Jump to content

WES Masters Cup #2


Recommended Posts

WES Masters je kup koji ce biti odrzavan jednom u svaka 3 meseca, a sponzorise ga "Arbalet". Prvi je odrzan u Februaru a osvojio ga je EG. Danas je objavljen i drugi po redu WES Masters Cup koji ce biti odrzan u Maju.

Ovaj put kup je mnogo veci, tako da smo uspeli i da izganjamo posebne kvalifikacije za balkan. Balkanski timovi ce imati ukupno 2 slota. Sto se tice finalnog dela na njemu ce ucestvovati 32 ekipe (celi kup se igra online) a nagradni fond je 3500 USD.

1. INVITE from WES *

2. INVITE from WES *

3. INVITE from WES *

4. INVITE from WES *

5. INVITE from WES *

6. INVITE from WES *

7. INVITE from WES *

8. INVITE from WES *

9. Balkans = TBA

10. Balkans = TBA

11. Norway + Sweden + Finland + Denmark = TBA

12. Norway + Sweden + Finland + Denmark = TBA

13. Latvia + Estonia + Lithuania = TBA

14. Moldova (CIS) = TBA

15. Belorus (CIS) = TBA

16. Russia (CIS) = TBA

17. Russia (CIS) = TBA

18. Ukraine (CIS) = TBA

19. Ukraine (CIS) = TBA

20. Poland = TBA

21. Germany + Austria + Belgium + Netherlands + Switzerland = TBA

22. Germany + Austria + Belgium + Netherlands + Switzerland = TBA

23. Open European Qualy 1 - (6,7,8 of April) 19-00 CET

24. Open European Qualy 1 - (6,7,8 of April) 19-00 CET

25. Open European Qualy 2 - (13,14,15 of April) 19-00 CET

26. Open European Qualy 2 - (13,14,15 of April) 19-00 CET

27. Open European Qualy 3 - (20,21,22 of April) 19-00 CET

28. Open European Qualy 3 - (20,21,22 of April) 19-00 CET

29. Open European Qualy 4 - (27,28,29 of April) 19-00 CET

30. Open European Qualy 4 - (27,28,29 of April) 19-00 CET

31. Open European Qualy 5 - (4,5,6 of May) 19-00 CET

32. Open European Qualy 5 - (4,5,6 of May) 19-00 CET

Svi timovi ce takodje moci da igraju ove Euro Qualy-je, ali tu je nasim ekipama dosta tesko proci (neki su se vec uverili prosli put) tako da preporucujem svima da pokusaju na Balkanskim kvalifikacijama.

Sto se tice Balkanskih kvalifikacija, bice ukupno 32 slota, od kojih ce 16 ekipa biti invited, a 16 ce doci kroz kvalifikacije i to 6 mesta za kvalifikacije koje ce biti odrzane posebno za ex-yu (Hrvatska, Srbija, BIH, Crna Gora, Makedonija, Slovenija) i 10 mesta za ostale drzave (Bugarska, Turska, Grcka, Madjarska, Rumunija). Nakon toga ce te 32 ekipe igrati grupe pa eliminaciju. Dva najbolja tima ce dobiti mesto na finalnom WES Masters Cupu koji ce se igrati 15. i 16. maja.

Turnir se igra koristeci custodia anti-cheat (pa malo pogledajte ko nije upucen).

Detalje kako se prijaviti i sve ostalo cu objaviti uskoro. Ocekuje se da prvi kvalifikacioni turniri pocnu pocetkom aprila. Ja sam mnogo zauzet sa svojim CB NationsCup i EuroCup sranjem tako da cu voditi samo nas ex-yu qual i nesto tamo na finalnom delu, tako da molim da ako ima ko zainteresovan da pomogne, neka se javi. U ostalim drzavama balkana vec ima po jedna-dve osobe koje su zaduzene za njihove kvalifikacije.

http://www.wesgg.com/default.aspx?id_news=1497

Edited by NICKYtw
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Informacije na tom sajtu nisu tacne a dokaz je i to da su objavili to 5 dana prije zvanicne objave kupa :) Otprilike je tacno, ali ima i izmena. 4glory ce da bude druga ekipa iz Srbije u 16 direktnih, ako budu igrali, a ako ne, onda ce igrati MITH.

Sve ostale ekipe koje zele mogu da igraju ex-yu qual i da se bore za 6 mesta koja ih vode opet u taj kup. Ko je direktno a ko ne i nije bas bitno, siguran sam da mith ili 4glory ili entity ili ko god vec moze lako da bude u tih 6 ekipa.

P.S. LESKO, a tek sta spremam :P Igracete svi, mnogo, samo ako to hocete :)

Link to comment
Share on other sites

Au ovo je do jaja. Jes da ne volim online cupove i bilo kakvo online igranje (STO NE ZNACI DA SAM LANOR :D) al ovo zvuci bruka zanimljivo. Bili mi invate-ovani ili ne, igracemo ovo skoro sigurno. Bice jakih meceva :)). Gl sa organizacijom pa se pucamo :)

Hvala safetu sheiku Arbaletu na silnim milionima ulozenim u cs ;D

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

gde nije!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ukupno ce biti 32 ekipe na balkanskom takmichenju (16 pozvanih + 16 slotova), 16 ekipa je pozvano direktno iz svih zemalja balkana ( 2 ekipe iz srbije ), a od tih 16 slotova 6 slotova dobijaju Ex-Yu zemlje. I od svih tih silnih ekipa samo 2 sa Balkana idu na veliko WES finale :)

SUMO SUMARUM: 32 ekipe => 16 pozvanih ( 2 srpske ekipe) + 16 slotova ( 6 slotova Ex-Yu ) = 2 za veliko WES finale :)

Link to comment
Share on other sites

Tacno tako kako je Bjeka objasnio. Nije konfuzno, samo ne citas :) Evo pokusacu malo objasniti sta se desilo.

Zbunjuje malo to sto pojedinci sire dezinformacije (Bugari npr) i objavili su vest o ovome 5 dana prije zvanicnog objavljivanja kupa (a to je zato sto moramo zajedno da ga radimo svi sa Balkana). 16 pozvanih ekipa nije jos bilo konacno odredjeno, a oni su ih vec bili objavili zato sto su mutavci (pa su onda to obrisali jer su morali). Sad je sigurno da su pozvane su sledece ekipe:

PlayMore (Srbija)

4glory (Srbija)

eu4ia (BIH)

simpleX (Makedonija)

HEADSHOTBG (Bugarska)

iNNERFiRE (Bugarska)

Club35 (Bugarska)

The elder Gods (Rumunija)

earthQuake (Rumunija)

neXtplease! (Rumunija)

I Got Game (Rumunija)

Delinquent habits (Grcka)

Veni Vidi Vici (Grcka)

ourway (Grcka)

Creation (Grcka)

DarkPassage (Turska)

To je 16 ekipa....jos 6 ce doci kroz ex-yu kvalifikacije, i 10 iz ostallh kvalifikacija (Rumunija 3, Bugarska 3, Grcka 3, Turska 1). Madjara i Albanaca nema na ovom kupu. Odnos u broju ekipa iz drzava nije bas fer, ali da odmah objasnim da je to zato sto u Grci prvi kontaktirali WES i oni su to trebali da rade sa Bugarima i Rumunima, ali ja sam izbio i nesto malo slotova za ex-yu ekipe. Bolje nije moglo, zasad (iduci put ce biti bolje) jer ovaj grk realno ne zna gde je levo.

Sve fer, sve transparentno, sve regularno. Nadam se da je sad jasnije. Uskoro pocinju prijave.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...