Jump to content

Real Life Super Heroes


Recommended Posts

meni je onaj ril lajf superhirouz promenio zivot u proteklih deset dana majke mi:)

ja sam toliko zapanjen i fasciniran tom pojavom jer nisam znao da postoji. i onda sam uzeo i istrazivao i nasao jos sajtova, clanaka, tekstova, foruma, klipova, kodeksa i slicno. i nije mi bilo dosadno jer sam bio toliko fasciniran. moze se reci da sam par desetina sati potrosio na to, al mi nije zao:) brate, likovi se oblace u tripove i patroliraju gradom ej...

hvala vam za ovaj sajt, pruzio mi je inspiraciju, zabavu i fokus neko vreme:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

meni je onaj ril lajf superhirouz promenio zivot u proteklih deset dana majke mi:)

ja sam toliko zapanjen i fasciniran tom pojavom jer nisam znao da postoji. i onda sam uzeo i istrazivao i nasao jos sajtova, clanaka, tekstova, foruma, klipova, kodeksa i slicno. i nije mi bilo dosadno jer sam bio toliko fasciniran. moze se reci da sam par desetina sati potrosio na to, al mi nije zao:) brate, likovi se oblace u tripove i patroliraju gradom ej...

hvala vam za ovaj sajt, pruzio mi je inspiraciju, zabavu i fokus neko vreme:)

Drago mi je, pošto su stvarno u pitanju lajfčejndžing stvari ovde, YT klipovi i majspejs strane su ima pun pogodak.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Za Real Life Superheroes ovo je isto bitno. Cisto da se vidi u kom stepenu su rl...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

da, ali ima i normalnijih koji su u fazonu korisni policiji lol i onda ih ovi pustaju da idu okolo i javljaju im sta se desava...moj favorit - urban avenger [:D]

ti sto su svesniji su nenormalni zato sto se tripuju na superherojstvo i oblace se ko budale, inace su prilicno razboriti i reaguju i delaju sasvim okej. tako da ako zanemarimo superherojski momenat, korisni su i rade za komjuniti u principu. a ima i potpuno flipnutih likova (dakle u podosta kategorija, ne samo to sto su u superheroj fazonu) kao sto je master legend, lik je debil:)

takodje, postoji firma koja radi kostime po dizajnu i to ne generalno kostime, pa kao ti nacrtas neki superherojski, nego bas superherojske kostime, biras dezene i tripove:)

ali najsjajniji biser rlsh komune je forum, mrzi me da guglam, ne nalazi se tesko, u okviru jednog od glavnih sajtova je. tu stavljaju zakone u pojedinim drzavama (da se zna sta sme da se nosi, a sta ne sme itd), strategije i taktike, ima i gear diskusija, izvestaja sa patrola itd.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nešto mi se čini da ćemo uskoro i mi dobiti superjunaka - Super Doolia :D

Da, jes, ima i oni normalnih, koji pomažu starijim građanima i tako to, jedino što je tu čudno su ti treš kostimi. Možda ga je sramota da pomaže penzionerima, a da ga neko prepozna sutradan. Ili da ga ne prepoznaju sile zla koje su se urotile protiv pomaganja ubogim staricama da pređu ulicu. 5+ za trud, 2- za realnost :D

Mada lepo kažu, ne moramo da budemo super, heroji ili bilo šta da bi bili fini jedni prema drugima. Meni je fav Captain Ozone i Angle Grinder Man. Potonji me podseća imenom na Have a Nice Day Mana iz BurntFaceMana :DDDD

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Po meni RLSH je kao LARP samo na nekom visem nivou... Na primer ovom liku iz drugog klipa (Shadow Hare) su iscasili rame dok je pokusavao da pomogne nekome, i verujem da cesto moze da im se desi da ih neko umlati od batina, ali oni se ne daju pokolebati.

Respect za to u svakom slucaju...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

pa ono, sa jedne strane su totalni idioti (realisticko-socijalne), a sa druge, otkud znam, nekako je tuzno i lepo to sto rade, utopisticki i eskapisticki...

mada, nije to in vain u svim slucajevima, recimo, lik nosi kostim, znaci prepoznatljiv je, javlja se muriji gde je, znaci murija kulira pozive tipa 'okolo se seta neki kostimirani lik' jer zna o cemu se radi, lik dugo dojavljuje policiji ako je neko sranje, dakle koristan je. i kontam da ako on to radi, lupam, godinu dana u nekom kvartu, smanjice se broj sranja, jednostavno, sitni dileri ce da budu u fazonu, ajmo u onaj drugi blok necu da se zajebavam sa idiotima, opreznije ce ljudi da se sibaju na ulici i tome slicno...jedino ako se neko ne istripuje pa krene da krusejderuje okolo, onda ce da postane velika smetnja i eto metka niotkuda. mada pretpostavljam sto je celebritniji, da ga je teze roknuti iz prostog razloga sto ce istraga da bude manje traljava.

cheigh lee, da, ti socijalno okrenuti likovi su u stvari najkorisniji jer imaju najveci manevarski prostor za delanje. oni 'crime fighteri' imaju jako ogranicen trip ako ne zele da krse zakon ili da zginu.

zuzilinjo:

jedan kaze da su ga upucali dvaput i izboli jednom i od sad radi samo surveilance i dojave [:D]

sad sam se setio jos jednog cara - direction man:)

lik bleji u centru sa gomilom mapa grada i znanjem gde su ulice i objekti i onda ako ga vidis, pitas ga za pravac, pa ti on objasni, mozda te i odvede...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nekad se začudim kako masmediji uspeju da odvoje ljude od realnosti pa misle da treba da su specijalni da bi uradili nešto bitno. Opet, kakvi su ljudi danas, specijalno je sasvim možda opravdan izraz za manjinu koja misli svojom glavom.

A na celu tematiku treba dodati i kvalitetan film, a nije KickAss, koji je bar meni hevi šit, u odnosu na strip, koji je podnošljiv. Ne, nego http://www.imdb.com/title/tt1303828/ koji je skroz kul, a i ima Vudi Jebenog Harelsona :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...