Jump to content

IP Man 2


Recommended Posts

Prvi deo rula prejako, iam ga u HD-u plus sam uradio ceo jebeni subtitle

posto tada ni jedan od raspolozivih na netu nije bio dobro sinhronizovan! [8D]

Po traileru vidim da ce i drugi deo biti odlican, naravno podrazumeva se da znate

bar nesto o Ip Man-u tj ko je on zaista bio i da ste gledali prvi deo filma...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Da ga ne hvalite ovoliko, rekao bih da je u pitanju još jedan konfekcijski istočnjački borilački flik novijeg datuma i nižeg produkcionog razreda sa smarajućim wire-fu scenama koje više ni decu ne impresioniraju :(

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa rekao sam da mi tako deluje. Šta je tačno tako neverovatno u IP Manu, jer scene fajtanja to svakako nisu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Same scene fajtanja su daleko realnije od drugih filmova u ovom zanru, kazem to jer sam odgledao dobar deo kineske, korejske, mongolske kinematografije od 60ih godina pa do novijih datuma, i mogu reci da je IP man jedan od svakako vrednijih filmova na ovu temu. Cak je i sam edit daleko bolje uradjen od ostalih kineskih filmova novijeg datuma... Samo kazem, ako je ovaj uradjen na istu foru, samo naravno sa drugom pricom, ne bi trebalo da bude razocarenja. [:)]

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam negde citao, da je onaj prvi deo radjen po istinitoj prici :D I dosta je slican filmu fearless sa Jet Li-em, koji je takodje radjen po toj istinitoj prici, samo malo drugacija obrada.

Inace, ako neko ima neke linkove za DL IP Man 2, nek mi baci PM, pretrazio sam sve zivo ne mogu da nadjem. :(

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

nasmeja me poreklo wing-chun veštine

Yim Wing-chun is a historical character, often cited in Wing Chun legends as the first Wing Chun master. A Shaolin nun and abbess Ng Mui developed the fighting skill especially for Yim to defend herself against a bully, who threatened to sexually abuse Yim.

da ne bi ovog geja [:D] [:D] ko zna šta bi promovisao u BrusLi u stršljenu

Mindy Kick-Ass > Yip Donny Yen

makar su lepo stavili koje dublirao:

Talila Craig i Greg Townley [;)]

Link to comment
Share on other sites

vaistinu upola :( . Prva polovina filma prazna zabava, sa par referenci na hleb sa sedam kora . Druga polovina nerazrađena varijacija na temu Rocky 4/Kickboxer gde su uspeli da pokupe samo one najgluplje klišee. Ničeg od onog što čime me je kec kupio, ovde nisam našao. Sve u svemu plitko k'o potok.

Da mi se prvi film nije toliko svideo , ni po' čuda , ali ovako sam očekivao mnogo više.

Nisam spoilovao valjda :D.

This sentence defines me.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam ga sinoc, i ok je skroz, mada malo vise ima smor scena, koje nisu glatko utopili u scene borbe, pa malo deluje dosadan. Sve u svemu, vredi pogledati film, nije razocarao. :D

Al' scena na kraju kad dodje mali Bruce Lee win!

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro nisam vam mnogo otkrio, to je opste poznata cinjenica da je Brus ucio kod Yip-a :D

Bacio sam jos jedan Donnie-ev film na download, 14 Blades :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...