Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Slovenci mrze hrvate, ali totalno...

Znate onu reklamu za mastercard i fudbal i hrvate? E sad su napravili jednu koja se vrti na nacionalnoj televiziji...

Fora kao snimili su njih par hiljada navijacha kako skachu i pevaju "ko ne skace nije slovenac", a sledeca scena hrvatski granichar sedi u kucici na granici sa slo, i kao trese se sve oko njega od njihovog skakanja i on se kao usro :))

Al' ih jebu za to svetsko, samo im vracaju :)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebote kakav trip

radio sam u jednoj firmi pre i lik zaboravio da me skine sa pio osiguranja pa hocu da ga nazovem da ga podsetim.. (fiksni broj)

- halo (malo razlicit zenski glas)

- dobar dan, steva mi treba

- ko?

- steva majstorovic, jesam dobio majlab

- neeee

- hm, ovaj broj im pise na sajtu, znate li mozda jel bila tu kancelarija majlaba pre?

- a sto ti mene zezaas

- molim

- znam sto me zoves, nemoj da me zezas

- ne znam o cemu je rec, meni treba steva, izgleda sam pogresio broj

- znas ja imam identifikaciju na telefonu

- a koga sam ja dobio

- pa dobio si.. jebacicu, pusacicu i tako...

- [prekid veze]

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

bogami, ja ovde ne znam sta vise da napisem iz straha da ne ispadnem retard. sreca sto nemam prijemni, bio bi banovan!111

vudu:

sto za mene lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

...

- pa dobio si.. jebacicu, pusacicu i tako...

...

sugovorio prcanje?

edit:

na kurac nabijem i duleta i celo nase zdravstvo.

treba mi uput za klinicki koji se dobija u domu zdravlja. e sada, moja doktorka je na odmoru a kod ostalih doktora je neverovatna guzva i receno mi je da samo stanem sa strane i cekam dok doktorka ne nadje vremena da me uglavi kod nje. to isto ceka 5-6 ljudi. samo sam rekao hvala dovidjenja. ne pada mi na pamet da se guzvam u jebenom domu zdravlja sa penzionerima kojima je cekanje u redu kod doktora ispunjen dan.

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

idi brate..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sugovorio prcanje?

edit:

na kurac nabijem i duleta i celo nase zdravstvo.

treba mi uput za klinicki koji se dobija u domu zdravlja. e sada, moja doktorka je na odmoru a kod ostalih doktora je neverovatna guzva i receno mi je da samo stanem sa strane i cekam dok doktorka ne nadje vremena da me uglavi kod nje. to isto ceka 5-6 ljudi. samo sam rekao hvala dovidjenja. ne pada mi na pamet da se guzvam u jebenom domu zdravlja sa penzionerima kojima je cekanje u redu kod doktora ispunjen dan.

nabij tomicu i ministarstvo na kurac, zato sto doktori opste prakse vise rade kao racunovodje i pisari nego kao doktori

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

eo sad bash gledam, nishta se tu nije menjalo od vremena kada sam ja polagao, zadaci su i dalje debilni, mata 101.

mozda je i to problem zapravo, treba teze:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

sugovorio prcanje?

edit:

na kurac nabijem i duleta i celo nase zdravstvo.

treba mi uput za klinicki koji se dobija u domu zdravlja. e sada, moja doktorka je na odmoru a kod ostalih doktora je neverovatna guzva i receno mi je da samo stanem sa strane i cekam dok doktorka ne nadje vremena da me uglavi kod nje. to isto ceka 5-6 ljudi. samo sam rekao hvala dovidjenja. ne pada mi na pamet da se guzvam u jebenom domu zdravlja sa penzionerima kojima je cekanje u redu kod doktora ispunjen dan.

vrati se u drugu smenu dodji sa knjizicom reci imas temperaturu :) kad udjes onda trazis uput i cao zdravo :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

OMG, juce poslao prijavu za posao, danas su me zvali da dodjem sutra ujutru na razogovor :)

Verovatno ce da me odjebu najstrasnije, ali nema veze, barem sam pokusao :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

eo sad bash gledam, nishta se tu nije menjalo od vremena kada sam ja polagao, zadaci su i dalje debilni, mata 101.

mozda je i to problem zapravo, treba teze:)

pa ako ovako ozbiljno pricamo, i ja mislim da bi trebalo teze (koji sam streber lol).

ne znam coveka koji je lose uradio prijemni, bas me zanima kako ce napraviti rang listu za upis kad ~80% ljudi ima izmedju 18-20 bodova(maksimum). [:0]

Link to comment
Share on other sites

pa ako ovako ozbiljno pricamo, i ja mislim da bi trebalo teze (koji sam streber lol).

ne znam coveka koji je lose uradio prijemni, bas me zanima kako ce napraviti rang listu za upis kad ~80% ljudi ima izmedju 18-20 bodova(maksimum). [:0]

jednostavno nisu svi imali isti prosek u osnovnoj :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...