Jump to content

Jedno kvalitetno pitanje


phanatic

Recommended Posts

Skinuo sam Avatar Bluray 3.80 gb jak kvalitet filma, tj najbolji.. zanime me zasto ga masina sporo pusta odnosno mora dobro da ga ucita i onda da pusti. FIlm sam stavio na disk pricam situciju sa diska.

Dok je bio na kompu kad sam skinuo torent ne mogu da se setim da li je tako bilo, i da li to ima veze neke sa playerom koji ga pusta , kodecima , ili je do masine? Posto sma ja skoro poceo da skidam Bluray i Blurayrip filmove torenta,

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

koja ti je konfiguracija, koji player koristis - i ako znas: koje kodeke koristis

ako te mrzi da se bakces da mi odgovaras probaj ovo:

skini k-lite codec pack, instaliraj default instalaciju (koja ce da ti pobrise neporebne i lose kodeke), i pusti film iz media player classic playera koji dobijas uz k-lite codec pack

link za download ovde

Link to comment
Share on other sites

Pa vidim da se zajebavas, rek'o mozda ne znam za bolji snimak.. MIslim sta moze da bude bolje od onoga sto sam ja video .

Moze jedino da je razlika i tome sto ti kazes, pise mi Avatar Bluray 720p x264 - ti brojevi ne znam cemu sluze i da li mi se cini da sam vidjao nesto drugacije kod drugih blurayova

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

1080p avatar ti je najbolji snimak. original bluray je oko 46 gigabajta, bluray rip je oko 8 gigabajta ako hoces najkvalitetniji, a opet manji od 50 giga HD avatar

taj tvoj je 4 giga, i slabije rezolucije nego gore pomenuti

jesi li probao moje resenje ili ces da trolujes svoj topic nepotrebnim pitanima?

edit:

sad sam se setio: ko zna sta si ti skinuo. ako ne znas da razlikujes 720p/1080p i DVD rip, veoma je moguce da si skinuo neki CAM rip koji nema veze sa HD avatarom. mada moje resenje svakako ne moze da skodi. takodje mozes da nastavis da koristis GOM player cak i ako se ispostavi da je kvalitet skinutog filma jednostavno sranje.

Edited by Kaurin
Link to comment
Share on other sites

Skidam codec ovaj jel Download [ K-Lite Codec Pack 6.6.0 BASIC ] ?

i kako da pustim prevod preko Media Playera kad sam pre pustao film nisam znao kako prevod da ubacim

Ali nisi mi odgovorio da li ima veze uopste kvalitet filma i taj cak od 50 giga sa masinom i pustanjem ? Da li ce kociti kao sto mi dosta treba da sad ukljucim ovaj i ostalo /

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...