Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sezona 8 je, decko, sada.

Da ali nisam se ulogovao 3 meseca, zato pricam u proslom vremenu, kad sam igrao u s8 jer sada neigram.

edit:

@dr.stain

Ne znam da li pokusavas da kazes vise stvari, ali fyi ja sam uzeo 2k ach u s6 i tad sam igrao na skoro 2.3k mmr-u.

LoL za team win/lose. XD

Edited by Xzor

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Jel ja to tripujem ili oni nemaju wotlk nego igraju tbc sa wotlk talentima, glypfovima, ach, statistikom na lvl 70 ?

Ili im je totlno ubagovan armory ?

Edit:

Nasao sam na netu da kinezi dobijaj wotlk 31.8.2010 tj za 6 dana XD

http://www.google.com/search?q=wotlk+china&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a#hl=en&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&tbs=nws%3A1&q=wow+china&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&pbx=1&fp=ab4966fdbcb3c6a0

Edited by Xzor

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Necu vise ni da postujem ovdje =) Cheers

YES !

a za reflect meta ja sam ga furao u bcu na svojoj sovi redovno je reflektovo deathcoil i hoj ko da je zabagovano znaci kunem se zivotom da je ono svaki 10 spel od ova 2 bio reflektovan coveku u glavu :P

a sad pa ono magove reflect barijere ili tako nesto tipa miss talenat + racial talenat + 1% reflect win win recimo divine purpose 4% miss + belf racial 2% miss + meta 1% reflect o.O

mada na ret ili ret prot paladinu bi u svako doba dana i noci uzeo 21 crit i 10% kraci fear gem uz 2/2 unyielding faith ako nemam nekog u timu da mi dispeluje fear da nebi slomio tastaturu o zid ako imam 3% dmg dobar dan :P

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...