Jump to content

3Dcafe internet gaming centar


zEki

Recommended Posts

3D nastavlja da iznenadjuje gamere sirom Srbije pa smo i ovog puta bez razmisljanja uz malo sugestija (ovim putem se zahvaljujem Pajseru, Du-u, Hyberu, Djembi i ostalima) na savetu da se uzmu Samsung 2233RZ monitore sa 120hcz: http://www.samsung.com/ca/consumer/office/monitors/lcd/LS22CMFKFV/ZA/index.idx?pagetype=prd_detail, uz ove monitore ide i nova konfiguracija racunara, a to je(btw ako se negde zajebem znaci da je jos bolja komponenta ;))))

Procesor: Intel core 2 duo na (E6500)

Grafika: Saphire ATI 5770 1gb ddr5

HDD Samsung F4 500gb

Kingston Memorija 2gb+1gb na 1333

Gaming pad: ACME pro

Mouse: mx 518

Keyboard: Gaming presicion Logitech

Oprema je trebala da bude SS ali zbog neozbiljnosti iste kompanije nismo napravili dogovor (za sada) ocekujem da ce svuda biti kinzu i merc tastature kao i Siberia slusalice na jesen tamo negde septembar oktobar.

Svi su dobrodosli da isprobaju CS na ovim masinama i monitorima i samo pro.

Pzzz

P.S. Ocekujte od 3D jos mnogo uzbudjenja u ovoj godini, a jedno od iznenadjenja da vam zagolicam mastu, pripremite se za leto i svako ko bude hteo da sa svojom ekipom oproba snage sa MTW-em imace priliku da odigra bo3 u 3D-u.

o/

V

Link to comment
Share on other sites

skoro kao moj novi racunar :p,perverzija od racunara,fps ce biti zakucan na 100 ma sta god radio sa strane =),nego uvek me je interesovalo sta znaci to mTw...kao nekadasnjem velikom fanu nemackog mTw-a,ako se dobro secam Mortal Team Work,ali ovo su danci,nisu valjda plagijatori ? :)

Link to comment
Share on other sites

skoro kao moj novi racunar :p,perverzija od racunara,fps ce biti zakucan na 100 ma sta god radio sa strane =),nego uvek me je interesovalo sta znaci to mTw...kao nekadasnjem velikom fanu nemackog mTw-a,ako se dobro secam Mortal Team Work,ali ovo su danci,nisu valjda plagijatori ? :)

Ma mnogo im se svidjalo,pa ukrali...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...