Jump to content

Top 8 lista najboljih Srpskih SC2 Igraca


Recommended Posts

Evo pokupio sam listu nasih "najbolje rangiranih igraca na ladderu Bnet-a" i ovako stoje stvari za sada. (Lista uradjena na petak 13ti Avgust 2010 oko 20h uvece)

1. Shmi EU Server #140 Svetski rank #511

2. noni EU Server #736 Svetski rank #2,494

3. GottaLavme EU Server: #1,500 Svetski rank #4,865

4. zljo EU Server: #1,546 Svetski rank #4,992

5. vasenego EU Server #1,990 Svetski rank #6,452

6. knjiga EU Server #2,658 Svetski rank #8,615

7. andre EU Server: #2,673 Svetski rank #8,681

8. Hennessy EU Server: #2,926 Svetski rank #9,508

9. karlax EU Server: #4,511 Svetski rank #14,845

10. Error EU Server #7,220 Svetski rank #24,168

ostaje jos da sacekamo Viljushku da prebace u Diamond pa da ga rangiraju kako treba.

ps: ukoliko nekog nisam dodao javite :)))

naravno jos uvek je vrlo rano za sve ovo ali ovako stvari stoje pred prvi 'probni' wcg u Beogradu.

Edited by vrhunski
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaboravio si i mene, mada poeni i nisu neko merilo skila, bar ne na ovako malo odigranih partija.

Takođe, taj "svetski rank" je prilično besmislen jer teško da igrač sa 1000 poena na latino-američkom serveru ima isto skila kao i igrač sa 1000 na koreanskom serveru, na primer...

edit: Sad sam tek video da si spomenuo WCG. Da li će biti neki SC2 turnir na WCG-u? Znam da SC2 ove godine nije u oficijalnim igrama...

Edited by Shmi
Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi s kakvim igrachima te uparuje. Ako pobedjujesh igrache koji su bolje rangirani od tebe u svojim divizijama, ili su pak iz gold divizija brze ce te transferovati u visu diviziju, i obrnuto.

Ja sam npr posle placement mecheva upao tek u silver diviziju, ali me je jako brzo, tipa posle 5,6 pobeda prebacio u gold, jer sam dobijao igrace koji su bili bolji rank od mene. I nakon toga sam brzo promoteovan u platinum, vec posle desetak pobeda, jer sam uglavnom bolje plasirane igrace pobedjivao. Tako funkcionishe u nachelu.

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi s kakvim igrachima te uparuje. Ako pobedjujesh igrache koji su bolje rangirani od tebe u svojim divizijama, ili su pak iz gold divizija brze ce te transferovati u visu diviziju, i obrnuto.

Ja sam npr posle placement mecheva upao tek u silver diviziju, ali me je jako brzo, tipa posle 5,6 pobeda prebacio u gold, jer sam dobijao igrace koji su bili bolji rank od mene. I nakon toga sam brzo promoteovan u platinum, vec posle desetak pobeda, jer sam uglavnom bolje plasirane igrace pobedjivao. Tako funkcionishe u nachelu.

ma sve je to laz :D

ja seo na ortakov acc u bronze ligi, od 3-11 napravio 40-14... sa diamondom igram poslednjih 15 partija... treba da budem valjda prvi na svetu u bronzi da me prebaci :D

istina daje mi uvek lose rangirane diamond igrace... ali ako meni stoji slightly favored a igram beton ligu... jebo sistem :)

Link to comment
Share on other sites

sistem uopste ne funkcionise ako ne gubis =/

ma to sam procitao ovde mislim bas od tebe za 2v2... i sinoc mi ostane pogresna rasa... lik me prebije i ja sav srecan preci cu u silver... kad ono patka :D

Preglupo. Al jbg izgubite 5-6 partija namerno i prebacice vas :p

ma jok secha je da budes prvi na svetu od svih betonligasa :D

Link to comment
Share on other sites

ja seo na ortakov acc u bronze ligi, od 3-11 napravio 40-14... sa diamondom igram poslednjih 15 partija... treba da budem valjda prvi na svetu u bronzi da me prebaci :D

istina daje mi uvek lose rangirane diamond igrace... ali ako meni stoji slightly favored a igram beton ligu... jebo sistem :)

Meni je drugar napravio 1:4 skor sa zergovima (bronze liga) ja sam sa protossima napravio streak 8:0 izgubio jednu bezveze jos 2-3 pobedio i mozda koju izgubio, znaci posle nekih 15-ak partija me je prebacio u silver, bio sam rank 1 u bronze nekoliko dana (ali je zato u 100% tih partija protivnik bio favored u odnosu na mene) posle 10 min sam otisao u gold, pa posle 1h u platinum i sutradan u diamond :). Inace ako stvarno imas taj skor do sad bi trebao da budes bar u platinum :), ako dodjes do silver lige i ako dobro igras za 1h mozes da odes u Diamond :). Srecno :).

Link to comment
Share on other sites

Igraj igru pa kad vec igras protiv dimonda izgubices pre ili kasnije pa ce da te prebaci valjda :)

poceli su da me useravaju :D

Meni je drugar napravio 1:4 skor sa zergovima (bronze liga) ja sam sa protossima napravio streak 8:0 izgubio jednu bezveze jos 2-3 pobedio i mozda koju izgubio, znaci posle nekih 15-ak partija me je prebacio u silver, bio sam rank 1 u bronze nekoliko dana (ali je zato u 100% tih partija protivnik bio favored u odnosu na mene) posle 10 min sam otisao u gold, pa posle 1h u platinum i sutradan u diamond :). Inace ako stvarno imas taj skor do sad bi trebao da budes bar u platinum :), ako dodjes do silver lige i ako dobro igras za 1h mozes da odes u Diamond :). Srecno :).

http://www.sc2ranks.com/char/eu/210565/Hernaj

nije update-ovana imam preko 1k sada... igrao sam betu... ali ovde je bug u pitanju 100% :D

zaredjao 4-5 poraza za redom, i onda jedna pobeda i promoteovao me u diamond. gg blizzard -.-

sjajno... ko se upari sa hernajem neka trazi free win tako sto ce napisati ingame: sarma car :DDDDD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...