Jump to content

Gde kupiti ove podloge?


Recommended Posts

CAo pozz dragi citaoci ovoga posta,

dakle interesuje me gde mogu da kupim ove podloge: 9HD Steelseries i Razer goliathus kontrol(fragged edition)...

Zvao sam Games i Win Win, kazu nemaju to u ponudi i ne mogu da naruce... A Games je kao distributer Steelseries-a haha smesno...

Eto tako, ako neko nesto zna nek pise. Btw interesuju me samo NOVE podloge :)

Link to comment
Share on other sites

CAo pozz dragi citaoci ovoga posta,

dakle interesuje me gde mogu da kupim ove podloge: 9HD Steelseries i Razer goliathus kontrol(fragged edition)...

Zvao sam Games i Win Win, kazu nemaju to u ponudi i ne mogu da naruce... A Games je kao distributer Steelseries-a haha smesno...

Eto tako, ako neko nesto zna nek pise. Btw interesuju me samo NOVE podloge :)

Običan Razer Goliathus Control imaš u Execentru u sve tri veličine

http://execentar.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=81&category_id=16&option=com_virtuemart&Itemid=29

Pa pitaj njih da li možda mogu da ti naruče taj "fragged edition"

vuksigna.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja sam čuo da tih podloga nema nigde u slobodnoj prodaji nego da izlaze sledeće godine a da su sad neke probne primerke podelili pro gejmer-ima, proverena informacija pozz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Matori, naruci preko neta, napravi u banci samo internet karticu, uplati na nju 50e, odes na www.steelseries.com i tamo nadjes vec u SHOP-u :) Tako sam ja uzeo ovu steelseries qCk+ SK Gaming ( limited edition ). Stigla je za nekih 7 dana..

Ima King0r, video sam na hltv profilu. Ma uzmem karticu, narucim i da im 'ebem mater i njima i prodaji :D

Au, sad sam ovo tek video :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

naruchio na adresu u nemachkoj i doneo mi burazer kad je dolazio :) al nema teorije da se naviknem na taj neki polu slim fazon pa sam je odma prosledio u oglase. inache mislim da englesku verziju nema teorije bilo gde da nadjesh.

a ti zalizani pazi shta prichash da ne bude igrachka plachka...

ti kori kupi od pajsera onu ABS ili kako vec, to ti je malte ne isti penis a koshta bash toliko.

ne isplati se SS proizvode naruchivati ako vec postoje kod nas, razlika u ceni je mizerna, a morash da cimash nekog (da ti direkno shalju te izadje duplo skuplje u startu) + nemash garanciju.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...