Jump to content

Anime


Feno

Recommended Posts

Jos nedelju-dve pa se valjda vracam na stari tempo nenormalnog gledanja animea...

Mada kako me nije u poslednje vreme nista bas odusevilo, nekako mi dodje da iznova gledam neke po meni vrhchine kao sto su monster, wolf's rain, ergo proxy itd, u stvari, bez obzira da li ili nema novih nesto me lupa nostalgija

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam ja vec pisao o tome,a cak ti i uzivo rekao.

Meni je Five Leaves medju najboljim serijama od prosle godine,a medju top generalno.

Lagano razvijanje price,sjajni likovi,drugaciji crtez,dobar ost...ima taj special shmek ko josh neke serije,koji meni odgovara.

Vidi se da je ista riba radila Ristorane Paradiso.

Mada nece svakome odgovarati...dosta je sporo,crtez,nema mnogo akcije.

keyarthous.jpg

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Ako filler zavrsava u 196. epizodi, moze li iko da baci objasnjenje kako je kakashi ziv majka mu stara?

Prestao sam da gledam kad je naruto banuo u ono deblo kod paina (kad je ovaj objasnjavao kako ih je Ero senin trenirao, ako se secam dobro). Filere nisam gledao a ne secam se objasnjenja kako je kakashi vaskrso. Bacite u spoiler plox. Hvala.

EDIT:

Sad u 198. epizodi postoji fleshback gde se seca da je Nagato (pain) izdao, i ako sam skapirao vaskrsao sve redom u Konoha wipe-u. Jel to to?

Edited by ウエーター
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Epizode 172-175, posle toga idu fileri pa se glavna prica nastavlja od epizode 197

Cek stani, kod mene u folderu Naruto Shippuuden oznaceno je ovako: "episode 144 - filers start"

El pricamo o istim filerima, sad da skidam 197mu epizodu or wat ??

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...