Jump to content

Bezicne bubice


Recommended Posts

evo ja.

prvo, smatrao bih sebe za glupog lika kada ne bih mogao da spremim ispit pa taman to bilo iz "e mrzi me" razloga i još treba da platim nekom da mi iznajmi/proda bubicu, aj pali.

drugo, ne kapiram što ti ljudi idu na faks? još su u fazonu da ih teraju roditelji da rade stvari koje ne žele, ne kapiram ?

svako treba da bude svestan svojih mogućnosti pre nego što se upusti u nešto, nevezano samo za faks.

jebi ga, svi mi bismo želeli da budemo doktori nauka, samo što je neko spreman da zabode i uči toliko, neko nije i to je to.

quoted for fuckin truth

a i debilno je razmisljanje kao da na fakultetu ucis zanat. kao to sto sam naucio, naucio sam, sad sam 100% spreman da se bavim tom oblascu sad sam pro. mislim lol

to je proces, ne samo sticanja znanja vec i sazrevanja, ucenja vrednostima, ucenja kako postovati rad i trud i sl.

i sto doca kaze, iz svakog ispita ces izvuci neku pouku, nesto ce ti ostati u memoriji, nesto u podsvesti, plus predavanja i wise word of the professor sa iskustvom.

zato ti i jesi strucnjak kad se ukombinuju sva ta znanja.

ako sad nekom treba objasniti zasto treba prikupiti znanja iz 40 ispita, kako se to isplati u zivotu kad ispovezujes te stvari i na koji nacin razmisljas i resavas probleme onda taj stvarno ne treba da studira.

recimo konkretno za moju struku, moze se otici na kurseve programiranja 3-6 meseci i sabijace u 90% situacija ali wtf kad se desi nesto neocekivano, nesto nepredvidjeno, nesto sto se nije moglo stici videti/cuti

za 3 meseca rada vec 5 godina cukanja u tastaturu i savete 40 profa i toliko asistenata.

Link to comment
Share on other sites

Lol gde ti zivis pa mislis da postoje studenti koji ne muljaju na ispitima?

ma nije to, znam da svi muljaju, ok, Bože moj. Mene smori činjenica da društvo, tj ljudi oko tebe podržavaju to što prepisuješ sve što stigneš.

razumem da prepišeš neko pitanje, ili neki koska ispit, ali masa ljudi završava fax tako što pola ispita položi na bubicu. Al ko što rekoh, skoro sam imao identičnu besciljnu raspravu pa ne želim da ulazim u dalji flejm :)

Link to comment
Share on other sites

ni ja nisam varao kad sam studirao medicinu hee!

Ne dao nam bog da ima onih koji varaju na medicinskom :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

obrazovni sistem Srbije je u kurcu , i zasto bih ja ucestvovao u tome i trosio dragocene sate svoje mladosti ?

zato je i sama Srbija u kurcu, i zato sto necu da me leci lekar, vodi drzavu, pravi avion u kome cu da letim (ili kogi god vec posao a svaki je ocigledno neophodan drustvu) lik koji je zavrsio fax na bubicu

btw kupi halo oglase

btw kupi halo oglase

oO

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

edesi e

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa ne kazem ja da treba, samo kazem da ako je neko prepisivao na testu iz jebene higijene recimo to ne znaci da ce ubiti coveka posle kao doktor zbog toga

moj ćale je prepisao hemiju, i do sada nikog nije roknuo!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...