Jump to content

Fallout Tactics pomoc


P.M.

Recommended Posts

pa nista, ostalo mi je bilo samo da odem u vojnu bazu i katedralu, sve ostalo sam zavrsio...i odem u bazu, provucem se dole, roknem onog porucnika mutanta i cujem onaj razgovor...posle za onim kompom pokupim informacije o mutacijama i aktiviram silent self destruction...izadjem napolje i prikaze mi animaciju kako sve eksplodira i izbaci me na main menu...tek kad sam prvo otisao u katedralu i digao nju u vazduh, pa se posle vratio u vojnu bazu dao mi je normalan kraj sa sinematikom i svime...malo mi je bezveze sto nema malo vise price sa likovima u katedrali i vojnoj bazi vec je sve zbrzano...i onaj sinematik na kraju koji prica kako su mutanti unistili necropolis i hub je malo bezveze, s obzirom da si ih kao sjebao sve i roknuo im vodju...al dobro, super je ipak:)

btw, jel ovaj restoration project samo patch ili kao exp neki s obzirom da je 150 mega...stavljam ga na cistu fallout2 instalaciju i to je to?

Stvarno ne mogu da se setim da li je bag ako prvo unistis katedralu, nikada licno nisam isao tim redom. Inace mutanti uniste necropolis u toku same igre, gulovi su tamo samo par meseci, ako dodjes kasnije mozes da vidis samo krvave mrlje :D

Sto se tice restoration projecta preko poslednjeg official patcha se stavlja. Dodaje gomilu sitnijih stvari i 2-3 velike nove zone. Izmedju ostalog podzemnu laboratoriju Centra za kontrolu bolesti (mislim), to je najveca nova zona.

Link to comment
Share on other sites

rest. project se stavlja na golu instalaciju

Installation instructions:

1. Make a clean installation of Fallout 2 (humongous install)

2. Download and install the RP (only use the manual install if you really know what you're doing)

3. That's it. Don't install anything else, unless you know what you're doing!

imas na NMA najnoviju verziju idi skini, na glavnoj strani ima vest

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...