Jump to content

Nations Cup


Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kolko ste jadni.. :(

qft

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo nekih repova:)

http://rapidshare.com/files/353739497/rudan_vs_feng_.w3g
http://rapidshare.com/files/353739496/virus_vs_rzazzor.w3g
Ove dve partije toliko su harrasovali fenga da je na kraju podigao AP:)gotovo kao da nije ocekivao aow u bazi...jadnik;(
http://rapidshare.com/files/353739498/cro_vs_srb_aca_i_padash_g1.w3g
http://rapidshare.com/files/353739499/2v2_cro_vs_srb_aca_padsh.w3g
zipovani uploadovani na drugom hostu...
http://www45.zippyshare.com/v/32023066/file.html

Edited by Towered
Link to comment
Share on other sites

http://www.network-generation.org/

Sledeci mec: Srbija vs Danska

Ciara, ThomasG, Rosenkill, Gahhh... Ni u kojem slucaju nepobediva ekipa :).. Uz dobro seedovanje mozda i ponovimo uspeh protiv Hrvata :) mada im je 2v2 jedan od najboljih u svetu ja mislim...

Ajmo Padashe, Rudane, Viruse :)

Najbolji lineup bi bio

Rosenkill vs mene

Ciara vs Rudan/Padash

ThomasG vs Rudan/Padash (njemu je mirror najgori mu)

Gahhh vs Virus... =)

GOGOOG ^_^

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Jos nekoliko pitanja,ko je orga,ko je izabrao nasu postavu(sadasnju),po kojim merilima su izbarani sadasnji igraci sto nisu uzeti da ne lupam sada,grinder,edo,zerox, i mozda jos neki ljudi koji bi hteli da igraju????Jel ima neko odgovore na ova pitanja,ovim nisam zeleo da uvredim trenutnu postavu.

Edited by Towered
Link to comment
Share on other sites

Padash kapiten, on odabrao i repku sto se tice ovog nations cupa koji organizuje network-generation. Edo ce igrati u ENC-u ja mislim za nas, a grinder moze da bude back-up posto je skoro inactive.. Sto se tice ENC-a, postojeci igraci u repki se dogovaraju ko ce igrati, a lineup isto tako pravimo zajedno :)

edit: i da, na ESL-u (ENC) sam ja kapiten, ali je to skroz nebitno, nego tako stoji jos od ranijih sezona jer tamo mora biti izdvojen kapiten..

Edited by Aca~
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

ako je nebitno, što ja nisam kapiten?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E ovaj put cu nekog i da uvredim,ako sam dobro shvatio "failure=padash" se sam nominovao za kapitena nacije i pozvao svoje drugare da igraju sa njime kao da je to neki klanski turnir sto verujem da nije (nations=nacije),4k.Aca je dobio svoje mesto jer je pro/activan igrac i to je zasluzio jer je vise puta pokazao svoju dobru igru na turnirima,wcg i ostalim eventima...ok za Acu ali sta je sa ostalim igracima ukljucujuci Rudana,Virusa,Grindera,Mizu,Krtica,Edo i ostatak?Da li su oni dobili fer sansu da se takmice i predstavljaju svoju zemlju,ali kako bi Aca i padash rekli to je NEBITNO...Grinder je eliminsan jer je "inactive"mozda se sprema,igra na tajnom accountu da ga ne smaraju nabsi i slicno,cek malo zar taj isti Grinder nije oprao padasha sa 2:0 na nekom kvaliju za wcg?mozda bi padash trebao da bude backup?Ali ni to NIJE BITNO...Edo ce igrati na ENC aha odlicno sto nije na ovom eventu?Ne sedi pored padasha u igraoni kao Rudan i Virus koji pruzaju podrsku,tipa brate samo napred najbolji si,ajmo i slicno,ali ni to NIJE BITNO...Gde je Miza i njegov bad copy Krtica,sto oni nisu pozvani?Da pogodim "inactive"?Nema veze i to ide pod NEBITNO...A sad malo reci o kapitenima ljudima koji bi bili bar malo vise objektivniji u smislu da pozovu igrace koji stvarno zasluzuju mesto u repki,i da naprave fer line up,mislim koliko to moze biti tesko?Zasto nisu pozvani High1,Bull,Techpriest i ostali ljudi koji su u tom poslu...Da pogodim oni su NEBITNI jer nisu igraci?ili allmighty FAIL im nije dozvolio da budu?

Ali sta je BITNO?padash se probudio i rekao sebi ja cu biti kapiten,okupicu drugare iz igraone,napraviti tim koji ce da predstavlja celu naciju...ja cu odredjivati line up,jer sam pozvao svoje fanove da igraju za mene.Necu napraviti neki mini turnir na BN kako bi video da li ima boljih igraca od mene i mog tima,necu postovati na ruru ko bi mogao da bude kapiten repke jer to moram biti ja,najveci,najbolji,jer sam sebicni nabedjeni klinac koji ljude deli na noobove i pro igrace,sto bih dozvolio nekom ko je vise objektivniji da vodi Repku i izbaci me iz lineup ili me stavi u backup kad ja to mogu da uradim,ne bi bilo zabave ovako je mnogo bolje,ovaj event sam ja kapiten,sledeci je Aca,sledeci ce biti Rudan ili Virus u zavisnosti ko se vise pokaze u bodrenju na mojim mechevima...

Jedno pitanje za tog velikog padasha,jer stvarno mislis da su ljudi sa ovog foruma veverice koje grickaju leshnike?pa su tebi dozvolili da vodis repku?

@Aca Sto se tice ENC nemoj da si se zajebao slucajno da napravis ovako nesto,jer ni Andjeli nece pomoci...

Link to comment
Share on other sites

zjuuuuuuu kolko hejta ces popiti i kolko primitivno razmisljas :)...

#1 svi igraci koje si naveo se druze medjusobno i dogovaraju se ko HOCE da igra, kao sto sam ja bio pozvan tako je i grinder isto bio pretpostavljam.

#2 hajlija boli patka da bude orga jer ima pametnija posla i ne zeli da gubi vreme sa mrtvom scenom i igrom koja ga ne zanima a isto vazi i za igrace koje si naveo jer su manje vise svi prestali da igraju...

#3 ko je kapiten je stvarno toliko nebitno, niko od "nas" tj njih se ne mrzi, niti iko ikoga napusava i ima nesto protiv nekoga, dogovorom su odredili ko ce biti u rep i ko ce i igrati. ukoliko ti smatras da TI treba da budes na njihovom mestu, siguran sam da ce ti izaci u susret i odigrati cg sa tobom. ne spominji grindera, mizu, krticu, hajlija i druge kad ocigledno nemas nikakvog kontakta sa njima.

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

ahaha, al si se nalupao za sve pare :) Žaba je sve objasnio

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E ovaj put cu nekog i da uvredim,ako sam dobro shvatio "failure=padash" se sam nominovao za kapitena nacije i pozvao svoje drugare da igraju sa njime kao da je to neki klanski turnir sto verujem da nije (nations=nacije),4k.Aca je dobio svoje mesto jer je pro/activan igrac i to je zasluzio jer je vise puta pokazao svoju dobru igru na turnirima,wcg i ostalim eventima...ok za Acu ali sta je sa ostalim igracima ukljucujuci Rudana,Virusa,Grindera,Mizu,Krtica,Edo i ostatak?Da li su oni dobili fer sansu da se takmice i predstavljaju svoju zemlju,ali kako bi Aca i padash rekli to je NEBITNO...Grinder je eliminsan jer je "inactive"mozda se sprema,igra na tajnom accountu da ga ne smaraju nabsi i slicno,cek malo zar taj isti Grinder nije oprao padasha sa 2:0 na nekom kvaliju za wcg?mozda bi padash trebao da bude backup?Ali ni to NIJE BITNO...Edo ce igrati na ENC aha odlicno sto nije na ovom eventu?Ne sedi pored padasha u igraoni kao Rudan i Virus koji pruzaju podrsku,tipa brate samo napred najbolji si,ajmo i slicno,ali ni to NIJE BITNO...Gde je Miza i njegov bad copy Krtica,sto oni nisu pozvani?Da pogodim "inactive"?Nema veze i to ide pod NEBITNO...A sad malo reci o kapitenima ljudima koji bi bili bar malo vise objektivniji u smislu da pozovu igrace koji stvarno zasluzuju mesto u repki,i da naprave fer line up,mislim koliko to moze biti tesko?Zasto nisu pozvani High1,Bull,Techpriest i ostali ljudi koji su u tom poslu...Da pogodim oni su NEBITNI jer nisu igraci?ili allmighty FAIL im nije dozvolio da budu?

Sto se tice tog nGn Nations Cupa, Padash se sam iscimao, saznao za to, prijavio ekipu. Igraci koji igraju su sasvim zasluzili da igraju, i to su oni igraci koji su hteli da igraju. Edo nije tu iz razloga sto se reprezentacija okupila pre nego sto je uopste bilo pitanje da li ce on igrati. "4K.Aca" - cemu ova prozivka? Rudan, Virus, Grinder, Miza, Krtica

Rudan - decko igra za jedan od najboljih Nemackih klanova, i sto je najvaznije, pokazuje zavidne rezultate, i sigurno je zasluzio da igra.

Virus - dobio sansu protiv Hrvata, sasvim je opravdao dobivsi Razzora 2-0 kao undead protiv orka

Grinder - pitao sam ga da li ce da igra ENC jos pre nego sto je bilo sta reseno, rekao da hoce, posle toga se nije javljao dosta dugo. Ne znam ni da li igra, ni koliko igra, ni koga dobija.

Miza - koliko znam inactive

Krtica - isto tako.

ENC je malo ozbiljnije takmicenje, pa se tamo necemo pojavljivati sa squadom od 15 igraca, nego 5-6 igraca koji igraju, a trenutni ENC tim izgleda ovako: Edo, Rudan, Padash i ja. Rekao sam vec da je Grinder dobio poziv od mene, ali je to bilo pre nego sto sam i znao password za ulazak u tim. Sto se tice nations kupa, tu smo bukvalno krpili igrace, i u DOGOVORU sa ostalim igracima smo napravili reprezentaciju. I da, mene je Highl1 stavio za kapitena onog trenutka kad smo saznali da cemo opet igrati ENC (prosle sezone), jer sam se tad najvise isticao na internacionalnoj sceni. A orge na ENC-u su i dalje Highl1 i Srle, s tim sto ce Srle slati lineupove.

Predlozi mi ostale igrace koji bi mogli da igraju u repki.

Odabir igraca koji ce igrati ENC uopste nije bio subjektivan, i to moze da potvrdi makar 80% 'scene', ako je uopste i imamo. I da, koliko god Grinder dobio 2-0 Padasha na nekom turniru, ne znaci da je bolji igrac sveukupno, to pokazuju rezultati na dugi vremenski period..

Ali sta je BITNO?padash se probudio i rekao sebi ja cu biti kapiten,okupicu drugare iz igraone,napraviti tim koji ce da predstavlja celu naciju...ja cu odredjivati line up,jer sam pozvao svoje fanove da igraju za mene.Necu napraviti neki mini turnir na BN kako bi video da li ima boljih igraca od mene i mog tima,necu postovati na ruru ko bi mogao da bude kapiten repke jer to moram biti ja,najveci,najbolji,jer sam sebicni nabedjeni klinac koji ljude deli na noobove i pro igrace,sto bih dozvolio nekom ko je vise objektivniji da vodi Repku i izbaci me iz lineup ili me stavi u backup kad ja to mogu da uradim,ne bi bilo zabave ovako je mnogo bolje,ovaj event sam ja kapiten,sledeci je Aca,sledeci ce biti Rudan ili Virus u zavisnosti ko se vise pokaze u bodrenju na mojim mechevima...

Pravljenje turnira na bnetu ili bilo kako drugacije je, kao sto si mogao da vidis ako si pratio, promasaj. Sto se tice tog bodrenja, niti smo mi u LAN-u kad igramo za repku, niti on dobija vise bodrenja od ostalih drugara sa scene. Svako ima nekog koga favorizuje, i njega ce da bodri, a na internacionalnom eventu, naravno da cu ga bodriti i ja, i skoro svi kome je stalo da se Srbija pokaze u sto boljem izdanju.. I pitanje za tebe.. Jel ti STVARNO mislis da bi Padash trebalo da bude back-up? Decko je rangiran kao top40 na svetu na fit4gaming.de sajtu, na sajtu gde ni jedan drugi Srbin nije u top100. Na istom sajtu pogledaj njegov game history i koga je sve dobijao... Stao sam na Padashevu stranu jer si se previse nalupao. Koliko god on bio bezobrazan prema drugim igracima na int nivou, on pobedama dokazuje da treba biti u repki.

@Aca Sto se tice ENC nemoj da si se zajebao slucajno da napravis ovako nesto,jer ni Andjeli nece pomoci...

Na sta se ovo odnosi? I jel da shvatim ovo kao licnu prozivku? Ovo je vec bezobrazno...

edit: Sto se techpriesta tice, decko je sasvim ok prema meni, i zaista se trudi, i da se samo ja pitam, stavio bih ga kao orgu, ali kao sto sam vec rekao, odlucuje ceo tim.

Edited by Aca~
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

@ Towered : Skapirao sam sta si hteo da kazes ovim postom, ali realno scena nam je spala na 2 igraca, Acu i Padasha, stvarno su 10 klasa bolji od svih ostalih. Kad tome dodas jos 1,2 ljudi da popune ekipu to je najbolje sto imamo. Ne mozes zvati u repku ljude koji igraju sa toliko ogromnim prekidima, znaci treba konstantno da igraju na nekom nivou. Inace zamisli da semi-active igrac kao miza ili grinder igraju vs nekog ko bi ih iovako sabio kad igraju stalno? Bolje ovako da se ne brukamo ;)

p.s. izvinjavam se ako imamo jos nekog vrhunskog ali ne pratim scenu :)

~~

Link to comment
Share on other sites

realno ja bih sabio undeadove sve!!! ^^ realno repka treba da bude vladica, sharky, rista i moja malenkost :)))))))))))))))! mile ne moze jer je covpa :)!

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...