Jump to content

Recommended Posts

Kapsujem zato sto si mi linkovao vest da su namerno ugasili komjuniti websajtove da bi mi dokazao da su wow i bnet game serveri povezani, a nisu. Postoji mogucnost da su ugasili sc servere da skinu load sa tih servera zbog necega drugog sto im radi na tim serverima.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, otvorite drugu temu i raspravljajte o tome da li su povezani SC2 i WoW serveri.

Cilj ove je priča o nadolazećem patchu za sc2, a ja sam pokrenuo priču o 'obaranju', pitanjem da li se možda slučajno 'stavlja' patch pa je zato server bio down. Na žalost, ta priča ode u totalno drugom pravcu. Mislim da je dosta.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da li je neko odigrao malo više partija juče i danas ("malo više" >= 10)? Da li se osećaju promene u balansu?

Na kraju nije bilo fungal nerfa, mada to se znalo odavno da neće biti. Zanimljivo je ovo da neće biti više moguće blokirati rampu sa po 2 bunkera ili pilona. Mislim da toga nije bilo u najavi.

Ove nedelje ako stignem da odigram jednu ili dve partije biće dobro, baš nemam vremena.

P.S. Ušao sam u platinum (jeee)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sem da finiksi stvarno izlaze brzo i ne znam koliko je pametno da bas za 29 sekundi mogu da izlaze jos ako se dizu iz 2 stargatea totalno tera zerga da ide na hidre i dozvoljava protosu da ode expand i 2 robo colosuse. Ovo sa popravljanjem tora ili tenka jos nisam iskusio tako da ne znam :)

~~

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je neko provalio, ali stavili su prechicu u SC2 folder u My Doucments. Stavili su prechicu za nalog da se ne smarash i klikcesh josh 3-4 puta kad udjesh tu nego odmah imash shortcut za nalog. Tipa meni stoji Rema.888@2. Udjem tu i odmah imam replays folder i ostale fodlere. Mislim nije neshto mega bitno, ali jedna lepa olakshica koje su se setili.

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...