Jump to content

Sons of Anarchy


Corey

Recommended Posts

Последња сезона ми је била најобичнија трилерска сапуница, имаћу ноћне море од оног старијег Телеровог клинца, менаџер му је промашио жанр јер онаква "глума" је само за треш хороре. Сцена када врти прстен у последњој епизоди, ајој, да су га заменили на пола серије са другим клинцем не бих им замерао.
Зашто сапуница? Претерали су са обртима обрта, да ми гледање више није било занимљиво, постало ми је но брејнер. Што се тиче краја

Телер није заслужио да сам изабере смрт, ово је најсапуњавији моменат целе серије. Шта је све оставио иза себе, требао је неки рандомаш да га уцмека за стрит кред, овако је крај један од два најклишеа, где је први да он победи све и свја, и онда напише манускрипт који ће преузети сви бајкери света.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Realno je da je klinac preocajan, ali scena sa prstenom je po meni presjajna, ostavlja tu neku mogucnost da klinci ipak saznaju za taj zivot. Sto se tice kraja mozda bih vise voleo da je se zavrsilo u krugu kluba, samo je pitanje kako bi to izneo fenomenalni škot.

megadeth

Link to comment
Share on other sites

Заборавих да исхејтујем Куртово бављење симболиком у последњој сезони, нарочито у крајњој епизоди (гаврани, причест, итд...). Па оно је смешно, серија нема тај сопрановски вајб због кога бих то схватио озбиљно, већ никада није била ништа више од приче, како млада уличарска битанга, замишља да криминал функционише ван пеглања по улици. Да се држао тога, а не уносио нешто што тренутно не уме да прикаже, све би било кул.

Његово чишћење "зликоваца" у последњој епизоди, па онакав моменат себи не би дозволио ни Сморвил.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Braco i drugovi

 

Odgledah seriju za oko mesec dana svih 7 sezona i to tacno pre nego sto je dosla i poslednja epizoda !

 

Snazna je, nikad mi se nijedna drama ovoliko nije svidela. U nekim momentima mi je bilo vrucina koliko je zajebano to sto su smislili kao pricu :D a postojali su i momenti kada men tear se desava u strasnim situacijama.

 

JT - opet faca iz britanije (kao the wire sto ima luthera ^^) lik je pobedio bad ass karaktera kako treba da se igra i izgleda i kurac za ljude koji su mu skratili kosu posle prve/druge sezone (no homo ofc)

 

Svaki lik je pobedio svoj deo kolaca, kao i Gemma koja je ponovo podsetila na to koliko su zene zlo u stvari a moze da se povuce i paralela sa majkom iz Sopranosa - takodje bi dodao da je falilo samo mali deo humora kako bi ovo moglo da se nosi sa titulom jedne od boljih serija ikada.

 

Ostace mi urezano u glavi, kada treba nesto sjebano da se uradi, nacin na koji Gemma izgovara da je to dobro za klub i njenu porodicu. Samo mi je potvrdilo gadjenje prema takvim stavovima (sto kapiram da je jednim delom i bila poenta)

Muzika iz serije je za oskar takodje.

 

Sto se poslednje epizode tice.. (cela sedma sezona mi je isforsirana malo billa tj zbrzana) ali nije moglo drugacije da se zavrsi i potpuno mi je mirna savest sto se poteza tice :D

 

Inace 3 smrti za onoga ko je ubacio klinca (onog starijeg) od sestre od tetke, posto nije odsecen od glume nego od oba zivota  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...