Jump to content

Matrix turnir rezultati


prota_

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel moguce da postoje debili koji uplate turnir i ne dodju na isti,a pritom ni ne jave organizaciji da umesto njih uleti neka druga ekipa!?Takve bolide NA KOLAC!Sto se mene tice extra turnir......gg sbc,tnj,pyramid i kds !!! ;)

Takve ljude jednostavno na BLACK LIST :D

Ne prichajte gluposti, obojica, kad ne znate o chemu je rech. Niko nije lud da uplati vishe soma dinara i da se ne pojavi jer mu je tako dunulo.

Samo tju retji da je dovoljno ozbiljna situacija, a na kapitenu dotichne ekipe je,

chim bude u mogutjnosti, da izabere dal hotje da podeli vishe informacija sa vama ili ne.

Link to comment
Share on other sites

Evo da se javim i ja.

Ja sam lider Instant Headshot ekipe iz Zrenjanina, umesto koje je uleteo Veritas. Zbog moje teske porodicne situacije saznao sam vece pred turnir da ne mogu koristiti kola. Pokusavao sam na vise mesta da obezbedim prevoz, medjutim kako nisam uspeo u 11 ujutru na dan turnira javio sam organizatoru da necemo doci, tako da nismo tek tako ispalili i ne pojavili se. Kanter igramo svi oko 7 godina, ja sam 1983 godiste, a ostali u ekipi 84 85 86 i 88 tako da nismo neki klinci kojima je dunulo da se prijave i ispale.

Jos jedanput se izvinjavam organizatoru i svima ostalima koji su osteceni ovakvim razvojem dogadjaja.

Link to comment
Share on other sites

Ne prichajte gluposti, obojica, kad ne znate o chemu je rech. Niko nije lud da uplati vishe soma dinara i da se ne pojavi jer mu je tako dunulo.

Samo tju retji da je dovoljno ozbiljna situacija, a na kapitenu dotichne ekipe je,

chim bude u mogutjnosti, da izabere dal hotje da podeli vishe informacija sa vama ili ne.

U svakom slucaju mogao je na vreme da javi da uleti neka ekipa u mesto njih .... sigurno je bi bilo bar 10 ekipa koje bi htele da igraju ...

Link to comment
Share on other sites

za saigrace ne znam, al ja sigurno ne bih cutao, pa i da sam osvojio turnir...

Reko sam vec da mi puca qrac izgubio/pobedio, ali mora da se zna neki red...

Hvala na iskrenom odgovoru i cenim iskrenost. Ali sam si rekao "JA nebih sigurno cutao" sto neznaci da bi ostali isto tako postupili.

www.senseyeesports.com

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je turnis bio okej. :)

Jedino shto nije bilo glupog hltv-a i opet kazhem da mi je jako krvio zbog toga, ali jebiga. Nije kasnilo mnogo. Oko 45 minuta kroz ceo turnir. Znalo je da bud i gore, mnogo gore.

Chestitam svim ekipama.

Sbc mixu i Zeusu, koji nas je propisno pregazio u 1/2 finalu, na osvojenom turniru. DPS drugarima za drugo mesto.

Bravo i za ekipu KDS koja je bila i najfer ekipa na celom turniru, i nishta im nije predstavljalo problem niti su kukali i jaukali ni zbog chega. Svaka chast momci i za tretje mesto i za super i fer borbu.

Koja je to prica da jedan igrac igra za vise ekipa ? Nisam ni ucestvovao, samo pratio rezultate i usput procitao da je gazda lokala rekao "ako vam se ne svidja, idite"? Au brate... Nemam nista protiv ni veritasa, ni dps-a, gileta, pogotovo ne protiv prote, ali to je bas bez veze :/

Pravda za kbp ! <3

Pa fora je bila da je jedna ekipa ispalila za drugu grupu, i aj da se skupi neki mix chisto da se popuni mesto. E sad jebiga, to shto su oni osvojili prvo mesto u grupi je druga pricha. Oni nisu vezhbali ni malo i nikada u toj postavi pre turnira. Jeste bez veze brate, ali nisu dejan i prole presudni za prolaz veritasa.

ja sam danas video nesto sto nikad nisam ali stvarno igrali smo se klincima nekim i sad ide knife za strane i lik kolje jednog mog, ispada glok mali uzima glok i 2 metka u glavu.pocinje nova runda i mali pise stay umro sam od smeha :DDDD

Dadada, ovo je najepic scena koju sam video na celom turniru. :D

[roflmao]

gresis. Prvo nismo trazili dw, nego da ne igra neko ko je vec igrao na turniru. Nek zovu koga god hoce, boli me qrac, ali neko ko je vec igrao NE MOZE DA IGRA o5. I ako platim 4 hiljade dinara i iscimam se iz beograda, jedan organizator ne moze da mi kaze na moju primedbu na regularnost, citiram "boli me qrac, ako neces da igras ne moras, idi kuci"! Da napomenem samo da me boli qrac protiv koga cu da igram, i jebe mi se sto sam ispao. Igram kanter iz zajebancije i druzenja. Srecom pa znam dosta dobro protu, inace mi organizatori ne bi ni jbnu akceleraciju misa iskljucili!

edit: typo

Znash da smo drugari i da te volim, i znash zashto je ekipa veritas uletela da igra. Ja sam iskreno mislio da tjete lako da ochukate veritas na tom tuscanu. Jebiga brate, vishe pracca i to je to. Za veritas u 1/4 finalu protiv moje ekipe je igrao kingor, koji je bolji i od proleta i od dejana, pa nismo kukali nego smo se igrali. Samo da se igra :). I nemoj se ljutish, znash da ti ja nikada nebih rekao da mozhesh slobodno da idesh kutji ako ti se ne svidja. Znam da ste vezhbali i da vam je krivo, ali jebiga ... :*

E da, izvinjavam se shto sam na nekim mechevima malo obrnuo rezultat. Neke sam pisao u zhurbi i prosto nisam gledao koja je koja ekipa. :D

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro to stoji. Isto kao sto su neki novosadjani spremni na sve samo da bi iz komplexa poslali beogradjane kuci, ali to ne znaci da su svi takvi...

A stani ja vas nisam prozivao ni u 1 postu i cemu sad sve ovo ? Gledaj mene su to jutro digli iz kreveta ja sam dosao da popunim mesto pitao jel mogu da uzmem to g i tog igraca rekli su mozes i to je to cemu sad sve ovo ? Ja protiv vas nemam nista bole me kara za vas naravno da mi je draze da ostane novosadska ekipa na turniru nego beogradska i sta sad ... Vise srece drugi put i to je to !

THC LA FAMILIA~!

Link to comment
Share on other sites

Jbga sad je ispalo tako kako je, za iduci turnir cemo se mnogo bolje pripremiti i organizovati na vreme.

Svaka cast ekipi SBC koja je osvojila turnir kao i DPS na osvojenom drugom mestu i KDS za osvojeno trece mesto, Proto silo svaka cast na lepoj igri kao i svim durgarima iz krosovera, svaka cast i drugarima iz Fulprufa (o5 taj kobni trejn i DPS, da ih resite iduci put momci ), moram da pohvalim i mladjane madjare iz ekipe DeadNoise koji su igrali stvarno na nivou za svoje godine i debelog brate Gilleta na prolasku u cetvrtfinale.

Zeleo bih da se zahvalim ovom prilikom i Nemanji, neispavanom vlasniku doticne igraone, koji je maximalno pruzio sve od sebe kao i Zeljku koji je pomogao organizaciji celokupnog turnira kada je uleteo sa jos jednom Server masinom u zadnji cas kao i celokupnom podrskom od samog pocetka pocetka turnira ( Svaka Cast bratori ).

GL Svim ekipama koje su se pojavile i igrale, Hogara jbga vise srece iduci put i da izbacis Gileta <3

Edited by DaNte ?

infidel

Link to comment
Share on other sites

A stani ja vas nisam prozivao ni u 1 postu i cemu sad sve ovo ? Gledaj mene su to jutro digli iz kreveta ja sam dosao da popunim mesto pitao jel mogu da uzmem to g i tog igraca rekli su mozes i to je to cemu sad sve ovo ? Ja protiv vas nemam nista bole me kara za vas naravno da mi je draze da ostane novosadska ekipa na turniru nego beogradska i sta sad ... Vise srece drugi put i to je to !

A cek, ko je tebe prozivao, i zasto se uopste pronalazis u mom postu? Zapitaj se. Mene apsolutno ne zanima sto su tebe digli ni sto si dosao da popunis mesto. Neam ni ja nista protiv tebe niti protiv bilo koga da se razumemo. Sami smo krivi sto smo izgubili i sto smo dosli na turnir bez vezbe ocekivajuci ozbiljnu ekipu tek u polu finalu. Ali da je organizacija napravila ogroman propust i ponela se krajnje bezobrazno i nezrelo to ne mozes da demantujes.

Link to comment
Share on other sites

Realno 1 igrac ne treba da igra za 2 ekipe na turniru.. Ja sam doziveo to u Kragujevcu da je igrac igrao za 2 ekipe, i kada sam se bunio za to, decko koji mi je organizovao turnir bio je u fazonu "ali on je ostao da bi igrao za drugu ekipu, kako sada da ide kuci?".. To sam izgarao, znaju milorad i sale kako :D Ali sutra je aleksa ili djoxic igra za ekipu protiv mene, a vec je igrao za nekog drugog na turu... I organizator odgovara "to je njegova ekipa, ne mogu da mu zabranim"... Tada se covek oseti kao debil.. Jedno je sigurno, vise se nikad necu pojaviti na turniru u Kragujevcu ;)

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Ali ovaj turnir je trebao da ispadne kao neka proba pred nesto vece sto je koliko sam nacuo biti za koji mesec gde ce biti prosiren broj slotova za timove, vece nagrade i ostalo. Na tom turniru nece smeti biti propusti takvog tipa i za taj turnir bi trebalo da se ocekuje maximalna organizacija.

www.senseyeesports.com

Link to comment
Share on other sites

Realno 1 igrac ne treba da igra za 2 ekipe na turniru.. Ja sam doziveo to u Kragujevcu da je igrac igrao za 2 ekipe, i kada sam se bunio za to, decko koji mi je organizovao turnir bio je u fazonu "ali on je ostao da bi igrao za drugu ekipu, kako sada da ide kuci?".. To sam izgarao, znaju milorad i sale kako :D Ali sutra je aleksa ili djoxic igra za ekipu protiv mene, a vec je igrao za nekog drugog na turu... I organizator odgovara "to je njegova ekipa, ne mogu da mu zabranim"... Tada se covek oseti kao debil.. Jedno je sigurno, vise se nikad necu pojaviti na turniru u Kragujevcu ;)

To je bila ista prica potpuno, djole mali je igrao sa karasom i ovima, pa sutra sa ostalim klincima za kgk. I da, organizator je bio klinac sa manje od pola mozga.

PROD'O PROTA! :D

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...