Jump to content

Parlament LAN by Matrix Gaming


ZOOM_

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne vidim onda poentu sto su se prijavljivali . Ponavljam :

Ako svi prijavljeni uplate , veoma brzo ce se formirati spisak od 32 ekipe , nakon cega ce se izvlaciti grupe .

+ 1 Ekipa koja dobija besplatan slot , koji ne moze da proda , sa jednog drugog takmicenja .

Link to comment
Share on other sites

Ekipa HEJT ce doci 100% ako bude turnira... Ajde bre da se pucamo! :))

O ovome pricam . Na igracima je da odluce hoce li da igraju . Jasno je da dosta vas ne radi i nema para , na zalost . Realno , sve ovo kosta kao odlazak preko u kafic . ALi u Srbiji vise nista nije normalno .

Vi odlucujete hoce li se ovo odrzati .

Normalno , i kad ce se odrzati .

Link to comment
Share on other sites

da brate,ali i ti napravi taj spisak lepo,kolko prijavljenih,ko je uplatio,a ne ko indijanac,imamo mi,nismo pisali,bice,bice...

zato ljude prave predrasude o turniru i o uplatama,tipa,sto bi uplacivao ako nece biti tura i tome slicno....

Edited by clan+Lotta

kbp//Lotta

Link to comment
Share on other sites

Aman prijatelju , brate , pobratime .......... Od pocetka ja pricam da prijava treba da izgleda ovako = POSTOVANA UPLATNICA .

Ali svi navikli pisi me tamo ! Zbog cega ? Da bi stajalo 25 ekipa a niko nije uplatio ? Prijava treba da bude uplata , a ne pisi NAS . Svaka svima cast , ali za ovo su prijavljivali putem maila , ovog foruma , 3 druga foruma , MSG telefona , MSN-a . . .

http://parlament-cs.com/forum/index.php?/forum/53-parlament-lan-by-pyramid-novi-sad/

Ovo je recimo Parlament forum .

Turnira ce biti i tu nema dileme .

Koliko puta da vam kazem , da sam zeleo SVOJ turnir , pa igrao bih ja na njemu sam . Ovo zavisi od vas i ja se tu nista ne pitam . Moje je da vas ispostujem jer ste se odazvali .

nase ekipe/mixevi nebitno, svi su naviknuti da na lan turnirima daju pare na ruke (sto je lose, ali kako je tako je), realnost je da ce ti na turnir doci 16 ekipa maximum i to ako budes imao srece.

Bolje smisli kako ces i sta ces ako bude taj broj ekipa, jer 32 nece doci 100 posto.

Nemam potrebe da smisljam ista jer je komplet turnir osmisljen . Turnir ce biti i ucestvovace 32 ekipe i to je ono sto mogu da garantujem !

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe za tim savetima ............ U svakom slucaju hvala .........

da brate,ali i ti napravi taj spisak lepo,kolko prijavljenih,ko je uplatio,a ne ko indijanac,imamo mi,nismo pisali,bice,bice...

zato ljude prave predrasude o turniru i o uplatama,tipa,sto bi uplacivao ako nece biti tura i tome slicno....

Spisak ti stoji i sve je TRANSPARENTNO ! Imas na pocetku na prvoj stranici . Ko se prijavio , za sta se prijavio itd .

Dao sam i nas forum gde su se takodje prijavljivali . 5 ekipa prijavile preko mail-a i SMS-a . Sve je to nebitno , dok ne budu uplatili .

Meni ne pada na pamet da nekome kazem nije tolika nagrada na kraju . Samo moze da bude veca ;)

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Prijave idu na www.parlament-cs.com . U principu idu uplatom .

Toliko .........

Lotta je iz NS i zabrinuo se za put + troskove+ uplatu [:D] Opusti se , vi iz NS treba da imate volju , ostalo ce se naci [b)]

Meni srece ne treba , moja ekipa su unezvereni . Srece treba ekipama koje zele ovo da igraju .

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...