Jump to content

Izdajem apartman u Banskom


aLti

Recommended Posts

A ako imas svoju opremu, kolika je cena samo zicare/gondole ?

Pa to je fora, ako kupis pass preko bilo koje turisticke agencije u Srbiji onda za 140 evra dobijas i opremu gratis, dok ako kupis na licu mesta u Banskom, onda za te pare dobijas samo pass bez opreme...

Link to comment
Share on other sites

pošto vidim sa slika da su ovo kompleksi apartmana, koliko apartmana deli taj bazen, odnosno jacuzzi?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pošto vidim sa slika da su ovo kompleksi apartmana, koliko apartmana deli taj bazen, odnosno jacuzzi?

Jako malo, osim mene sve ostale apartmane drze britanci, pri cemu tamo borave samo 7 do 10 dana godisnje, dok ih rentiranje ne interesuje bas mnogo... Sve u svemu, ukupno ima 54 apartmana, pri cemu su neki jos uvek neopremljeni (prazni)...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Exile znaci ti ides iz Banskog bas onda kada nam stize Nikola Kojo... [:)] Kako stizes u Bansko, jel busem? Moj burazer tada isto krece iz Beograda, moguce da cete biti u istom busu, tamo kod Sava Centra... Koliko sam cuo i proverio online, snega jos uvek nema ni na Jahorini, ni na Kopu. Ovde je temperatura u minusu, trenutno radi oko 15-18 km staza, visina snega na planini je oko 65 cm, u naredna tri dana prognoziraju jos 25 cm snega... [:)] Sve je prepuno gostiju, Britanci, Spanci i Grci prednjace u nocnom provodu, bice ludilo za novu godinu... [:)] Klizaliste radi, cena je 10 Leva (~5 EUR) dva sata klizanja (+ jos toliko ako nemate svoju opremu), hrana puno jeftinija nego u Beogradu...

p.s. @ Exile imas pm, @ Nick Riviera danas je Bojana potvrdila rezervaciju, poslao sam im fotke u subotu...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...