Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate, cak sam i ja sa voidovima sabijao...sto kaze peja zastekas se lepo na choku sa kenonima i sentrijem, za to vreme 1 ili 2 voida mu ubiju hatch ko iz picke...a void 1 na 1 opusteno sabija kvina tako da ne vidim u cemu je problem (osim fast hidri naravno:))

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

izvinite gosui, 1 vr ako izadje ce ubiti bazu pre nego 30 zeglinga :)

30 zerglinga nece proci od zilota, kenona i sentrya, citaj ste pisemo jebo te otac. i ako prodju, proci ce njih 3.

mislim ja ne znam sta ti pokusavas ovde, da nas ubedis kako je mass zerglinga ultimativna zergovska taktika?

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Sarmo ides u krajnosti, ako ja idem 1 VR znaci mogu max 2 warp gate-a da imam kad mi uletis sa 20 linga u bazu, 1 vr moze da ga poduva zerglinzima jer ce oni prebiti sve na zemlji jako brzo plus fokisirano malo djubre moze lako da pobegne. Ako vec pricas o upotrebnoj vrednosti o kojih 5 zgrada pricas kad zergovi grade samo spawning pool? U ovoj situaciji ofc. Kapiram da nije nepobediva taktika ali ako 1 sec zajebem u gradnji to je to. Pogotovo na mapama kao Kulas Ravine gde i da hocu ne mogu da se zagradim. A i tamo gde mogu meni sa sve CB koji moram i na Cyb core i radilice da trosim ne moze da izadje 3 zealota. 2 padnu jako brzo, a u najgorem slucaju 3 se tuku 3 mi ruse pylon.

ako se ne zagradjujes sabijaj gradjevine sto vise... najbolje da solo linga (ili dve) moze da udara pylon... 2 cannona u radilice... i ja kada sa roachevima izadjem iz baze na zerga, napravim 2 sunkena na mineralima... i stavim rally novim roachevima u sred radnika... zergling je divna jedinica... da primi dmg umesto hidre :D ozbiljno... znam tacno sta pricas... radim to cesto... techujem, expandujem, ali otrpilike gledam timing da prodjem lingama pre nego sto je kasno... nije da uvek failujem... ali tesko je preokrenuti partiju tako... imas varijantu da se bukvalno ZAZIDAS zgradama... u tom slucaju ti ne savetujem da ides VR posto kada vidim takvu bazu zrtvujem 3 overlorda ako treba da proverim sta ludak unutra pravi :D

e da... znate sta sam ustanovio... VR je kita... uopste ga se ne bojim... ali kada neko digne fenix-e... IJAO! pa ono zlo SABIJA!

Link to comment
Share on other sites

ne ubedjujem vas da je ulti zerg strat, i pricam za mape gde ne mozes da se zagradis ili ima 2 prolaza, plus vi ne kapirate da ne moze da se izvuce 2 zilota i 2 sentryja ako ides na forge i canone uz to...jbg ili vasi probovi donose 20 minerala?

~~

Link to comment
Share on other sites

aman covece.

neces ti sa VR da bijes zerglinge, nego ces da odes u njegovu bazu i da ga ubijes.

VR pravis jer vec imas core.

core imas jer si isao gateway, forge i core.

gateway, forge i core si isao da bi imao 2 zilota, kenon (ili 5) i sentry...

mislim razmisli jebote o cemu pricas...o zerglinzima koje ne mozes da pobedis. i jos nam pricas kako si u pravu. mis'im :D

U speak the truth.

Sa vr da bije zerglinge. Da li to i kuper liga radi nije mi jasno.

Logicno je ako ides vec void rush da ces napraviti upravo sentrije, kako bi blokirao choke dok ne natalozis minerala. ( Ako on uopste o tome prica jer prelazi sa teme na temu samo tako )

StarcraftTemplarSig.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sarmo ides u krajnosti, ako ja idem 1 VR znaci mogu max 2 warp gate-a da imam kad mi uletis sa 20 linga u bazu, 1 vr moze da ga poduva zerglinzima jer ce oni prebiti sve na zemlji jako brzo plus fokisirano malo djubre moze lako da pobegne. Ako vec pricas o upotrebnoj vrednosti o kojih 5 zgrada pricas kad zergovi grade samo spawning pool? U ovoj situaciji ofc. Kapiram da nije nepobediva taktika ali ako 1 sec zajebem u gradnji to je to. Pogotovo na mapama kao Kulas Ravine gde i da hocu ne mogu da se zagradim. A i tamo gde mogu meni sa sve CB koji moram i na Cyb core i radilice da trosim ne moze da izadje 3 zealota. 2 padnu jako brzo, a u najgorem slucaju 3 se tuku 3 mi ruse pylon.

Zerroxe, druze samo si kolateralna steta ove replike:

To si izjavio?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...