Jump to content

QL Premium week


Recommended Posts

Kartica je sive boje i ne piše nigde VISA, sem na poleđini da naznačim Visa u slučaju da je izgubim. To je valjda to ? Skoro sam je izvadio pa nisam ni stigao da kupujem preko neta, on sam konvertuje u potrebnu valutu prilikom predaje novca ?

to je ta :) sam bi trebalo da konvertuje da :)

Link to comment
Share on other sites

ajmo se mi lepo vratimo na q3, i ima da zatvore radnju. slazem se sa tobom Remi, nek sisaju USA BLACK kurcinu, nije mi do love, nego do klinaca koji nece moci da plate tih jebenih 2000. s druge strane bio sam emotivno vezan za q3, i sad , kad su nas navukli na QL, aj sad da ih jebemooooo, e pa druze Carmack, bas si ti neki pametnjakovic, lepo si se dosetio, malo ti, a? Zero kaze pravis servere, ovo ono, kurac, palac, a osuli smo se na sve strane, i to vise nije to, kao kad smo se skupljali spontano i cepali po celu noc, malo sam tuzan, al jebi ga, kazu da je najbledje pred sumrak, pa ako treba da biram, ja cu lagano da odjezdim, kao usamljeni kauboj, a vi vidite sta cete....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

u pravu je bugarin sta mi kurac treba da placamo sto neki ljudi tamo odrzavaju servere i aplikaciju da se mi igramo :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...