Jump to content

dobar sajt


Recommended Posts

http://epazar.rs/U76VT

u pitanju je sajt za aukcije. sa tachke gledishta nekog ko voli dobre ideje - mene je chovek koji je ovaj sistem smislio odushevio.

enivej, osvojih neke besplatne kredite preko njihove fenpejdzh stranice na fejsu i chak i osvojih hard disk od 320gb.

buduci da je lik koji vodi srpsku verziju sajta ispao car prema meni i zamolio me malo da razglasim o sajtu - ja razglashavam.

sad jebiga, ovo mozhe ispasti neki spam pa ce valjda prosuditi moderatori shta je chiniti sa topicom. :)

volim vas sve zauvek

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

jesi ti zapravo dobio taj hard disk i znash li nekog ko je uspeo da izlicitira neshto za sitne pare ?

meni to smrdi na opasnu prevaru, marva uplati novce i nikad ne uspe nishta da izlicitira, a ti novci ostanu kod baje da sa njima radi shta hoce.

daj josh infoa ako imash...

Link to comment
Share on other sites

jesi ti zapravo dobio taj hard disk i znash li nekog ko je uspeo da izlicitira neshto za sitne pare ?

meni to smrdi na opasnu prevaru, marva uplati novce i nikad ne uspe nishta da izlicitira, a ti novci ostanu kod baje da sa njima radi shta hoce.

daj josh infoa ako imash...

nema potrebe da bude prevara, bar ne u većini slučajeva.

evo random primer

http://www.epazar.rs/2/id/16970/wd-usb-hdd-320gb

prodat za 268.29 din

znači da je bilo recimo ~150 bid-ova, svaki bid po 70 din, dakle vlasnik sajta je uzeo 10500din na te bidove. Maloprodajna cena ovog HDDa je oko 90eur. 99% vremena je čovek je u finom plusu ne radeći ništa :) u onih 1% slučajeva gde bi izgubio neki veći keš jer nema dovoljno bidova, može da sam sebi pravi bidove dok cena ne pređe neku granicu pa onda pusti prvog sledećeg random lika da biduje i uzme proizvod...

Ideja je dosta matora, postoji bar 5 godina u ovakvoj online izvedbi, jedan od popularnijih sajtova u US koji se time bavi je www.swoopo.com

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

da, to objashnjashnjenje ima logike i ne mora da bude prevara, nisam skontao iz onog uputstva da se svaki bid naplacuje. al opet se postavlja pitanje, zashto je ta firma registrovana u estoniji i zashto bi neko dao dnevno par k eura robe ako mu sistem dozvoljava da to ne uradi?

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

da, osvojio sam hard.

zapravo osvojio sam usb od 32gb pa mi je lik ponudio da zamenim za bilo shta shto je do te cifre koliko je taj usb i ja uzeh hard od 320gb. naravno, retko ce se za koga iscimati to da uradi (mislim da samo tim likovima shto osvoje besplatne kredite posveti vishe pazhnje) pa sam odluchio da mu malo pomognem oko razglashavanja

kada sam osvojio te kredite (ovde btw: http://www.facebook.com/epazar.rs) ja sam prvo krenuo da bidujem za neku glupost i dok nisam skontao kako funkcionishe sve potroshio sam 20 kredita. u svakom sluchaju skontao sam da idu na dve varijante da te demoralishu: ili odmah klikcu da biduju pa da izgledaju kao da su se bash zalepili za to i da ce po svaku cenu uzeti ajtem, ili idu na fazon da te nerviraju i chekaju da ostane josh jedan sekund i onda biduju. u sushtini te tako izmore jer jako dugo onda traju prepucavanja. onda sam ja uzo taj usb jer sam kontao da nikome ne treba i krenuo da klikcem ko lud pa su na kraju svi videli da sam LUUUD hehehe i osvojio sam ga kao pravi vitez

rekao mi je gazda da je neki lik kupio 1000 (!!!!!!) kredita i krenuo da biduje za neki laptop i to je (zbog onih smaracha shto chekaju poslednji sekund) trajalo satima. lik je bidovo i bidovo i bidovo i onog trenutka kada mu je nestalo kredita doshao je neki random gari koji je plejsovo prvi i jedini bid i on je osvojio laptop

koji bedak za 1000 kredita garija

da, to objashnjashnjenje ima logike i ne mora da bude prevara, nisam skontao iz onog uputstva da se svaki bid naplacuje. al opet se postavlja pitanje, zashto je ta firma registrovana u estoniji i zashto bi neko dao dnevno par k eura robe ako mu sistem dozvoljava da to ne uradi?

zato shto je lik koji je registrovao patent iz estonije i otvara u svakoj drzhavi po jedan takav sajt.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

pa moguće zato što Srbija i Grčka trenutno spadaju u zemlje gde su ljudi očajni, a u takvim sredinama valjda dobro uspevaju igre na sreću u koje može da se svrsta i ovo.

Ali stvarno ne znam za Belgiju, to najbolje Protu da pitamo.

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

pa moguće zato što Srbija i Grčka trenutno spadaju u zemlje gde su ljudi očajni, a u takvim sredinama valjda dobro uspevaju igre na sreću u koje može da se svrsta i ovo.

what he said

ja znam samo da ima u grchkoj, bugarskoj i rumuniji

a sve chetiri drzhave za koje znam su mega tuzhne :D

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ovo je najgenijalniji sajt koji sam video na nasem podrucju (bolje reci jeziku, srbija!=internet ). U svakom slucaju pricao sam sa ortacima o njemu dosta, bas lep nacin da se uzmu pare. S druge strane taj koji dobije ce opet verovatno dobiti za male pare i tako. E sad cekam da dodje lutrija Srbije i da ga zapleni zato sto je igra na srecu :) Sve je genijalno, od bonus poena, do besplatnih kredita i licitiranjem kredita kreditom, ma sve. Zarada 100000000000%, makar nabavljao proizvode po maloprodajnoj ceni i to da castis prodavca jos toliko :) Jos ako se ubace neki botovi za dizanje bid-a ihaj. Ne kazem da ima botove, samo kazem kako bi to bilo jos bolje po njega :)

Link to comment
Share on other sites

...

tako nekako je i moj utisak. meni je u sushtini super shto su po svakom aspektu u nekoj sivoj zoni. em je prevara em nije, em je na srecu em nije, em oni zaradjuju a ne moraju em mozhesh i ti zaraditi a i ne morash :)

u sushtini super mi je balans izmedju prevara sheme (piramida npr) i ultra poshtene sheme (od koje u srbiji nema para)

/@ r_10 danke!

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...