Jump to content

Rapidshare


goxxxy

Recommended Posts

uvek kada pokusam da skinem nesto sa rapidshare-a kao free user dobijem poruku:

Unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later.

pa me interesuje kada je najbolje vreme da skinem nesto kao free user?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dobro, to sam znao?

odgovorio sam coveku koji je rekao da koristi jdownloader i ne brine... a to mu nece pomoci ako u tom trenutku nema mesta za free usere

ali to njega ne brine, jer je ostavio jdownloader da radi svoje :D kad bude bice

ipak ne dajete pare za dl :)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Ne bih baš rekao... Koristim rapid već 2 godine i kupovao sam premium od oron-a do sendspace-a (na mesec dana naravno. :D)

Većina njih je shit. Na rapidu imaš sve. Max brzinu, čak i ako uploaduješ ne moraš ni da kupuješ premium.

Edited by Vladica^.^

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Ja ti kazem iz iskustva i naravno ne pricam o premium nalozima. Sto puta mi se desi da na na rapidu kao vuce max, a u stvari skida full 5 sekundi pa 2 sekunde zakuca totalno i tako u krug. Ako nije tako skida po 30Kbps il slicno. Na MU sam u 95% slucajeva skidao na max protoku bez ikakvih zakucavanja i nalazio sam dosta linkova sa 400mb+ partovima, sto mi je logicno mnogo bolje od rapidovih uobicajnih 100 i 200 mega. Osim toga nikad nisam imao problema sa free slotovima i tako tim glupostima. Pustao sam jDownloader da skida sa rapida celu noc i par puta mi se desilo da ne "uhvati" ni jedan slobodan slot. E sad aj da je do mene, nego gomila ortaka istih problema ima. Pa i ovaj topik je otvoren bas zbog problema sa rapidom.

Jos jednom kazem da ovo nema veze sa premium nalozima, zato sto ih ne koristim i samim tim ne znam ko kakvu uslugu pruza korisnicima koji placaju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...