Jump to content

RUR Kosarka


Recommended Posts

ZIV SAM, UMRO NISAM! :D

nije toliko strasno koliko je izgledalo. Kaze doktor "samo" distorzija, moram da nosim zavoj 5-6 dana, stavljam obloge i to, ali kao bice u redu. S tim sto je meni vec muka od tih kolena, i dogovorio sam neku konsultaciju za operaciju, da sredim to jednom za svagda.

Hvala drugarima na brizi i pomoci, veliki kiss za peju sto je zvao hitnu, za Vicu sto se odmah javio, za kakoo-a sto je napravio cak i pesmicu za mene, i sve ostale drugare. :D

u principu, dobar je bio basket, cak sam bio i mvp na jednom mecu (sudeci po komentarima sudija), i for the record, nemam danas nijedan poraz. A ti Formice? :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel ovo bre Džangl? Al se nagruvao :ooo

he-ma-dža! gde bre, smršao sam i ružan sam k'o kurac :D a i ti odgovaraj na poruke malo :D

ZIV SAM, UMRO NISAM! :D

nije toliko strasno koliko je izgledalo. Kaze doktor "samo" distorzija, moram da nosim zavoj 5-6 dana, stavljam obloge i to, ali kao bice u redu. S tim sto je meni vec muka od tih kolena, i dogovorio sam neku konsultaciju za operaciju, da sredim to jednom za svagda.

Hvala drugarima na brizi i pomoci, veliki kiss za peju sto je zvao hitnu, za Vicu sto se odmah javio, za kakoo-a sto je napravio cak i pesmicu za mene, i sve ostale drugare. :D

u principu, dobar je bio basket, cak sam bio i mvp na jednom mecu (sudeci po komentarima sudija), i for the record, nemam danas nijedan poraz. A ti Formice? :D

JA I DALJE TVRDIM DA SI SE FOLIRAO :D

pa dobro je ispalo, praise teh lawd, ja sam se smorio jer sam mislio da će biti mnogo gore, kad si krenuo "ijaaaao, to je to, gips do kraja života, nema više sprcanjaaa"

fin sketba, dovla i absolute sabili, prišljamčio sam im se pa imam neukaljan record :D

:-)

Link to comment
Share on other sites

Formica je mnogo smrsao...usukao se...

jebe na Havajima, ne stize kasiku da prinese ustima :D

@Lesko

Dobro je...

Sad pazi sa kim sledeci put ides u wc :o

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Jbt, na svakom basketu neko strada :(

Prosli put Stija, sad Lesko...odose nam najbolji :)

@Lesko

Pa ima malo sale u svemu tome, ali ja i dalje pokusavam da prilicno ozbiljno razmotrim situaciju u kojoj si bio i kako su takve posledice nastale, a narocito me interesuju uzroci koji su doveli do takvih rezultata :)))

@Fatso

Matori, debeloj konkubini sam 10 puta rekao da je bioskop planiran za subotu...da bi se on javio u subotu uvece sa planom za nedelju...jbg...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

haha trololololololo

Nema veze otisao je na porodicni rucak, verovatno je utopio tugu na pravi nacin!

A taman sam planirao da se obucem u tron-guy-a :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Bili smo kolektivno kod cika Mendzija u mehani danas, pa smo usput pomenuli i neki neobavezni rur basket u sali...

Ako neko ima ideju gde i kad je slobodna sala i koliko kinte, molim nek se javi pa da izorganizujemo opet neki rur session :)

Samo ovaj put dodjite sa stitnicima ili barem napunite defense manu da ne bi bilo povredjenih :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Matori, mislio sam da si u Smederevu da ubi...pardon, lecis ljude. Sledeci put najavi kad si u Beogradu :)))

Bas smo pokazivali Peci kako se sljoka iz flase i falio nam je pro-alkos da mu pokaze sve trikove zanata :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

pa, ajde...

cim malo zazeleni gora listom, mogli bi redje ove rurade da organizujemo...

odigramo, pa sednemo na picence posle i komentarisemo ziljavuse na rolerima :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

aj sto su bili kolektivno, nego sto niko nije piJo alkohola!!!!

bio je i KOLE! alo, KOLE! KO - LE !!!!

poz!

edit:

dakle, ajde da se discimamo po svojim krajevima i vidimo jel ima neki gotivan termin koji je u istu ruku i isplativ, tj da nije po 500din po coveku, ko na difu! :)

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...