Jump to content

StarCraft 2 Balans komentari


Recommended Posts

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Video sam to na nekom topicu na teamliqud.net, promene koje nisu navede u patch-u. To shto su stavili za larve i jaja je toliko ultra glupo da bi im sad jebo mater zbog toga. Retardi.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Trenutno se deshava na Evropi, mada su imali nekih problema tako da su stavili novo obaveshtenje, a to je da se nadaju da ce "zavrshiti oko 11h i da ce tada imati vishe informacija, hvala shto cekate".

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

poslednji put kad sam koristio bug bio je flying drone u pitanju... izasao sam iz partije i dao free win... jesam overmind, ali nisam picka :P

elem... ono sto htedoh reci... JEBEM MATER... pa ja to R spamujem non stop bez obzira sta se desava... znaci 200 puta po partiji minimum... mislim da cu 2 dana gubiti dok ne ubedim zakrzljali mozak da dajem pogresnu instrukciju... na stranu to sto u poslednjem redu ne klikcem skoro nista... jebeni sam nerd HOCU SLOVO R! u wow-u mi je glupi evasion i na x i na c zato sto misklikujem te tastere! hocu retard friendy igru... AAAAAAAAAAAAAAAAAH... idem da se ubijem...

p.s. hm... boostovani marauderi... mozda se neki terran zajebe... ja ionako stancujem mute :D

Link to comment
Share on other sites

To za queena i R je bug sigurno. Probajte da obelezite jedinice i onda da bacite neki ability preko UI selection-a na drugu jedinicu i naravno necete moci. Tako da je to generalno problem, a ne samo za Queen-a ili Chrono boost.

A za drugu stvar sam im TEK JEBAO MATER RETARDIRANU! Stavili su Worker rally shortcut na hatch-u na R i svaki put kada pravim roacheve a nemam larvi on mi ukljuci jebeni worker rally! Naravno desi se da stavim worker rally na sred mape ili tako negde bezveze kad hocu da uvatim neku jedinicu odma posle pravljenja. KO DA MI NIJE BIO DOVALJAN MRTVI OVERLORD DROP KOJI JE BESKORISTAN NEGO I OVO GOVNO SAD! Jebeni retardi.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

I ja kapiram da je bag, nego koji je ovo kurac svi zergovi u mirorima idu mute?

wat?

I meni su 2-3 zerga ishla na mute! Neshto su se pomamili. Ali iskusno exp da uzmesh i na hidre i opresh ga dobro!

Sad sam prochitao ovo. Savetujem vam da prochitate!! Lik je totalno u pravu!!!

link

Sve ove promene bash i nisu najbolje. "OMFG! Let's nerf that coz it's strong!" Bash i nije najbolja ideja...

Edited by Rema

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Ma nerfujte me do izbezumljenosti i dalje cu da vam razbijam terranske bulje!

sa mnom si u ligi... samo da se razbudim i JEBEMO!

inace poceo sam da dobijam terrane... trpim izivljavanja i trudim se da se ne iznerviram... pravim combo svih mogucih jedinica u igri osim ultraliska... problem ce biti kada mi naidje protoss... posto sam do sada odigrao 10 partija vs t, 5 vs z i jednu vs p :D

Link to comment
Share on other sites

ZvP je meni tezi od ZvT iz vrlo prostog razloga, a to je shto su Terrani uglavnom teshke nubine koje samo znaju da spamuju maraudere ili banshee/viking. A Protosa za sada igraju "bolji" igraci, tako da mi je to definitivno najtezi matchup. Terran je u SC2 beti, za sada, nub rasa (tj svi novi igraci je igraju) shto je i logicno u neku ruku...

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ZvP je meni tezi od ZvT iz vrlo prostog razloga, a to je shto su Terrani uglavnom teshke nubine koje samo znaju da spamuju maraudere ili banshee/viking. A Protosa za sada igraju "bolji" igraci, tako da mi je to definitivno najtezi matchup. Terran je u SC2 beti, za sada, nub rasa (tj svi novi igraci je igraju) shto je i logicno u neku ruku...

haha botovi! e nek si im rekao... gledam mocnog hajpro-a... lik mu je 5 partija isao ripper/helion/fast exp... i decko ga isekao najstrasnije... a gledas njega kako ide abuse sa dva drone-a na pocetku... muci se... STVARA! ili jednu partiju kada je istripovao da ce ovaj na banshee da krene... vidis 4 queen-a na main-u... POKIDAO mocni zerg iz pakla... more nerf plox :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...