Jump to content

Aleksandar Stojanovic


dvnityCker

Recommended Posts

Radio je medijum koji forsira umetnost pricanja, a TV umetnost cutanja. MI jebeno vidimo prenos, ne treba nam on da nam stalno prica price da bi nam bilo zanimljivo. Nek jebeno umukne ili nek smanji broj prica po utakmici.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E stvarno preterujete... prica (uglavnom) interesantne price, prati sta se desava u svetu fudbala. Hocete da kazete da vam je zanimljivije i bolje kada neko 90 minuta govori "Pujol do Markeza, Markez do Inijeste, odlicna akcija", pa vidim i sam da je dobra akcija a vidim i ko kome dodaje, to je vise za radio prenos nego za televiziju...

Meni je recimo mnogo glupa prica kako je Maicon dobio ime, iskreno.

Mislim nije glupa koliko me ne interesuje. Mislim brazilci imaju tu neku modu da im gluposti pisu na ledjima i stvarno ne zelim da razbijam glavu time.

Primetio sam veceras da je Aca rekao nesto u fazonu kontra za Ganu, a ono napred ide 1 Ganac po desnoj strani i negde kod shesnaesterca drugi lik, i izmedju njih trchi 4 Amerikanca, nidje veze s kontrom, mozda neka polukontra. Gledao sam samo par minuta meca pa mi je to ostalo u secanju.

I dobar mi je jedan od ova 3 voditelja, sto sam do sada primetio. Jedan je Aca, drugi je onaj Gueuerkjuf lik, a ovaj treci ne znam ko je, ali mi je skroz okej. Opusten ...

Link to comment
Share on other sites

Slusanjem radia voditelj valjda meni treba da docara sliku - ko kome dodaje, ko kako udara bla bla... a kad gledam utakmicu na tv-u, ume da me zabode monotoni voditelj koji mi govori 90 minuta kod koga je lopta.

Ova diskusija nema smisla, neko voli ovako, neko onako ali meni je samo glupo sto puno ljudi vredja Stojanovica a lik se samo trudi da uvede i neke zanimljivosti...ne kazem da nema tripove ali ja npr volim kad on prenosi utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

Atelas shto ti nije jasno? Koga boli kurac da slusha govnjive price kako zena od nekog tamo igraca Hull City-ja ide vikendom na pijacu i pomaze starijim gospodjama u kupovini? Neko voli i da ga seku oshtrim predmetima u toku seksa pa shta onda, jel treba to svi da gledamo na TV-u?

Josh jednom ponavljam neshto shto su rekli pametni ljudi: Radio je medijum koji zahteva umetnost pricanja a TV medijum koji zahteva umetnost cutanja. A Aca ne zatvara usta sve vreme. Jedino kada je zatvorio usta bilo je kada smo primali golove od Australije, hvala Bogu.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

pa ono,delimincno :D

meni je vrhunski engleski nacin vodjenja tekmi ( i americki ) ono,dovedu nekog starog asa i pricaju konkretne stvari o fudbalu,kosarci,bocanju... tu su i veoma strucne analize i jbte jednostavno vidis da su se ljudi bavili tim sportom i znaju sve kako sta,eventualno ubace neku zanimljivost,al' u prostim crtama.

aca je retard i tu mu nema pomoci,ne mogu da kazem za njega da ne zna nista o fudbalu i to,ali je jednostavno retard.

nikad necu prezaliti marjana...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

:)))))))))))) Ваистину Пејо друже!

pa ono,delimincno :D

meni je vrhunski engleski nacin vodjenja tekmi ( i americki ) ono,dovedu nekog starog asa i pricaju konkretne stvari o fudbalu,kosarci,bocanju... tu su i veoma strucne analize i jbte jednostavno vidis da su se ljudi bavili tim sportom i znaju sve kako sta,eventualno ubace neku zanimljivost,al' u prostim crtama.

aca je retard i tu mu nema pomoci,ne mogu da kazem za njega da ne zna nista o fudbalu i to,ali je jednostavno retard.

nikad necu prezaliti marjana...

Jeсте, доведите фудбалера да преноси утакмицу, изнервирао би се на ту количину глупости (част изузецима) и на тим граматичким грешкама да би Ацу правио од блата. Мислим да је боље полицајца позвати да преноси утакмицу него фудбалера. Зна се ко ради који посао.

Link to comment
Share on other sites

dobro,to je tacno,zato sto su nasi fudbaleri seljacine...ali verujem u stariju ekipu i da tu moze da se izvuce neki fudbaler ili trener,ne da mi dovode pantelica koji govori "stankelja" i ti fazoni ,mada je i on tada rekao nesto korisno,oko ofsajda,da sudija uveg gleda onog sto mu je blizi i da tako cesto pogrese,eto i od retarda koristan info,samo zato sto se bavi fudbalom :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ја мислим да ни један фудбалер не би имао креативности да води 90 минута текму и да се тако добро сналази. Ајде креативност, него посвећеност статистикама и историји тимова и шампионата.

Link to comment
Share on other sites

bezi bre kali :D

@igi

pa nisam rekao sam,nego voditelj sa starim sportistom.Voditelj vodi a ovaj ga upotpunjuje stvarima kojih nema u knjizi,jbga nisam imao puno prilike da gledam tako fudbal,vise NBA i mogu vam reci da je vrhunski ! :>

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

@peja i kompanija

Mislim da ste nekim ljudima koje volite i cenite sa TV medijuma upravo rekli da su glupi =P

Sarpei faca!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

sto se tice omaski i lupetanja, a pogotovo sintakstickih i gramatickih gresaka, to je nefer zamerati komentatorima bilo kog dogadjaja uzivo. my two cents...naravno, ako je njihova kolicina preko nekog tresholda, onda je to druga stvar. ali ako je taj treshold prestrog, onda je kriticar debil:)

i mislim da uopste nije fora u cutanju ili pricanju vec u kvalitetu istog.

sto se tice pizdenja na eventualne prenose koje bi vodili fudbaleri, brate oce, niko nije pominjao da oni prenose tekme, vec da budu strucni konsultanti, tako da bi pricali konkretne stvari koje, naravno, znaju, dok bi komentator vodio prenos.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

briljira covek. tacno zna sta fudbaler misli kad rasiri ruke, u kojoj meri ocekuje da ga igraci prate, i sta zeli time da im kaze

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

zvucis ko on

"nemojte me drzati za rec al mislim da je na prethodnih 13 od 21 gostovanja paragvaja domacin do 27. minuta dobio barem jedan ako ne i dva zuta kartona.nisam sto u potpunosti siguran tako da me nemojte drzati za rec"

i pun mi je kurac tih statistika koje nikom nisu zanimljive, tu naravno aca prednjaci, usudio bih se da kazem i caruje!isto mi ide na kurac kad krenu da seru o lopti ko da igraci nikad ne grese inace...

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Sto me je danas (Argentina - Nemacka) iznervirao... sa njegovim pametnim opaskama tipa: "Vise nije stvar u tome da li ce Argentina izjednaciti, vec kojim rezultatom ce izgubiti." i slicno (nije sad fazon sto sam ja navijao za Argentinu), ali stvarno smara, mada mi je zanimljivo da ga slusam kako se gubi.

Coa023

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...