Jump to content

Igranje SC2 bete offline


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Koliko sam ja razumeo, problem je u lazylauncu koji vuce samo prvu originalnu verziju SC2. Zato treba naci folder u kome se nalaze patch informacije, i promeniti ime zadnjeg patch-a da bude isto kao ime originalne verzije (originalnog "patch-a"). To ne bi trebalo da bude teshko, jer su folderi u kojima se nalazi patch fajlovi imenovani koristeci numericke shifre, pretpostavljam njihove verzije tako da ce prvi patch imati najmanji broj a poslednji najveci. E sad, ovo nije skroz sigurno jer se tako neshto na pocetku radilo a mozda vishe nije tako. Ne znam, jer igram originalnu betu, pa sam taj crackovani klijent uninstalirao.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ma dobro to nego oni su razvijali lan opciju ali izgleda da nece nista biti nista od toga...

Zasto mislis tako? Blizzard ih je zamolio da obrisu sve vezano za sc2, ali ja ne vidim razlog zasto ne bi, kad zavrse, izbacili samo na random torrent. Ionako nisi mogao nista da zasnas od njih, dokle su stigli i to

Link to comment
Share on other sites

tesko da bi ljudima koji crackuju sve popularne igre bilo dovoljno da ih zamoli jedan proizvodjac i da sve nestane, pogotovo topic sa foruma. Ja kontam da je tu radila motika-sud pa da su se usrali.

Naravno, zezam se ja sa tim 'zamolili' :D Videli ljudi sta se desilo sa onim wow botovima pa nece da se zezaju :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...