Jump to content

Matrix gaming Counter-Strike tournament


prota_

Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

EKIPAMA KOJIMA TREBA SMESTAJ NEKA MI SE JAVE NA 063/532-939 Peca!

u pitanju je hotel "NoviSad" preciznije i detaljnije informacije o tome imacu sutra posle 15/16

cujemo se jos sutra mackice borbene

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

ajde sad neka neko od organizatora po mogucnosti prota (<3) nek sjedne i malo docara ovaj spisak ekipa, jel ovi sto pise na 1 stranici teme u vezi turnira sa crvenim su sto posto uplatili? imali kakvi izmena u vezi turnira jos, koje ekipe ce sve doci 100% i hocel se odrzati turnir uopce :( ??

izvini ako smaram al planiram da predjem 900 kilometara pa da ne dodjem uzaluddddddd :)))))

peco brate nisam znao da si kupio hotel .. ako moze meni predsjednicki apartman i da kavijar mi bude uz svaki obrok?

pozzz lA DPS famiLYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!!! :D

<3

DEEPiNSIDE sreco[G]

Link to comment
Share on other sites

EKIPAMA KOJIMA TREBA SMESTAJ NEKA MI SE JAVE NA 063/532-939 Peca!

u pitanju je hotel "NoviSad" preciznije i detaljnije informacije o tome imacu sutra posle 15/16

cujemo se jos sutra mackice borbene

mackice moja debela , pa sta ce im smestaj kada je 1 dan turnir

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

pa to sto se tek prijavilo 16 ekipa ne znaci da se nece prijaviti 30 :))))

recimo kgg mi je vec rezervisao smestaj a posto je direktor hotela moj prijatelj sredicemo neki popust normalno i to sve zavisi od ekipa kolko ce ih biti sve u svemu tu sam ;)

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

ma to si se ti istripovao 4gl : pm 1/8 smk : mith 1/8 :D

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

ajde sad neka neko od organizatora po mogucnosti prota (<3) nek sjedne i malo docara ovaj spisak ekipa, jel ovi sto pise na 1 stranici teme u vezi turnira sa crvenim su sto posto uplatili? imali kakvi izmena u vezi turnira jos, koje ekipe ce sve doci 100% i hocel se odrzati turnir uopce :( ??

izvini ako smaram al planiram da predjem 900 kilometara pa da ne dodjem uzaluddddddd :)))))

peco brate nisam znao da si kupio hotel .. ako moze meni predsjednicki apartman i da kavijar mi bude uz svaki obrok?

pozzz lA DPS famiLYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!!! :D

<3

Zasto u skoro svakom svom postu ti moras da naglasavas kako prelazis ceo Atlantik i Evropu kako bi dosao samo da gledas turnir?

Link to comment
Share on other sites

nocenje u hotelu i ujutru sa doruckom ( SVEDSKI STO,sto znaci pakuj u kese i nosi :DDD, mozete da imate 2/3 obroka samo se snadjite ) je 20eura po osobi, to je maksimum koji sam mogao da izboxujem

sobe su dvokrevetne i trokrevetne sa tv-om klimama etc... hotel ima 3 zvezdice renoviran je i sredjen, PICE SU BRUTALNE DANAS SAM JEO ;DDDDD

moj telefon imate pa se javiti .pozzz

Edited by sewAypecikaka

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...