Jump to content

RURADA


  

44 members have voted

  1. 1. pre il posle popodne?



Recommended Posts

nije nerealno, poslednjih par puta je isto bilo dogovoreno u 10 pa su ljudi dolazili.ovog puta su prodali svi redom, na celu sa formicom koji je obecao i loptu.

al dobro dobro, neka vam neka!

ubio sam se ko majka... trebao da idem na onu marlboro zurku ali je nije ni bilo zbog kishe jelte i onda poshto smo se vec skupili kod drugara ajde da pijemo. probudio sam se oko pola jedan kad me je dule pozvao nisam znao gde bijem... ali bio sam na adi samo malo kasnije - u 6 :P ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poz, braćo

meni nešto nije prijala ova ada

prvo smo putovali do ade kao da je drugi grad, onda smo odigrali jedan i po basket, pa zaboli u kafanu odakle se predugo nismo pomerili.

fejlovala je organizacija, realno. najgore je prošao dvini, al šta da se radi. nadam se da mu nije stradala tetovaža na suncu!

Link to comment
Share on other sites

pobego je na vreme!

nije ni meni bilo tako lose, eto ja i kili i peja kakkoo smo se igrali ubacivanja lopte u kantu za smece, pa smo onda bacali raketu jedan drugom dok je kili vozio bajs u krug, a cak su kili i kaku odigrali partiju amera iz mesta dok sam ja u hladu proveravao mejl

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Ocemo sutra oko 3 da krenemo da se okupljamo, zauzmemo terence, igramo basket, a posle toga, zabijemo neko kafance i balimo na domindzose, dopicnjake i ostale poslastice :)

Koliko sam video zainteresovani su:

- Formi

- Shooky

- Peja

Ima li jos nekoga?

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...