Jump to content

Matrix gaming Counter-Strike tournament


prota_

Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

drugari jbg tako je ispalo sta sad,

60k prvo mesto

5monitora drugo mesto ~ 50k kad ih prodas

+5miseva trece mesto ~ 15k kad ih prodas..

=

125k

uplaceno je 27x5 =135k

10~ leluja.

da je bilo 32ekipe bilo bi 100k POTPISUJEM COVEK BI DAO IZ SVOG DZEPA KAO I PROSLI TURNIR KAD JE UPLACENO 80k a dato 150k :D

Ok, cek sada sec.

32 ekipe:

1. 100.000

2. 5 monitora od ne znam ni ja koliko

3. 5 miseva od ne znam ni ja koliko

32x5000 = 160.000

------------------------------------------------

27 ekipa:

1. 60.000

2. 5 monitora od ne znam ni ja koliko

3. 5 miseva od ne znam ni ja kolio

27x5000 = 135.000

------------------------------------------------

Razlika od 25.000 po uplatama, a razlika u nagradama od 40.000

Kako je to moguce ?

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Brate ovaj Tajland koshta.

Prosto gazda ocekuje neku zaradu, i to je za ocekivati od njega.

Ja mislim da su ove nagrade super. Ne znam za vas ...

On je hteo "EL GRANDE" turnir sa 32 ekipe shto se nije desilo i odluchio je da smanji nagrade iz svojih razloga.

Link to comment
Share on other sites

Brate ovaj Tajland koshta.

Prosto gazda ocekuje neku zaradu, i to je za ocekivati od njega.

Ja mislim da su ove nagrade super. Ne znam za vas ...

On je hteo "EL GRANDE" turnir sa 32 ekipe shto se nije desilo i odluchio je da smanji nagrade iz svojih razloga.

Prole, prvu stranu si editovao, ali ja se dobro secam da je tamo pisalo da nagrada moze da opadne u odnosu na broj ekipa. Samo konstatujem da je ovde skinuto vise nego sto je gubitak u novcu zbog ne dolaska 5 ekipa. To nije uredu 2 dana pred turnir raditi, zbog ipak medjunarodnog turnira. A ono sto meni bode oci najvise je cinjenica da, u slucaju 32 ekipe "15.000" dinara(nekih) ide na prvo mesto, a onda dolazi do promene i tih 15.000 koje su planirane za prvo mesto i sa vasom racunicom od 32x5000 nestaju. Dakle vi ste mogli da budete na gubitku i sa 32 ekipe pa ste odlucili da izadjete u susret, a onda dodje 5 manje i 15.000 tih ode negde :) Da li je to pokrilo troskove necega drugog, to jeste razumljivo, i to potpuno razumem, ali ovo je ipak nagla promena u svega 2 dana pred isti, kada se setis pocetnog posta. nhf

Edited by PlayMore hybaa

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

I sto sega , nie Makedoncite trosime 500 evra za nagrada od 600 evra ????? nie plativme avtobuski karti 300 evra , da ste kazale deka nagradata ke bide 600 evra , nemase da idame , jas vidov EDIT na glavna strana 100 000 dinara ... mislam prvo bese NAGRADA SE NE ZNA , pa posle 100 000 pa tek togas nie uplativme slot ... ne razbiram sto za turnir e ova, Nie ideme 800 km za da se borime za 500 evra (posto 500 evra nie trosok + 500 evra za nas ) a sega ispadna da se borime za 100 evra 500+100 ... sekoja cest dobro go organiziravte , btw PODOBRO E VTORO MESTO NEGO PRVO ! POZ !

Link to comment
Share on other sites

Nhf taken.

Pazi.

32 ekipa x 5k = 160 000

100 000 prvo mesto

5 monitora x 10k = 50k drugo mesto

5 miseca x 3k = 15k trece mesto

= 175k

27 ekipa x 5k = 135k

60k prvo mesto

5 monitora x 10k = 50k drugo mesto

5 miseva x 3k = 15k trece mesto

= 125k

10k misteriozno nestalih pokriva troshkove za sudije (dada, dolaze kolina i kompanija) i orgu koje sam dogovorio sa gazdom + da mu ostane koji dinar.

Kalane, jebiga. Niko ovde nikada nije ziveo od kantera. Kanter se uvek igrao radi zabave i prestizha.

Koliko je samo turnira bilo gde si s prvom nagradom mogao samo da se vratis kutji i to je to ?!

I nije drugo mesto bolje, opet kazhem. Dobijash 10k vishe i dobijash ih u keshu. Ne morash da se cimash oko prodaje monitora. Ili ako tebi treba monitor, kupi ga od nekoga ko osvoji drugo mesto.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Proto,Sale ne citate sta Hajber prica. :)

Dakle,NIKO ne kaze da nagrade nisu korektne,niti bi se bilo ko zalio da je prvobitno stavljeno ovako,niti bilo sta ko prigovara... Jedina stvar, je to da ste napisali da ce sa 32 ekipe biti 100k dinara,sa 5 ekipa manje,se smanjila nagrada za 40k... Znaci u toj racunici nestaje 15k,koji bi nekima znacili.

Dakle nije poenta u bacanju racunice sta moze za koliko da se proda(na kgb turniru su nagrade bile MNOGO vec od ufura,mada to i nije vazno),nego u tome da je odjednom negde nestalo 15k,i to je to. :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

hahaha ali gazda je svakako pljunuo pare iz svog dzepa za ovaj turnir ... shto su svi pustili suzu sada zbog prve nagrade !!! NISU PARE NIGDE NESTALE FFS

pa upravo to ja i pricam. Prole se vadi troskovima ovoga ili onoga, ali jel sa 32 ekipe, tih troskova nema? ili su ti troskovi nekim drugim novcem pokriveni. Nagrade su postovane davno, promenjene danas, 2 dana pred turnir. To sto nema 32 ekipe nije greska ovih 27 sto igraju. To je greska organizacije, odnosno Proleta. Turnir u 3d-u je mogao 52 ekipe da ima, a zasto? Zasto je duHast(cale) 2 nedelje blejao na telefonu i msn-u cimajuci sve ljude iz ex-yu i okolnih drzava. Net+ kao primer ne navodite posto je i to takodje vrlo vrlo lose organ turnir, jebiga bizo tako je :)

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

hJUBERU lepo si ti to napisao i to je sve tacno. ali opet cu napisati da je bilo 32ekipe bilo bi 100k POTPISUJEM COVEK BI DAO IZ SVOG DZEPA KAO I PROSLI TURNIR KAD JE UPLACENO 80k a dato 150k :D

Ma sale ne sumnjam ja da je gazda super lik i generalno nista od ovoga se ne odnosi na njega, on verovatno nije nikad ni otvorio rur. Turnir se reklamirao lazno, to je cinjenica. 1000e prvo mesto, moze da opadne od nedostataka ekipa. 5 monitora od 120e ili koliko vec, to je fixno, 5 miseva od 30e, to je fixno. Pa svako ko je imao barem 2 iz matematike u osnovnoj skoli moze da izracuna da uplate ne pokrivaju nagrada. Onda zakljucis da covek koji drzi igraonicu obezbedjuje robu(KAPA DOLE). I svako racuna, nije steta ako ne dodje 2 3 4 5 ekipa, prost racun -5000 po ekipi. Ali onda dodje "Prota" i spominje neke troskove, s kojima je bio u minusu i pre turnira. E onda je evidentno na prvoj strani slagao za 1st place da bi navukao masu i nije bio iskren prema ljudima koji dolaze na isti.

I sada ako covek nece da pokrije te troskove, koje je planirao da plati iz svog dzeba jel mu je to ipak reklama iz razloga sto turnir nije 32 ekipe kako je on zeleo, to je razumljivo. Covek je hteo reklamu dobru, nije je dobio. Zasto? Orga je zakazala.

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

pa upravo to ja i pricam. Prole se vadi troskovima ovoga ili onoga, ali jel sa 32 ekipe, tih troskova nema? ili su ti troskovi nekim drugim novcem pokriveni. Nagrade su postovane davno, promenjene danas, 2 dana pred turnir. To sto nema 32 ekipe nije greska ovih 27 sto igraju. To je greska organizacije, odnosno Proleta. Turnir u 3d-u je mogao 52 ekipe da ima, a zasto? Zasto je duHast(cale) 2 nedelje blejao na telefonu i msn-u cimajuci sve ljude iz ex-yu i okolnih drzava. Net+ kao primer ne navodite posto je i to takodje vrlo vrlo lose organ turnir, jebiga bizo tako je :)

ne jedi govna molim te

Edited by CONFY

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ma sale ne sumnjam ja da je gazda super lik i generalno nista od ovoga se ne odnosi na njega, on verovatno nije nikad ni otvorio rur. Turnir se reklamirao lazno, to je cinjenica. 1000e prvo mesto, moze da opadne od nedostataka ekipa. 5 monitora od 120e ili koliko vec, to je fixno, 5 miseva od 30e, to je fixno. Pa svako ko je imao barem 2 iz matematike u osnovnoj skoli moze da izracuna da uplate ne pokrivaju nagrada. Onda zakljucis da covek koji drzi igraonicu obezbedjuje robu(KAPA DOLE). I svako racuna, nije steta ako ne dodje 2 3 4 5 ekipa, prost racun -5000 po ekipi. Ali onda dodje "Prota" i spominje neke troskove, s kojima je bio u minusu i pre turnira. E onda je evidentno na prvoj strani slagao za 1st place da bi navukao masu i nije bio iskren prema ljudima koji dolaze na isti.

nije nigde on slagao, rekao je za 32 ekipe 100k ako bude manje smanjuje se, ali nije napisao nigde da li se smanjuje za onoliko uplata kolko fali do 32. Gazda ima svoj racun, svoje nagrade, i napisao je da ce biti eventualnih izmena, i sa njegove strane je sve korektno

Link to comment
Share on other sites

nije nigde on slagao, rekao je za 32 ekipe 100k ako bude manje smanjuje se, ali nije napisao nigde da li se smanjuje za onoliko uplata kolko fali do 32. Gazda ima svoj racun, svoje nagrade, i napisao je da ce biti eventualnih izmena, i sa njegove strane je sve korektno

Ali nije bio transparentan i nije sve iskreno rekao kako je, zar ne? Sada objasnjava to nekim troskovima, sto ne kaze kako je te troskove pokrio dok su bile 32 ekipe. I sad opet kazem, da je stavio tamo pre mesec dana, 60k prvo, 30k drugo, 15k trece, 65k stavljam u dzep, TO JE NJEGOVO PRAVO i opet bi igrao turnir :) ali nije tako rekao...

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

pa dobro nije iskreno rekao, ali nije ni morao :D

32*5k=160k prva nagrada 100

24*5k=120k prva nagrada 60

izgleda da je gazda odlucio da kolko god ekipa da bude odvaja se 60hiljada za njega i troskove organizacije. E sad, sto on to nije rekao, ne znam, ali nije ni duzan, a i trebao je neko da se seti pa da pita sta se desava ako ne bude 32 ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Ja dolazim iz bg-a, kosta me 2000din putarina i gorivo, puta 4, za nas 5. Neko je uplatio ufur, verovatno vise 60e, rezervisao karte od 60e, rezervisao hostel, spremio kes za trosak u drugoj zemlji, menjao taj novac, prodavao devize i slicno i onda mu se promeni nagrada. To nije uredu... A meni kao meni, isti kurac ali totalno.

Edited by PlayMore hybaa

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...