Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol permabanovan sam, kazu mastis knjige i seces slike iz knjiga, tj abjuzujes chat, prodajes gold i reklamiras goldselling firme...

poslo sam im wall of text prijavu sa tonom uljudnog gospodina koji ne zna mmo, pa cemo da vidimo...ako se ne jave dugo, moracu da ih zovem, sto me ekstremno, ekstremno smara...

jedino ne znam dal mi je akaunt hakovan jer ne znam kako bi bio, a s druge strane, ja singlplejerujem igru i udjem u parti jednom u sto godina, u chatu pisem jednu rec na sat vremena, tako da ne znam zasto bi me iko reportovao, pa cak i ako je slucajno, zar oni automatski sprovode reportove? to je idiotski. ja sam u prijavi napisao da je account evidentno hakovan, jebem li ga.

nisam poslao vozacku jer mi nije tu skener, al sam im dao cd key i secret answer (posto pise da isprave idu ako ne znas cd key i secret answer).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Xzore voditi diskusiju sa tobom je kao da farbam yugo 91 temperama. Corav posao.

Nego atm je IoC week, zanima me jel uspeva u nekoj grupi da dominira neka druga taktika za pobedu osim hangara? Alijansa prva stize do zastave i generalno je dovoljno 2 boomkina da urade starfall i typhoon i da wipuju 30 ljudi posto horda napada sa dna brda i ne moze ni da ih targetuje vec je cela mapa mrtva. Od 50 IOC protekla 3 dana dobio sam 7-8.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

ma iz radovana bre:)

ma nije scam, banovan je account, proverio sam u igri i na bnetu. a i mejl je pravi. ono sto je smor je sto mi nisu poslali upozorenje i sto su me odma permabanovali lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nikad nisam cuo da je neko permabanovan na svezem accu, sem ako zajebe nesto strasno. jel si siguran da nije locked ? i da, bolje ti je da ih odma zoves preko skype, ustedeces sebi dosta vremena.

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

sto se skajpa tice, nedelja je danas, tako da jebem li ga...

sto se akaunta tice, u mejlu kaze ovo:

***Notice of Account Closure***

Account Name: WOW1

Reason for Closure: Terms of Use Violation -- Exploitative Activity: In-Game Chat Policy Violation - Advertisement and Spamming

This account was closed because a character on the account repeatedly abused World of Warcraft's in-game chat system. This abuse includes advertising third party services/websites and repeatedly spamming in-game chat channels. Abuse of this nature pollutes chat channels shared by all players and harms the game environment as a whole.

You may not perform activity that we consider to be damaging to World of Warcraft. Engaging in such activity violates the World of Warcraft Terms of Use (http://www.wow-europe.com/en/legal/termsofuse.html).

Any recurring subscriptions on this account have been suspended to prevent further monetary charges.

For any disputes of this action or further information on Exploitive Activity, please visit the Exploitative Activity FAQ and contact page here:

http://eu.blizzard.com/support/article/41654

Regards,

Customer Services

Blizzard Entertainment Europe

http://www.wow-europe.com/en/index.xml

-----------------------------

a kad odem na account kaze suspended, kad se logujem ingame kaze closed. tako da neam pojma otkud mi da je banned, mora da sam procitao negde u onim njihovim faqovima.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ocisti komp,ako si u emailu opisao problem i lepo napisao web formu vratice ti acc.Verovatno si imao keylogger ili si igrao iz igraonice,pa su te hakovali.Kad ti vrate acc budi pazljiviji,ako si igrao samo od kuce,obavezno antivirus i skeniraj sve,moguce da ce ti se desiti opet ako to ne uradis.

=)

u IoQ ja pobjedjujem tako sto urade rush,ja ne volim IOQ,ali je weekend,pa ko ga jebe )

Ovi sruse kapije i roknu bosa,a podje nas 2-3 u hangar i obicno ga mi uzmemo :\

Ja ne kapiram previse taj BG,a ni ne zanima me,pa samo trcim i ubijam :D

Isuse,spambot

Edited by Cela_

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

druze nije moje da ti kenjam , ali razmisli malo sam , pogledaj proslih 10 strana , svaki drugi post je tvoj , da pises nesto pametno i konstruktivno pa ajde , ali covece ti nas ubijas gomilom nepotrebnih postova koji nemaju smisla i veze sa temom,razumes ?

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam =) Proslu stranu sam spamovao jer smo se raspravljali o onom level 1

I tu je prica bila o temI

Neko je pitao za IOQ I tu je prica o tome

I za dulia,i tu je prica o temi

Pogledaj strane 75/6 do 80 ,3 moja posta,po 2 reci vezane za nesto gore napisano.

I ah da,nije tvoje da mi kenjas,al kad vec oces,procitaj bolje.

kthnxbye=)

EDIT: Vezano za sto je kretaor rekao

matori,ako u 1. postu neku pita za pomoc o banovanom acc-u

Ja odgovorim ispod toga

a 1-2 posta ispod moga neko napise nesto za arenu

a odgovorim na to,nmg da znam unapred da ce neko da pita nesto,i sta ce to da bude :D

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Ljudi koji vole bg su prestali da igraju najkasnije pocetkom tbc ili su tad prestali da vole bg :p

Lol ja AB i WSG volim kojagod da je expanzija. I da igra failuje 100 puta vise nego al jedno ce uvek biti tu. Zeleni ljudi sa 0 resilianca. I dan danas mi je omiljena stvar u wow-u da udjem u wsg i pokupim berserking. I jos ako naleti neka clothara sa krsh gearom gg. Volim battlegrounde i dogod budem igrao wow cu ih voleti. A nisam jedini

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Lol ja AB i WSG volim kojagod da je expanzija. I da igra failuje 100 puta vise nego al jedno ce uvek biti tu. Zeleni ljudi sa 0 resilianca. I dan danas mi je omiljena stvar u wow-u da udjem u wsg i pokupim berserking. I jos ako naleti neka clothara sa krsh gearom gg. Volim battlegrounde i dogod budem igrao wow cu ih voleti. A nisam jedini

Nisi :D

Ja levelujem sve skoro u BG-u,bole me imam vremena i uzivam

Link to comment
Share on other sites

kakve veze ima da li je igrao pre, zna da danas ima mnoogo ljudi koji vole bg i igraju ga kao pre. neki su se zasitili i quitovali, pa sta?

WotLk bg danas nije bg, ima isti izgled i system kao sto je bg imao u vanili ali je ustvari zombifest gde od 10-40(20-80) igraca samo 0-4 coveka ustvari igraju bg.

Ljudi danas ulaze u bg iz nekoliko sledecih razloga : Honor (Item (resi)) grind, 25 arena poena, HK grind, achivnemti grind, etc...

Niko ne ulazi zato sto voli, jer vecina koj udju su zombi grinderi i unistili su bg totalno sa semiafk i brainlesslowiq - red=dead S&D.

I to nije bg, a ljudi koj oce da igraju bg nemogu da ga igraju jer pravi bg zapravo ne postoji osim ako udjes u dobar premade i zapadne ti vs premade.

A premade u wotlk ne samo da skoro ne postoji, nego nemoze ni da se proredi sa pugom u TBC.

TBC bg za razliku od wotlk bg moze da se zove bg ali ni to nije bg.

U TBC nije bilo zombifesta, ali recimo nije bio pravi bg zato sto random procenat je skakao u mesto, drugi random procenat je HKovao, a treci random procenat koj je uvek bio manji od 40% je igrao bg.

TBC premade, koj je inace bio retkost, je tesko mogao da se poredi sa vanila pugom.

U vanili je PvP sistem bio drugaciji, tako da niko nije sisao tuki nego je vecina koja je usla bg igrala bg a manjina HKovala.

A vanila premade je bio takav da je izgledalo da 99% igraca koj su u bg zapravo igraju u bg.

Lol ja AB i WSG volim kojagod da je expanzija. I da igra failuje 100 puta vise nego al jedno ce uvek biti tu. Zeleni ljudi sa 0 resilianca. I dan danas mi je omiljena stvar u wow-u da udjem u wsg i pokupim berserking. I jos ako naleti neka clothara sa krsh gearom gg. Volim battlegrounde i dogod budem igrao wow cu ih voleti. A nisam jedini

To je kao kad bi kupio pljeskavicu i jogurt sa ulice, usao u mek, seo i jeo, i pricao kako volim da jedem hranu u meku.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da je danas mnogo veci procenat onih koji skakucu i cekaju kraj BG-a ,

i protiv sam takvih , ali , ti si naveo sve moguce aspekte igranja BG-a ( farm HK-ova, farm achievementa , farm honora )

i , i govoris kako to ni to nije ono sto bi u BG-ovima zapravo trebalo da se radi. .

Molim te pojasni nam sta je zapravo igranje BG-a , ako dok ga igras , ne uzimas honor , HK-ove , i achievemente.

Mozda brkas World PvP koji je zaista izumr'o pred kraj Vanille , koji se razlikuje od BG-a , ali poenta BG-a jeste da ubijes hordase ,

Zauzmes bazu , Cappujes flag , i pobedis . To se sve nagradjuje achievementima kako bi se ljudi podstakli i vise se trudili , sto je valjda

dobro , ne.

Link to comment
Share on other sites

Poprilicno sam siguran,da sto je mislio,je da,sad vecina ljudi u bg-u,stane na flag i skace ko imbecil,ili skakucu po mapi i jure nekog green geared maga :D

Dok je pravi cilj,da timski igrate,da bi sto pre kapovali sve baze,uzeli flagove,unistili bunkere,itd,itd...

Uzivimo se malo,igrajmo RP - Cilj BG-a je da unistis protivnicku frakciju,allaje il hordase,ali ne na taj nacin sto ces ti i jos 3 ortaka da trcite i jurite 2 morona i da ih campujete,vec da ih skarate u bulju,ne date im nista da kapuju.

Gledaj na to ovako - Na bojnom si bolju - Recimo WSG, dal' je tebi cilj,da tvoji ljudi crknu svi po 10 puta,da bi ti imo' fetis sto si porokao stoku od alianse,ili da idete grupno organizujete se,neki ostanu u bazi,kapujete zastavu i sjebete ih mentalno jer ste dominanti...

Toga vise nema,jer svi kampuju ispred groblja alijanse,il trce kroz sredinu,dok 1-2 majmuna proba da proleti petoro koji defenduju njihov flag,a vas defender je roug u steltu koji sprema kokice =)?

Mislim da je to sta je htio da kaze,i slazem se... Ali svakako rasprava je debilna,kome se ne svidjaju BG kakvi su sada... jbg brate,pici arenu,idi pve,il podji na ful pop realm i onda u ally zone i rokaj low levela <3

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Skakutanje u mesto je bilo u tbcu, pre reportovanj, reportovanje je trebalo da kolko-tolko resi bg problem koj je nastao u 2.0.x (tbc/wotlk) pvp sistemu ali je jos vise unistilo bg jer ljudi uglavnom semiafkuju ili jednostavno igraju read=dead search and destroy jer skoro niko neigra bg.

Zato bg lici zombiefest.

A kako bg treba da se igra evo primer za svaki bg :

WSG :

Cilj :da se tri puta prenese protivnicka zastava preko mape od protivnicke sobe u svoju sobu dok je vasa zastava u vasoj sobi; i da se vasa zastava brani i ne dozvolite da protivnicki igrac odnese zastavu iz vase sobe. Prenesenje zastave mora biti ASAP radi povecavanje sanse za pobedu, tj sigurnije pobede, i honor/vreme.

Napadanje(ubijanje) ("pvp") se treba ignorisat, osim u situcijama koje su bitne i tu se napadanje(ubijanje) NE SME ignorisati

Te situacije su : kada protivnicki tim napada vaseg nosioca zastave ili daljinske doktore koj pokusavaju da ga izlece od drugih clanova protivnickog tima koj ostecuju nosioca; kada neprijateljski igrac uzme vasu zastavu iz vase sobe; daljinske lekare protivnickog nosioca koj otezavaju njegovo ispustanje vase zastave.

AB:

Cilj: uzimanje/oduzimanje 5 od 5 zastava i cuvanje/branjenje od protivnickog tima dok se ne sakupi 1600(2000) resursa; kampovanje protivnickog tima na njihovom groblju i nedozvoljavanje izlaska iz dvorista radi bezbednosti jedinica za brzo prikupljanje resorsa.

Napadanje(ubijanje) ("pvp") se treba ignorisati osim u bitnim situacijama

Te situacije su : neutralisanje protivnika koj brane svoju zastavu; neutralisanje protivnika koj pokusavaju da uzmu vasu zastavu; neutralisanje protivnika na i oko njegovog groblja dok vi posedujete svih 5 zastava i niko od protivnickih igraca nije van njhihovog dvorista.

AV: (pve bg)

Cilj: brz transport do protivnickog sefa i ubijanje istog ASAP; (u slucaju ako je srednjeg IQ tima manji od 2, unistavanje tornja/bunkera (branjenje 4 zastave na nekoliko minuta od protivnickog tima) radi oslabljenja protivnickog sefa i ubijanja istog); (napadanje protivnickoh igraca u situacijama za koje mislite da ce protivnicki tim stici do cilja pre vas, ako ste vi u stanju da dodjete pre njih)

Napadanje(ubijanje) ("pvp") treba ignorisati osim u vec gore navedenim situacijama.

EotS:

Cilj: ASAP prenosenje zastave sa sredine do jedne od 4 baze koje morate uzeti ASAP na samom pocetku partije, dok se ne sakupi 2000 resursa; kampovanje protivnickog tima ispod njihove litice radi bezbednosti 4 baze (opste cuvanje i branjenje 4 baza i vaseg nosioca zastave)

Napdananje(ubijanje) ("pvp") treba ignorisati osim u bitnim situacijama

Te situacije su: branjenje vaseg nosioca zastave i njegovih daljinskih lekara koj ga lece dok je napadnut; branjenje baza i neutralisanje protivnika ispod njihove litice radi odbrane baza i nosioca zastave.

SotA:

Napad:

Cilj: unistavanje kapija sa unistavacima, uzimanje baza radi stvaranja vise unistivaca, ASAP uzamanje protivnicke sfere radi brze, sigurnije pobede i honor/vreme; (koriscenje bombi u odredjenim situacijama radi manjeg ubrzavanje pobede); neutralisanje protivnika od vasih unistivaca

Odbrana:

Cilj: kampovanje protivnickog tima na njihovom poecetnom groblju na plazi radi zabrane kontakta sa unistivacima(i bombama), (sbog bezbednosti zalene i plave kapije)

Napadanje(ubijanje) ("pvp") treba ignorisati osim u sledecim situacijama:

Napad: neutralisanje protivnika koj ostecuju unistivac; neutralisanje protivnika koj otezavaju uzimanje baze; (neutralisanje protivnika koj razoruzuje bombu); (neutralisanje kanona koj ostecuju unistivac (ako nema unistivaca za voznju ili bilo koje drugo neutralisanje).

Odbrana: neutralisanje duha protivnickog igraca od njegovog lesa.

Za IoC me mrzi da pise, previse vremena sam utrosio na ovaj post, mozda neki drugi put.

Tako nekako izgleda bg i tako treba da se igra.

A ovako izgleda bg sad, tako ga zombi igraju, i ljudi misle da igraju bg dok igraju ovo :

Semiafk: * gleda tv/nesto-altabovano(neki program/film/seruju) na kompu * click * press *click * press * press * click * g * press * click * press * press * press * g * press * g * click * p * c *p*g*c*p*p*g*g*c*g*p*c*p*p*c*g*g*g*g*g*g*g*g*g*g*g*g*c*p *p *p*c*c*c*p*p*g*g*g*g*g*g*g*g*g*g*g*g*g*g*g*g*g*g*g* c*c*c*c*p*p*p*p*p*p*p*p *g*g*g*g*g*g*g*g*g*g

S&D tard : KILL DPS DPS DPS CC HEAL DPS DPS KILL DPS DPS HEAL DPS DPS DPS DPS DPS DPS DPS DPS HEAL CC DPS DPS DPS CC CC CC CC CC CC CC DPS DSP DSP HEAL HEAL HEAL HEAL HEAL HEA DPS DPS DPS DPS DPS CC HEAL HEAL HEAL CC HEAL HEAL HEA DPS DPS DPS DPS HEAL CC CC CC CC DPS HEAL DPS DSP DPS KILL KILL KILL DPS HEAL ETC

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...