Jump to content

Top 8 lista najboljih Srpskih SC2 Igraca


Recommended Posts

logicno je da najvise ima terran-a, pa protoss-a, pa zergova... posto je izasla terranska kampanja sa opcionim toss misijama... medjutim ovde je rec o top 200... tu je velika vecina igraca iz bete... naravno da zerg pobedjuje terrana... nazalost odnos pobeda i poraza je zabrinjavajuc...

top 200

terr 41,5%

toss 34,5%

zerg 21,5%

ran 2,5%

top 100

terr 45%

toss 33%

zerg 20%

ran 2%

top 50

terr 50%

toss 26%

zerg 20%

ran 4%

top 20

terr 60%

toss 30%

zerg 10%

top 10

terr 60%

toss 40%

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako se vec bavite statistikom, bavite se za koreju, posto kolko sam video tamo je ladder top 200 itekako izbalansiran sto se tice rasa :) mislim da se ne radi o imbi neke rase nego kao sto vec neko rece popularnosti a i sposobnosti igraca da iskoriste svoju rasu maksimalno

Link to comment
Share on other sites

ako se vec bavite statistikom, bavite se za koreju, posto kolko sam video tamo je ladder top 200 itekako izbalansiran sto se tice rasa :) mislim da se ne radi o imbi neke rase nego kao sto vec neko rece popularnosti a i sposobnosti igraca da iskoriste svoju rasu maksimalno

ja sam napisao da su rase izbalansirane jos ranije... problem je u tome sto je potreban skill za igranje istih disproporcionalan... neka se ljuti ko god hoce, ali tesko cete me ubediti da npr. teranski heavy metal build zahteva 50% znojenja i pisanja krvi koji je potreban zergu da to iskontrolise i swarmuje... naravno da je moguce, ali nije fer... terran-e dobijam samo zato sto pokusavaju cheese taktike... kada shvate da im to ne treba i da mogu na najstandardniji nacin da mi se useru u usta imacu mnogo vise problema...

sc2.png

u srbiji se u proseku daje 4 gola po utakmici... samo sto mi gledamo pogresne utakmice... odemo na neku livadu u beton ligi i nagledamo se golova... nazalost to nije dokaz da srbija ima rasne golgetere...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...