Jump to content

Football Manager 2011


Ste

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo neki talenti :) (Defanzivni :D)

GK:

Alphonse Areola (PSG) *17godina

David Ospina (Nice)

Sinan Bolat (Standard)

Vincenzo Fiorillo (Sampdoria)

---------------------------------

DC:

Phil Jones (Blackburn) *18godina

Daniel Carrico (Sporting)

Simon Kjaer (Wolfsburg)

Danny Wilson (Liverpool) *18godina

-------------------------------------

DL:

Atila Turan (Grenoble) *18godina

Gareth Bale (Tottenham)

Thimothee Kolodzieczak (Lyon) *18godina

Lucas Digne (Lille) ***16godina!

-------------------------------------------

DR:

Diego Renan (Cruzeiro)

Jackson Ramm (Blackburn) *17godina

Romario (Vitoria) ***16godina!

Sime Vrsaljko (Dinamo) *18godina

Videcu da ubacim sad za sredinu terena.

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Krenuo da igram sa drugarom Seriju A, on uzeo Juve, ja Napoli. Kupim u prvoj sezoni Eden-a Hazarda, decko se ubi kolko asistencija pravi to tekmi i kako dribla. On uzme Neymara, on jos bolji. U prvoj sezoni jos nije razradjen kako treba, ali prebija u sledecoj. Elem, igrali do pola sezone, ja predjem u Milan (Alegri dobio otkaz).

Dovedem Javier Pastore-a, Rene Adlera, i Hulk-a u napad.

Pa svaku utakmicu 4 gola daju, Pastore sve asistencije.

E sad vas pitam, jel ima neko nekog defanzivca da preporuci, ne neki preskup (do 15-20 milki)(ne trebaju mi mlade nade, treba mi neki iskusan, da odigra 3-4 sezone samo)? :)

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja konstantno, zadnja dva dana samo to igram :)

Krenuo sa Interom, imao neku zamisao ekipe kako bi igrala, iskreno, nisam ocekivao da ce jedan sejv sa jakom ekipom biti ovako zanimljiv :)

http://img228.imageshack.us/g/fcinternazionaleinterta.png/

Nece da postavi svaku pojedinacno, evo ovako, imaju skrinovi taktike, tabela prva, druga sezona, pobeda protiv Milana 5-1, Bejlov skor u drugoj sezoni, Lusiov skor u prvoj , zahvaljujuci taktici i postavljanju igraca pri izvodjenju korera i slobodnjaka :)

Edited by OBL1
Link to comment
Share on other sites

I ja isto ne gotivim jake ekipe, vecu car mi pruza kada se borim sa slabijom ekipom za neko mesto u Evropi itd itd. Igrao sam sa Lyon-om, inace omiljenom ekipom. Imaju na pocetku neki bedan budzet, ali su igraci dosta dobri. Lloris je ubedljivo najbolji golman igrice (pored Adlera). Bastos sjajno levo krilo, Pjanic jedan od najboljih midlefieldera u igri... Posle prve sezone sam (osvojio Ligu, plasirao se do cetvrtfinala Lige Sampiona) dobio brdo para (37-38mil) a u medjuvremenu sam prodao i Lisandro Lopeza i sve je negde izaslo na 55 mil (ne racunam one male transfere od po 3-4 mil).

Doveo Javier Pastore-a iz Palerma, covek ubija. Doveo Sakho-a iz PSG-a, covek ubija. I to je to, za sada cemo videti kako ce funkcionisati sve :) Pokusavam da dovedem jos Neymar-a, ali mrka kapa, mnogo para treba... :/

Takodje, preporuka Ninisa da dovedete, prvu sezonu mozda nece igrati sjajno, ali posle SABIJA.

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh, dok sam gledao Inter - Salke nesto sam se istripovao, kao sinulo mi kako zelim da igraju i sta da napravim kroz par godina (^.^) i krenuh sa njima, u pitanju je 11.3 update.

Na ovom pecu sam igrao sa Partizanom, Herkulesom, Borusijom i Bazelom, a pre njega od samog izlaska igre sa jos dosta ekipa, i nisam stvarno ocekivao, ali ovaj sejv mi je u top 5 na ovom fm-u :))

@lawl

Ne bih bas rekao da Lion ima malo para, a sto se tice uopste Francuske lige, isto u top 5 na ovom fm-u mi je bio sejv sa PSZ-om, i tu sam imao neki trip o stvaranju evropske vele-sile bazirane na velikom vecinom igracima iz Francuske, sto sam donekle i uspeo, preuzeo Francusku, i posle batalio pa i izgubio sejv pri reinstalu sistema...:))

Na 11ici je olaksano i mnooogo zanimljivije igranje sa nekim slabijim ligama (van 5 uostalom), i stvarno mozes kroz 10 godina da stvoris novu veliku reprezentaciju sa sjajnim ligom, zbog reputacije reprezentacije i same lige koja razvija mnogo realnije i brze nego na proslim verzijama, znaci nema vise da posle 15 godina igranja sa Partizanom imas tri mesta u LS, s' tim sto OFK-a i Rad kao drugi i treci imaju igrace u rangu tvojim u prvoj sezoni :)))

btw,

jel registrovan neko na sigames oficijalnom sajtu, fm.uk, sortitoutsi? Ja sam regovan na sva tri, na sigames forumu od pocetka 2006, na ostalima nekoliko meseci kasnije, tad mi je otprilike igranje fm-a i postalo pravo igranje, ne samo dovodjenje ultra-dobrih igraca i loadovanje pri nezadovoljstvu rezultatima :)))

Edited by OBL1
Link to comment
Share on other sites

Ako imas kakvu-takvu disciplinu u ekipi, nemoj da dovodis Balotelija :p

Hulk sabija, ali je skup.

Pogledaj Kavanija, mada i za njega treba solidna suma.

Kakav ti je Janis Tafer? On bi trebao solidno da se razvije, pogledaj Khoumu Babacar-a, ako ti nije zao da das pare za mladog igraca, sjajan igrac za 4-5-1, s kojom cenim da igras :)) Ako si jos uvek u prvoj sezoni, pogledaj Terence Makengo-a, istice mu ugovor.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...