Jump to content

Odeca,obuca,donji ves...


Recommended Posts

Mislim da se ne varam kad kazem da kod nas nema bas mnogo izbora pri kupovinu odece i obuce(bar ne ovde u NSu).Naravno ako govorimo o nekim razumnim ciframa novca ..

Ako je neko ranije kupovao nesto od odece/obuce preko neta moze ovde da napise po koji savet , sta obavezno proveriti , kakva je procedura sa carinom , koja je radnja "proverena" , sta izbegavati , kako placati i sl.

Da li se isplati u tako nesto ulaziti odavde iz Srbije? Ili je ipak bolje malo prosetati do BGa ili nekog drugog grada i tamo kupiti sta ti treba? Ako se isplati gde treba obavezno svratiti?

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Mogu da ti kazem moja iskustva vezana za kupovinu teniske opreme, i to sa dva sajta.

Jedan je neki americki (jebiga jednom sam pre mozda godinu dana narucio sa njega i ne znam vise kako se zove). Placa se karticom 30% te otprilike izadje carina + shipping a roba dodje za oko 2 nedelje.

Drugi je www.tenniswarehouse-europe.com

preko 80tak $ nemas shipping, samo carinu, krace vreme isporuke, ali je cimanje, jer zvanicno ne isporucuju u Srbiju, mada se zaobilazi tako sto ti oni posalju podatke banke, ti uplatis kod nas u nekoj banci i posaljes im sliku uplatnice.

Znaci, moze, ali probaj u zavisnosti od internet-radnje ima manje ili vise komplikacija...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...