Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..........Dobijem retardiranog rusa koji ode mid i nafejluje.Malo ga izflejmujem i popijem 48h mute. xD

Nema veze to sto ovaj bio lvl 9 kad njihov mid 14 i ima shadowblade i ethereal u 17.-om minutu.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

s jedne strane, fakat je da sistem nije idealan, jer ako je drugi tim premade, moze da reportuje koga oce i ne gine mu ban. To ie definitivno sranje i bilo bi super kada bi neki sofisticiraniji algoritam stupio na snagu kasnije.

s druge strane, za vecinu vas koja dolazi ovde i sere po rusima/bilo kome, mogu samo da zamislim sta tek piskarate dok traje gejm, tako da mi je drago sto i ovaj sistem postoji i treba vas sve mjutovati :D

  • Upvote (+1) 1

:-)

Link to comment
Share on other sites

U mom slucaju, nista preterano.Ono, trollujem, ali ne abjuz, vec zajebavanje kao kad bih se sad tovario sa dobrim ortakom u igraonici koji sedi za kompom preko puta mene, dok me puni u mid lejnu kao jeftinu kurvu.


Nit' ih psujem, nit' ih nazivam idiotima i retardima.Kad me usere neka random akcija kojom ja izvucem dupe, a ovaj drugi zagine, pustim nesto na foru "Did ya see that shit !?Did ya !? Carefully calculated and masterfully executed" . xD

 

Ali cim vidim rusa, odmah osujem paljbu.Ne diram ruje iz protivnicke ekipe, ali ruje iz moje flejmujem odmah (znam da je online i da je internet shizz, i da sam debil sto se cimam toliko, ali jebi ga...debil xD ).

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...