Jump to content

WTT/wts


dowladruid

Recommended Posts

E poz imam acaunt na kome se nalazi druid 80 lvl. Od opreme ima full relentres/full of set gear wratfull/wratful wep i knjiga/ uglavnom predobar.

od pve opreme ima nesto za resto icc/toc a od feral pve isto tako samo vise opreme.

pvp feral 1 relentres 3 furiosa/relentres wep.

skoro sam reverd sa "ashen verdictom". Ima 7kgolda na liku i dosta para u banci(oko 6,7k)

oko 100 frost badgeva.

tu su i achi 2200 2v2 i 2000 3v3.

Ima veoma "rer" mounta iz zull guruba. *tigra= ima jos mountova

evo linka od druid : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Khadgar&cn=Sham%C3%A2n na ovom linku nisu pokazani jos wratful wep i kniga ali bice sledece nedelje.

neznam sta da kazem vise ako imate nekih pitanja nazovite ili pustite poruku na broj 064 517 66 22.

ima nekih altova na acauntu. acaunt je ne davno uplacen mesec dana tako da moze jos da se igra.

Hteo bih da menjam druida za "mage-a" (skoro samo za mage-a) moze da bude full zelen ili bar nesto da ima ali bi bilo dobro da je na "sylvanasu" horda.

a ako mi date full zelenog lika ili slicno a da nije na sylvanasu morate mi dati pare da ga prebacim tamo.Naravno da moze i trade ako imate isto ili slicno gearovanog lika ako je tako a nije na sylvanasu onda naravno da nemora doplata za transfer,to je samo ako mi nudite zeleno/plavog lika. uglavnom lik je u odlicnom stanju.

Tu je i info od acaunta : sq od acaunta/sq od battle net acaunta/password ofc/ Naravno promena mail-a na vas/ i to je to. CD -key je negde u kuci pokusao sam da ga nadjem ali sam fail-ovo :) ponude na < 064 517 66 22 >

za brata : prodajem huntera : ima 5300 gs pve gear/ pvp gear 800 resiliance.

drugi acaunt: dk/mage 80lvl ... dk ;4900 gs a mage full epick nesto low

za ovaj acaunt pozovite na broj 065 667 44 06 cena po dogovoru.

hvala puno,javljajte se. :) pozzzzz

Edited by dowlaflyn
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...