Jump to content

Cyber Shark Open Cup


Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne ljutim se ja nego...ako bi pogledao malo...ne bi reko da nemam nikakvog iskustva..

takodje ova situacija nije nastala zbog mene nego zbog ljudi koji se prave pametni...

da je ovo samo do mene ja bi stavio ko kgb winter prve 24 ekipe koje donesu pare igraju i cao...

Link to comment
Share on other sites

sada vec pocinjete da smarate,onako bas.

Konfe,u pravu si ti u nekoj teoriji,ali eto tebi,koji imas toliko iskustva,je ispalo dosta problema oko turnira,i nesto ti iskustvo sa svih tih lanova i organizacija nije pomoglo. Mozda ce se isto tako nesto desiti i njemu,mozda i nece...Mozda tu ima jos nekoliko ljudi koji ce se baviti orgom(koliko ce to biti dobro ili lose zaista ne znam unapred,uglavnom se pokazivalo kao lose,ali bilo je i pozitivnih iskustava) koji ce mu pomoci oko svega. Mislim,razumem ja da mu skrenete paznju,kao neko sa vise iskustva u celoj prici,da ne valja ovo,da razmisli o onom...ali manite se price "e mlad si,e nemas iskustva,raspad ce biti"...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Fico nadam se da neces ovo sam da pravis. Bice ti bas mnogo, a i plus si mlad i trebace ti pomoc.

I meni je malo glup ovo u sistemu da se prvi dan igraju sve grupe. Jer ce biti dosta ekipa van beograda koje ce proci grupe, pa ce mnogo ekipa morati da trazi smestaj. Ali tvoja je odluka, ovo je neko moje razmisljanje ...

Link to comment
Share on other sites

Fico nadam se da neces ovo sam da pravis. Bice ti bas mnogo, a i plus si mlad i trebace ti pomoc.I meni je malo glup ovo u sistemu da se prvi dan igraju sve grupe. Jer ce biti dosta ekipa van beograda koje ce proci grupe, pa ce mnogo ekipa morati da trazi smestaj. Ali tvoja je odluka, ovo je neko moje razmisljanje ...

Ko ih jebe kad nemaju familiju u bgu :*

eirscm.jpg

Link to comment
Share on other sites

sada vec pocinjete da smarate,onako bas.

Konfe,u pravu si ti u nekoj teoriji,ali eto tebi,koji imas toliko iskustva,je ispalo dosta problema oko turnira,i nesto ti iskustvo sa svih tih lanova i organizacija nije pomoglo. Mozda ce se isto tako nesto desiti i njemu,mozda i nece...Mozda tu ima jos nekoliko ljudi koji ce se baviti orgom(koliko ce to biti dobro ili lose zaista ne znam unapred,uglavnom se pokazivalo kao lose,ali bilo je i pozitivnih iskustava) koji ce mu pomoci oko svega. Mislim,razumem ja da mu skrenete paznju,kao neko sa vise iskustva u celoj prici,da ne valja ovo,da razmisli o onom...ali manite se price "e mlad si,e nemas iskustva,raspad ce biti"...

qft!

samo se ti fico potrudi, cimaj nekoga za pomoc. Ima ljudi koji uvek oce da pomognu, i ne obaziri si na ove sto te sputavaju :D D:

Link to comment
Share on other sites

kreatore . . . ja ne znam sta ti izvodis , ali ja sam samo obavestio decka kada cu da uplatim , da nas ne izbaci sa liste za tour , kao sto su neki vec izbaceni . . .. cao , pozz. . . .

Prvo i prvo, ja nista ne izvodim, ja radim ono sto treba da radim. Vec sam se dovoljno nagledao postova koji glase "potvrdjujemo, uplacujemo kad mrtav prdne", a tvoj post je bio krajnje neozbiljan tipa "nikako da navatam ove moje za pare"... To je to, ja vec vidim da si ti jedan od onih koji ce ili ispaliti ili ce cekati minut do 12 da uplati. Imas njegov mail pa ga obavesti, ja imam puno pravo da editujem / obrisem post koji smatram da je spam (mada ovaj cs forum je ionako 90% spama, no nebitno).

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Prvo i prvo, ja nista ne izvodim, ja radim ono sto treba da radim. Vec sam se dovoljno nagledao postova koji glase "potvrdjujemo, uplacujemo kad mrtav prdne", a tvoj post je bio krajnje neozbiljan tipa "nikako da navatam ove moje za pare"... To je to, ja vec vidim da si ti jedan od onih koji ce ili ispaliti ili ce cekati minut do 12 da uplati. Imas njegov mail pa ga obavesti, ja imam puno pravo da editujem / obrisem post koji smatram da je spam (mada ovaj cs forum je ionako 90% spama, no nebitno).

ok ako radis svoj posao , ali ja sam samo hteo da ga obavestim na cemu smo . . . a to da ne mogu da navatam moje ne znaci da oni nemaju pare , nego da su zauzeti zbog skole i ne vidjam ih toliko cesto radnim danima . . .

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Znam ali stavi se u poziciju nas koji za svaki turnir gledamo iste takve postove, jednostavno pocinje da smara. Kao da je bitno da li si ga obavestio ovde preko foruma, mail ti je uvek najsigurnija stvar, zato se tamo i dostavljaju svi najvazniji podaci, uplatnice, prijave itd.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

poz svima :) evil minds ekipi je ucheshce na turniru juche uplatio sponzor, nisam uspeo da se vidim sa njime da uzmem uplatnicu jer trenutno nije u gradu....Da li ste u mogucnosti da proverite da li je uplata legla od srtrane "MIS Komerc Computers-a" ili ime "SLAVISHA PUNOSHEVAC" Hvala.

Pustim Otpisani.mp3 i udjem na german DM! :)

Link to comment
Share on other sites

poz svima :) evil minds ekipi je ucheshce na turniru juche uplatio sponzor, nisam uspeo da se vidim sa njime da uzmem uplatnicu jer trenutno nije u gradu....Da li ste u mogucnosti da proverite da li je uplata legla od srtrane "MIS Komerc Computers-a" ili ime "SLAVISHA PUNOSHEVAC" Hvala.

Ok je , vidimo se na turniru ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...