Jump to content

Gigabit STEAM TOURNAMENT VOL.3


GGB

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MOUSESHAKERz GG

TECHN33K GG

Dobro odigrane partije chestitke pobednicima i naravno DPS u na osvojenom drugom mestu.

I da se zahvalaim ljudima koji su samnom pili kaffu [:)]

Edited by St.Bobans

Intenet kaffe PsP3 Smed.Palanka Belle Amie Publick : 193.104.68.53:11111 Belle Amie CW :193.104.68.53:11112

Link to comment
Share on other sites

mi koji smo dosli u 11 uvece smo igrali svo vreme do 10 uvece i onda finale :D a ovi su pritom mogli da odu da odmore :D

Nije da volim da se raspravljam o ovim stvarima,al kad si me podbo,moram da ti odgovorim :D Da li ste odmorniji vi sto ste spavali do 12 popodne,ili mi smo sto ustali u 6 da uhvatimo voz,bili tu ceo dan i pre finala zatvorili oci sat ipo zbog cega posle nismo in mogli da ih otvorimo do pocetka meca.

Link to comment
Share on other sites

GG SVIMA

Nemojte sad o tome ko je koliko bio odmoran, mislim da su svi zasluzeno stigli tamo gde jesu mada ni ja ne znam kako smo uspeli da oduzimo toliko turnir jer se prosli zavrsio u 4h, mozda ce sledeci put biti bolje :) Jeste bilo cekanja ekipa ali nista strasno tako da pohvalim sve ekipe koje su uspele da stignu na vreme. Moglo je malo brze ali ipak smo imali neku opustenu varijantu gde niko nije bio ubrzavan i sl... tako da mislim da je to ok. Jeste finale odigrano sat i po posle poslednjeg polufinala ali bar smo uhvatili malo vremena za odmor ( za ovo cemo zahvaliti krletu i njegovom rancu :D )Svaka cast Bobanu iz NSBa lepo odigrano i na njegovom vikanju na monitor te nismo mogli da spavamo od njega :D I svaka cast DPS super odigrano i malom urosh_-u jer je stvarno zablistao u nekim trenucima. Bice decko drugi heaton :D

GG ten33k,lwc i ostali...

Demoi ce biti okaceni verovatno veceras.

Link to comment
Share on other sites

no h8 but...

NSB : DPS - 16 : 4 16 : 5 mislim da nije umor odlucio, ovo nije tesna pobeda vec vijanje po mapi koliko ja vidim :D

gg u svakom slucaju, NSB samo napred !!!

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

no h8 but...

NSB : DPS - 16 : 4 16 : 5 mislim da nije umor odlucio, ovo nije tesna pobeda vec vijanje po mapi koliko ja vidim :D

gg u svakom slucaju, NSB samo napred !!!

zapravo ne mogu da pisem 15 stranica.... samo

bravo kralju

Edited by urosh_

^.^

Link to comment
Share on other sites

no h8 but...

NSB : DPS - 16 : 4 16 : 5 mislim da nije umor odlucio, ovo nije tesna pobeda vec vijanje po mapi koliko ja vidim :D

gg u svakom slucaju, NSB samo napred !!!

svaka cast momcima za juce videcemo kako ce biti sledeci put na nekom drugom mestu u neko "bolje" vreme :) gg

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

ne lupaj gluposti molim te zamolicu te...

:S AI turnir newave vs GM.net+ bo3 gm wins 2:0 ... a istrcao si iz igraonice kao pokisli mish na izlazu sam ja tebi pruzio ruku pogledao si me kao da oces da me ubijesh pruzio ruku i pobegao ... :/ a sa servera ste izasli cim je andria ostao 1v3 i niko gg da napishe :S

svaka cast migziu , dakiju i andrii bar su svima pruzili ruku i cestitali

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Bolje vreme za vas moze biti samo na turniru u Novom Sadu a za nas u Nisu :)). ovako uvek cemo biti umorni uvek cemo da overimo ali takvi su turniri :)

Momci vama svaka cast , daleko od toga da bismo vas mi razvalili da neki nisu spavali , niko to nije rekao , ali ne bi bio jednosmeran mec :) GG jos jednom :)

^.^

Link to comment
Share on other sites

uroshe ne glumi nekog baju na ruru i nekog igraca cs-a...Jos si ti balavac mali, i nemoj tako da odgovaras kao da si popio svu pamet sveta...

boze nisam normalan skim se raspravljam.

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

:S AI turnir newave vs GM.net+ bo3 gm wins 2:0 ... a istrcao si iz igraonice kao pokisli mish na izlazu sam ja tebi pruzio ruku pogledao si me kao da oces da me ubijesh pruzio ruku i pobegao ... :/ a sa servera ste izasli cim je andria ostao 1v3 i niko gg da napishe :S

svaka cast migziu , dakiju i andrii bar su svima pruzili ruku i cestitali

Nije poenta uopste ko je koga dobio bole me kurac dal si me dobio jednom ili dva puta ne nastavljaj tu pricu pro sabijacu,puno ti srce izgleda pa moras da nastavljas ovu temu... Jel si dobio ruku dobio si i sta hoces?? da ti lizem bulju ne razumem?? to dal je neko napisao gg ne znam ne zalazim niti me bole patka desava se

ja jos debil pa se raspravljam sa tobom

Edited by BIZA

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

JA sada mislim, ali naj iskrenije mislim da

SVI TREBA DA POPIJEMO PO JEDNU DOBRU KAFFU [:)] [:)] [:)] [:)] [:)] [:)] [:)]

pozdrav svima od mene veliki pozdrav za sve HVALA r1pple i drugari [:)] [:)]

Edited by St.Bobans

Intenet kaffe PsP3 Smed.Palanka Belle Amie Publick : 193.104.68.53:11111 Belle Amie CW :193.104.68.53:11112

Link to comment
Share on other sites

uroshe ne glumi nekog baju na ruru i nekog igraca cs-a...Jos si ti balavac mali, i nemoj tako da odgovaras kao da si popio svu pamet sveta...

boze nisam normalan skim se raspravljam.

Ti se raspravljas sam sa sobom. Procitaj opet sta je uros napisao.

Uros novi heaton!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...