Jump to content

World of Warcraft Placanje


Shagon

Recommended Posts

igram wow od 2.4 patcha i samo sam igrao na private serverima,zanima me:

Koliko kosta mesecno/2meseca/vise igranje wow na blizzardovim serverima;

Koliko prosecno lvling time ti treba za 1 lvl 80;

Kako i gde da napravim account :P (znam na wow-europe.com al pitam onako)

josh nesto ali sam zaboravio...;

Link to comment
Share on other sites

Mesec dana kosta 13e, a placanje se vrsi iskljucivo preko kartice i banke. Imas i mogucnost kupovine gamecard-ova koji su ranije kostali oko 2500 din, ne znam sad koliko su.

Za lvlovanje, zavisi od vremena utrosenog, truda i volje. Killy je recimo za neko smesno vreme izlvlovao svog heroja, ali racunaj negde za neko casual igranje oko dve nedelje do tri.

Kad odes na www.wow-europe.com, sastrane imas opciju account managment, tu bi trebalo da postoji opcija da kreiras novi account pored opcije da se ulogujes na vec postojeci, a s obzirom da ti nemas account, naravno, ides na kreiranje novog. Naravno, potreban ti je odgovarajuci (jedinstveni) cd-key koji mozes da kupis preko nekog od oglasavaca ovde sa RURa (WoW oglasi podforum) ili da kupis originalno pakovanje, instalaciju sa kljucem u nekoj od prodavnica ovlascenih za prodaju WoWa (Game-s, Extreme CC, ComTrade itd.)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

igram wow od 2.4 patcha i samo sam igrao na private serverima,zanima me:

Koliko kosta mesecno/2meseca/vise igranje wow na blizzardovim serverima;

Koliko prosecno lvling time ti treba za 1 lvl 80;

Kako i gde da napravim account :P (znam na wow-europe.com al pitam onako)

josh nesto ali sam zaboravio...;

Ja cu ti odgovoriti poprilicno precizno sto se tice lvlovanja.

Sa obzirom da je Blizz uveo svoj addon koji ti na mapi pokazuje gde se nalaze svi ciljevi nekog kvesta i koji je po meni precizniji od nekih ranijih ne-blizzardovih addonova vreme levelovanja se donekle skratilo.

Ako ti je to prvi lik pretpostavljam da neces imati ni jedan leveling item ili ne bar ona dva najvaznija koja ti daju 20% vise XP , sto ce da ti uspori levelovanje za taj iznos , oko 20% .

E sad , u zavisnosti koju klasu uzmes , prosecno vreme za levelovanje lika bez levling geara je izmedju 5 i 7 in-game dana za levovanje od 1 - 80 tog levela. In-game dan = 24 sata , dakle izmedju 120 sati - 168 sati igranja.E sad ti odluci koliko ces igrati po danu da ispunis tu kvotu.

Ta cifra se moze umanjiti na razne nacine ali podrazumeva pravljenje duzih pauza za vreme levelovanja.

Nadam se da sam ti dao bar pribliznu sliku o tome sta te ceka.

Moj savet ti je da kupis polovan acc sa likom lvl80 za ne vise od 4-6k dinara , i da sa tim likom uzmes full leveling gear i onda kao covek lvlujes svog lika.

poz

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

jako glup savet

poz

Bar napisi zasto je glup.

Ako je covek vec igrao WoW i ako ga lvloanje ne interesuje i hoce sto pre da uzme 80ti , od cega sam ja posao , ne vidim zasto bi to bilo glupo.Uvek mozes da nadjes acc ne sa 1 vec i sa 2 lika lvl80 za 6-7k din.U tom slucaju se isplati opet uzeti polovan acc.

Ako pak hoce brand new neotpakovanu kopiju i da sve radi na sporiji nacin , pa nek uzme nov acc i nek tuce.

Ja mu govorim u smislu sto brzeg levelovanja , i mislim da sam bio dosta jasan sto se toga tice.

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

1. I ako svi danas prodaju/kupuju accountove, izgleda da su svi zaboravili na vreme kada si nekoga ko je to radio stavljao na ignore

2. Neka nauci da igra svoju klasu na pravom serveru bez dugmica sa kojima samonuje ragnarosa u Stormwindu i 1 shotuje ga

3. Losa je psihologija dati detetu lizalicu i onda mu reci e sad idi i lvluj od keca za istu

4. i za kraj unistava vec unistenu ekonomiju prodavanja accounta gde svaki retard ocekuje da kupi lvl 80 lika za 200 dinara

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...