Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Danas nafejlovao mid sa necrolyte-om vs storma.Np, okrenuo se farmovanju, krao koji frag ultijem.Next thing you know it, ja lvl 17, storm 13.

 

Napisao sam da ih "ownujem" i dodao koji "haha".Popio 5 reporta, opet ne mogu da pricam 24h. xD

 

Throwovali su game, inace.Jebeni butthurt dwelleri.Da Bog da crkli.

 

Edit: Gori su od retardiranih Rusa.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Steam account mi ima igre u vrednosti od preko 1000eura.Cisto sumnjam da ce me banovati. :tf:

 

Najgore je sto, stvarno, nisam flejmovao.Nit' sam nekome napisao da je retard (ni timskim igracima), niti nesto hevi.
Nego im izgleda smetalo sto napisem "haha" kada puknu sve ultije da ubiju jednog coveka.Oh well.... :tf:

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Ja imam 3 acca i non stop switchujem jer mi je smor kad ne mogu da pišem. U suštini ista priča kao sa kobajom. Dođe mi da igram non stop party sa još 4 čoveka i da reportujem sve u protivničkom timu.

 

btw http://www.reddit.com/r/DotA2/comments/1d0g40/efrag_serbian_streamer_fearsc_thrashes_navi/

 

LOL

Edited by method-
Link to comment
Share on other sites

aj pravimo ekipu! :P

 

elem sad videh taj link pre onaj FearSC mi je na listi drugara -.- tj drug od mog druga, pa povremeno odigramo zajedno

 

ali izgleda da je to totalno neki drugi Fear :D

 

jbg 5 edita sam odradio -.-

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

nema potrebe da postujes takve stvari i da izgledas kao tvoj drugar tobi :D znaci ako si vec odlucio da postujes, onda kazes koje ce ekipe biti a ne na ovaj nacin jer uzasno iritantno izgleda ljudima. niko te svakako nije pitao, a opet nisi im nista ni rekao :) ako me razumes

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Napisao sam taj post kako bih odgovorio na post koji je napisao Method. Pritom sam hteo sam da vam kazem da pocetne detalje oko TI3 i ostale stvare cu da dodju vrlo brzo, i stvarno ne vidim razlog zasto neko zbog toga bi bio iritiran. Ni jednom tu ja nisam napisao da sam ja neki INFO guy, ili da su sve esports ljude moje najbolje drugare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...