Jump to content

Recommended Posts

Kada iz arhiva pokušam da raspakujem Starcraft.2:Wings.of.Liberty.iso fajl dobijem na hardu Starcraft.2 fajl koji Windows (Vista) provaljuje kao fajl od 0 KB jer u fajlovima ne sme da u imenu bude karakter ":" i pokušam da ga rinejmujem ali Win i dalje to ne konzumira kao normalnu fajlu a naravno ne može ni da se mauntuje kako valja... :((( Kako da nateram glupi WinRaR da mi raspakuje fajlu sa imenom koje ja određujem?

Link to comment
Share on other sites

Ma valja fajl što je najgore od svega samo je car stavio dvotačku u naziv a to naš voljeni vrhunski Windows ne može da svari... Naravno posle brisanja fajla (od 0 KB) i dalje imam 7,6 GB manje prostora na hardu. Živeo Windows i nadajmo se da 2030 pogrešno ime fajla neće biti nerešiv problem. Hvala svejedno momci, smisliću ja već nešto.

Link to comment
Share on other sites

znaš šta, najbolje rešenje ti je da pozajmiš od nekoga hard, ili moliš boga da negde nađeš dovoljno mesta da bekapuješ sve svoje podatke sa te particije, ako ništa kupiš novi hard ili gomulu DVD-ova. i onda kad sve bekapuješ, formatiraš tu particiju, i onda sve vratiš nazad. Pretpostavljam da ništa ne može da preživi format ;)

Link to comment
Share on other sites

Pokusaj da preimenujes taj fajl iz Starcraft.2 u Starcraft.iso ili Starcraft.rar.

Te arhive kakva im je ekstenzija jel 001, 002, 003 ili je bas .rar ili .zip, pokusaj sa programom HJ Split :). @rema ima sigurno negde iso na netu.

@trooper Ztree wtf, sta je ovo command prompt (dos wtf :)), imas Total Commander koji je mama i tata :).

Link to comment
Share on other sites

@trooper Ztree wtf, sta je ovo command prompt (dos wtf :)), imas Total Commander koji je mama i tata :).

Ni Total Commander ne podržava copy fajla iz arhive uz preimenovanje destinacije.

Ne znam dal si obratio pažnju ali čovek ima problem što fajl u arhivi sadrži dvotačku u imenu, a nijedan fajl sistem koji Windows podržava ne može da napravi fajl sa dvotačkom u imenu jer se dvotačka koristi kao oznaka diska. Mogu i da nacrtam sliku ako treba.

Link to comment
Share on other sites

Ni Total Commander ne podržava copy fajla iz arhive uz preimenovanje destinacije.

Ne znam dal si obratio pažnju ali čovek ima problem što fajl u arhivi sadrži dvotačku u imenu, a nijedan fajl sistem koji Windows podržava ne može da napravi fajl sa dvotačkom u imenu jer se dvotačka koristi kao oznaka diska. Mogu i da nacrtam sliku ako treba.

Mrzim kada ne procitam dobro temu. Nema spasa. Vidi ovde za linkove.

Link to comment
Share on other sites

Ma bre pod jedan me zabole kurčina za šugavi SC2 ali ajde kad mi je već gejming hobi da opikam sve što je popularno/eventualno dobro... :) Disk sam uzeo kod pirata na buvljaku a do jaja me mrzi da se cimam iz bloka do doma sindikata gde ima diler u Bezistanu a roba koju sam kupovao kod njega je uvek radila. Prosto sam šokiran da WinRaR nema opciju za raspakivanje fajla sa imenom koje ja hoću za raspakovan fajl. :))) Možda skinem sa neta ili štatijaznam ionako sam kupio Sniper Ghost Warrior i Disciples 3 pa ću po SC2 tek kad završim oba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...