Jump to content

Parlament LAN by Matrix Gaming


ZOOM_

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slike igraonice ce biti postavljene na forumu odnosno nasem Portalu . Obzirom da je portal tek instaliran , necemo moci u naredna 2 dana da objavimo . U principu bice sve ubrzo .

Zbog toga se i igra na 2 lokacije , da bi ispostovali ekipe iz drugih mesta i zavrsili turnir od 32 ekipe u jednom danu .

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Ilija molio bih te bez takvih komentara . Za 2 dana prijavljeno je 4 ekipa i 2 su najavljene . Ne objavljujemo nista , dok ne bude potvrda od drugih ekipa . Mislim da ce sutra biti objavljene prijavljene ekipe .

Jedino sto ne znam sta radim je podizanje portala . Tu ce biti okaceni snimci sa turnira , fotke . Ako se nadje neko , mozda i da se napravi neki frag movie , otkud znam . Videcemo sve .

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Kako na tebe kao takmicara utice ko se drugi od ekipa prijavio :)

O tome sam upravo pisao na nasem forumu :) . Ljudi ovo je objavljeno pre 2 dana !!!!!!!!! Zar mislite da su se vec dogovorili i potvrdili ? Necu da stavljam ekipe koje su nepotvrdjene ! Danas se ceo dan porukam :S . Pitaju me jel pocele prijave i kako . Sta da im kazem ? "Pocele su ! Prijava ti ne znaci nista dok ne potvrdis ( uplatis ) .

Malo obavestenje ! Postignut dogovor , mecevi zavrsnice ce se prenositi putem LIVE broadcast -a . Bicete informisani u narednom periodu .

Kao jedan od organizatora trebao bih da precutim DuHast sta je rekao , ali U POTPUNOSTI SE SLAZEM SA NJIM !

Jednom mi je jedan matori kockar rekao : " Nerviras se ? Sedi i uzivaj u igri , pare ces izgubiti svakako . Uzivaj dok igras i gubis , jer oni nisu ovde dosli da izgube . "

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Vidis svi to cekaju . O tome se i radi . Ceka se da se vidi ko se prijavio , da vide hoce li i oni . O tome DuHast i prica :) . O tome i ja pricam . Nemoj pogresno da me shvatis samo , ali ja trenutno zelim medijski da ispromovisem turnir , odnosno da posle zavrsnice po grupama to bude emitovano online . Na 5 foruma odgovaram svima i o svemu + dizem portal za ovu priliku .

Na portalu ce biti prezentovane fotografije sa turnira , video klipovi ( iskren da budem ne znam ni ko ce snimati , naci ce se neko ) . Sledece je hoce li komentatori biti od strane organizatora ili ce ici sve na engleskom .

Verujte mi da sam se usmrdeo na stolici oko svega toga .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...