Jump to content

USB Flash


RooT

Recommended Posts

Nabavio sam USB flash od 160GB

Ali nije formiran,probao sam redovno da ga forimram,nije uspelo.

Saznao sam da je potrebno formirati sa nekim "posebnim" programom za tako veliku velicinu GB.

I nasao sam HP USB Disk Storage Format Tool.I nesto je kao uradio,ali medjutim kada stavim neki podatak na njega i odnesem na drugi kompijuter i probam da udjem u njega nema na njemu nista.

Zna li neko resenje,Hvala:wave:

Link to comment
Share on other sites

ja moram sve flashove da formatiram u fat32 jer mac osx samo cita ntfs a nece i da pishe

Retardirani appleovci, stabilna ntfs write podrska je odavno u freebsd kernelu, koji je osnova njihovog darwina.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Chudno je to shto bi trebao da bude 160 GB... Koliko znam, veliki fleshevi su obichno 128 ili 256 GB, nigde nisam video te sa 160 GB.

my thought exactly. NANDovi idu u stepenu dvojke kolko se ja razumem u to.

Retardirani appleovci, stabilna ntfs write podrska je odavno u freebsd kernelu, koji je osnova njihovog darwina.

ako zaista nemaju podršku (nisam u toku sa OSXom), pre bih rekao da je razlog političke prirode a ne neke "retardiranosti" :)

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

my thought exactly. NANDovi idu u stepenu dvojke kolko se ja razumem u to.

Then again, 160 = 128 + 32, deluje sasvim realno da je ubačeno npr 20 čipova po 8 GB ili tako nešto.

A možda je i većeg kapaciteta ali je jedan deo rezervisan za "loše sektore", ko što je praksa na pravim SSD drajvovima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...