Jump to content

StarCraft 2 Balans komentari


Recommended Posts

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate doktorirao sam odbranu od VR-a sa queenom ali nije bash tako lako. Pre ce biti da oni imaju bolju kontrolu Q-a nego ti VR-a.

U svakom slucaju nisam tvrdio da se ne moze covek odbraniti, rekao sam da 5 tih govnara sprzi hatch brze nego 5 Imortala shto je prilicno tezak zadatak.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Brate doktorirao sam odbranu od VR-a sa queenom ali nije bash tako lako. Pre ce biti da oni imaju bolju kontrolu Q-a nego ti VR-a.

U svakom slucaju nisam tvrdio da se ne moze covek odbraniti, rekao sam da 5 tih govnara sprzi hatch brze nego 5 Imortala shto je prilicno tezak zadatak.

Brate budi realan, znas ti koliko meni treba da izvucem 5 vr? taman i da odem 1 gateway i 2 stargatea ti do tad mozes da imas par hidri...ako odem fast vr i 1 ti posaljem u bazu, ti se sa 1 ili 2 queena odbranis, treba skilla, ali nije nemoguce, ima dobar range tako da je jako tesko mikrovati vr tad. Plus nema pozicije iz koje ja mogu nju da gadjam a ona mene ne kao sto mogu da skidam npr marinere, i zato je zeznuto

~~

Link to comment
Share on other sites

kao ovo sto phoenix sada radi je urnebesno ;) 

ono sto mi se licno ne svidja jeste sto sve vise i vise jedinica imaju sve brzi attack speed , ono pusti autoattack i neka roka ... battlecruiser thor colosus ... to su jedinice koje treba da 1 shotuju a ne da spamuju lasere ;) 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa nista, samo bi ih imao 20:)...btw, ne znam koji kurac im znace ove promena kada smanje demidz, a za isti ratio povecaju rate of fire, kao kod kolosa sad recimo...btw, ultre sad imaju solidan demidz, mozda i krenu ljudi da ih prave:)...btw, ja sam vs nekog nuba prvi put napravio mothership pre neki dan i pwnovao sam ga:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

btw, ne znam koji kurac im znace ove promena kada smanje demidz, a za isti ratio povecaju rate of fire, kao kod kolosa sad recimo

Da se izbegne to da colosus iz dva udarca ubije hidru ili thor iz 2 hidru ili roacha.

Ima negde blizzardova detaljna objasnjenja :)

Link to comment
Share on other sites

Nerf je utoliko koliko vishe ne moze da 2 shotuje hidru npr i slicne jedinice.

upravo tako ... cisto da pojasnim za ove koji gledaju samo dps

pre ako si imao 2 kolosusa i targetujes hidraliske oni su 1 shotovani u 0.1 sec fajta i uglavnom ne naprave nikakav damage ... i ako sada prave veci DPS to ne znaci mnogo jer oni kada opale oni hydralisci su i dalje zivi sledecih 1.7 sec i nanose damage i povrh toga njihova sledeca 2 udarca bice usmerena na te vec sjebane hidraliske tako da umesto da ubijaju druge hidraliske oni ubijaju one iste koji bi vec bili mrtvi... dakle. Osnovna stvar is sc bw je to , recimo zealot bez upgrade ubija zerglinga sa 3 udarca ... kada mu dignes upgrade +2 damage ubija ga iz 2 udarca tako da iako matematicki nije tacno u praksi protiv zerglinga dps povecanje mu je 33% protiv zgrada i ostalog je naravno manje ali u bw ne bijes "bosove" sa 1 mil hpa. :)

Tako da je nerf za protose a i na igricu jer jos vise spamuju sa laserima kolicina lasera sada od 5 6 kolosusa je lol bukvalno ne mozes da vidis nista ispred njih :) ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...