Jump to content

Domaci Starcraft 2 beta podcast ^^


Recommended Posts

E da, trudicu se da izbacim strane izraze, ali ono, kome nije u krvi da kaze risrch, fail, difalt itd itd :D. Dajte mi samo malo vremena da se setim nasih reci :D

Btw, citav mec izmedju Zljonze i Naugrima je upovan HF HF!!! ^^

I ja se slazhem sa time da treba izbaciti te izraze! Lepshe je sa nashim rechima. Fala bogu da je up-ovan! [:D]

e da, mogao bi malo da poradis na precicam za riplejeve.ja nisam siguran kolko je to tesko/izvodljivo al husky i hd znaju sve moguce precice tako da u letu, dok komentarisu menjaju prikaz izgubljenih jedinica/gradjenje jedinica/techova/income vidljivost mape oba igraca itd.

a kasnije bi mogo i neke spesl gest komentatore da ubacis:)

Jeste, trebalo bi malo ovo ili ono. Ali tek je pocheo. Samo da udje u shtos i bice sve kao pro! [;)] Keep up the good work my man. [:)]

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da sam video da ima starport i da mu sjebem taj pajlon bila bi druga prica :(

mozda da nisi isao expo nego direkt hyrdalisk den bi izvukao vise njih, sjebao te samo onaj FF na pocetku ali vrh si odigrao nema sta, ipak je decko 1 od najboljih u eu

~~

Link to comment
Share on other sites

Jel može da se okači rep tog meča, za nas sa jeftinijim ulaznicama?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Mist-u (ako smem da te ovako nazovem :) )

Svaka cast! :) ima i nas n00bova koji te prate ...

voleo bih samo dve sugestije da ti uputim.

Prva, ako ikako mozes kaci bar 720p ... i druga kaci vise materijala, naravno ako mozes :)

jos jednom, svaka cast i sve najbolje u tvom buducem "hobiju" :)

Poz

Sigma

Link to comment
Share on other sites

Sa srpskim uploadima i 360p okačiti je vrh.

Mislim da je 480 sasvim dovoljno da se vidi dosta detalja, a i bolje je da izbacuje više u slabijem kvalitetu nego da čekamo 2 dana na upload boljeg kvaliteta :D

(osim ako nema jači up, onda realno može i 1080 da kači)

Link to comment
Share on other sites

koliki upload imas? meni na SBBu podigli na 1 mbit :) btw daj jos neke dok je beta live ;)

pu, meni sbb ne zeli da razvuce kablove :(

imam 192kbs (adsl jbg). Planiram da cim bude malo slobodnog vremena (danas/sutra) da snimim gomilu prenosa, pa posle da ih kacim za vreme pauze. Naravno za tako nesto su mi potrebni i dobri ripleji, tako da SALJITE !!! (:

Nowi klip

Zerox[p] vs Harbringer[p] part 1/3.avi <<< okaceni i ostali partovi!!

Edited by The MisT
Link to comment
Share on other sites

Ne bih da ispadne da hejtujem stalno ali ne vodis lepo racuna o detaljima u partiji. Na pocetku ove partije zerg ima 450 income kristala a toss 500 s tim sto zerg ima 100 i nesto income gasa a toss 0 te je u zbiru zerg mnogo bolji od tossa a ti si rekao toss vodi po resursima itd itd i jos neke propuste pravis koji upadaju u oko i daj plz p720 makar.

A zeroksu mogu samo da kazem nula skautinga, i jedino zasto si dobio ovu partiju je sto je zerg jos gluplje odigrao, neobjasnjivo gluplje. Ne znam za vas ali meni je smor kad odgledam ovakve partije :|

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da ispadne da hejtujem stalno ali ne vodis lepo racuna o detaljima u partiji. Na pocetku ove partije zerg ima 450 income kristala a toss 500 s tim sto zerg ima 100 i nesto income gasa a toss 0 te je u zbiru zerg mnogo bolji od tossa a ti si rekao toss vodi po resursima itd itd i jos neke propuste pravis koji upadaju u oko i daj plz p720 makar.

A zeroksu mogu samo da kazem nula skautinga, i jedino zasto si dobio ovu partiju je sto je zerg jos gluplje odigrao, neobjasnjivo gluplje. Ne znam za vas ali meni je smor kad odgledam ovakve partije :|

Mislim da sam rekao da vodi po broju radilica, posto su one bitne za income :)

A sto se tice ostaloga obraticu paznju, i sam sam svestan da imam gomilu propuste tokom castovanja :)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam rekao da vodi po broju radilica, posto su one bitne za income :)

A sto se tice ostaloga obraticu paznju, i sam sam svestan da imam gomilu propuste tokom castovanja :)

Mislim da i u tom trenutku tj kad si govorio to za radilice da je zerg imao vise radilica ali mozda to nisam lepo video zbog lose rezolucije.

bitno je da je mohi pro!

Brate dule ne seri. Nublarska je partija.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...