Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Mislim da se suma ne racuna u cs. Problem je onaj deo partije kada ne smes da izadjes na lajn, kada ja uspevam da narokam i po 0-15 skor, zato sto sam suicider najgori. A farm je bio do 20. minuta, dok im nismo porusili kule, posle toga smo bukvalno kampovali u njihovoj bazi.

Inace, trebao bi da padne nerf za trolov ulti, posto je nekako previse spammable, a nerealno lomi kule kad je vas 5 tu.

nego, aj da si prokomentarisao to sto svako ima po 2 denyia :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se suma ne racuna u cs. Problem je onaj deo partije kada ne smes da izadjes na lajn, kada ja uspevam da narokam i po 0-15 skor, zato sto sam suicider najgori. A farm je bio do 20. minuta, dok im nismo porusili kule, posle toga smo bukvalno kampovali u njihovoj bazi.

Inace, trebao bi da padne nerf za trolov ulti, posto je nekako previse spammable, a nerealno lomi kule kad je vas 5 tu.

nego, aj da si prokomentarisao to sto svako ima po 2 denyia :)

cs na kecu u shumi se nije racunao,cs na dvojci se racuna,a shuma,a ancienti a kripovi na lejnu,dakle njegovih 80 cs-a su kao sto sam vec rekao nedopustivi :)

Link to comment
Share on other sites

brate, ja sam imao 116, a imam aoe spell ;) koliko sam trebao da imam? 250? :)

Vangard do jaja, samo cepaj, vladimir do jaja, taman dignesh armor celom timu. Ja sam trenutno u fazi testiranja svih heroja sa armletom, i lanaye sa vangardom, nije loshe za sad.

ne rokaju kinezi vangard na svih 5 heroja za dzabe, turtlovanje do smrti

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

otprilike da :),naravno,sve zavisi imas li free farm ili ne,ti si ih puno jurcao pa mi je razumljivo mali broj kripova ali uz free farm na lejnu,nekih 80-100 cs u 10 minuta otprilike kad se igra hard carry,bas juce igrao u stacku sa drustvom,2 jako dobra i 2 nuba igraca,pali se protiv kineza,au majko koliko su nas ugazili likovi,5 momka kao sat,ubise boga u nama :),ne znam samo kako iz kine igraju normalno na eu west

Link to comment
Share on other sites

otprilike da :),naravno,sve zavisi imas li free farm ili ne,ti si ih puno jurcao pa mi je razumljivo mali broj kripova ali uz free farm na lejnu,nekih 80-100 cs u 10 minuta otprilike kad se igra hard carry,bas juce igrao u stacku sa drustvom,2 jako dobra i 2 nuba igraca,pali se protiv kineza,au majko koliko su nas ugazili likovi,5 momka kao sat,ubise boga u nama :),ne znam samo kako iz kine igraju normalno na eu west

brate, kako freefarm solo naix protiv dr-a i ck-a? ono, ova ima orbwalk i sajlens, a ovaj ima stun i privlacenje :))) aj me dodaj na stimu ako osh, da opikamo koju, bas me zanima koji je to nivo :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...