Jump to content

Nations Cup


Recommended Posts

sutra

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja cu da probam da se setim mog passworda :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da tako je thx Aca :) pismeniji sam na engleskom nego na maternjem jeziku. Inace iz prilozenog vidim da vas zabole za national team tako da bih voleo da se malo vratimo na scenu (koliko god je moguce) sa igracima koji bi zeleli da igraju i aktivni su

i da ne znate pw resicemo. Nov team sa premium statusom i national team statusom.

a mare i zerox manite se od tog hejta i prozivanja po netu kad znate i sami dokle ste dogurali sa vasim wc3 igranjem (jedina stvar koju ste za 5 - 6 godina naucili je scena kompletna i NISTA drugo) ae zerox je i bio nesto dok je SeT postojao da se ne lazemo, ali sad ne zelim da slusam bacanje hejtnesa i mrachnesa na holy nation of Serbia [8D]

Edited by Techpriest

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

a mare i zerox manite se od tog hejta i prozivanja po netu kad znate i sami dokle ste dogurali sa vasim wc3 igranjem (jedina stvar koju ste za 5 - 6 godina naucili je scena kompletna i NISTA drugo) ae zerox je i bio nesto dok je SeT postojao da se ne lazemo, ali sad ne zelim da slusam bacanje hejtnesa i mrachnesa na holy nation of Serbia [8D]

Brate ti imas prijave dece od 10 godina.. niko nema pravo da komentarise bilo sta ako nije pro wc3 igrach? ili barem admin ? :))))

zeroxov i maretov post je na mestu

Link to comment
Share on other sites

@ priest : Ja samo kazem da si nepismen, a nisam komentarisao tvoje umece kao admina, sto je generalno retardiran posao ako nisi wc3l admin, mada i to moze svaka budala. Na stranu sto si najgori orga koga sam ikad video, pogotovo mislim na onaj nas Srpski kup koji je cak i Goga svojevremeno bolje organizovao i cimao se decko, pa je i licilo na nesto. O skillu si zadnji koji ikome ista treba da kaze, a uostalom i zabole me :)

~~

Link to comment
Share on other sites

@ priest : Ja samo kazem da si nepismen, a nisam komentarisao tvoje umece kao admina, sto je generalno retardiran posao ako nisi wc3l admin, mada i to moze svaka budala. Na stranu sto si najgori orga koga sam ikad video, pogotovo mislim na onaj nas Srpski kup koji je cak i Goga svojevremeno bolje organizovao i cimao se decko, pa je i licilo na nesto. O skillu si zadnji koji ikome ista treba da kaze, a uostalom i zabole me :)

Taj post sto sam napisao bezveze i nije bio pismen. Uostalom danas je i ne moguce organizovati tour s obzirom na vasu nezainteresovanost. Da su igraci zaista zeleli da igraju turnir bi uspeo i bez neke posebne organizacije. A s obzirom da sam ja organizovo kolko sam mogo i poslao 100 SMS-a mislim da sam dao maximum od sebe, ali uvek bi moglo bolje ne kazem. Kako god i jesam admin wc3l sto ti kazes tj za sve wc3 sekcije koje postoje i assistant zotac admin, tako da me ne napadaj za neke stvari o kojima nisi obavesten.

@Virus sto se mene tice i ti bi mogao za reprezentaciju da igras kao i zaba

@Primo ostajem pri tome da se ne ubacujes gde ti nije mesto i da odes da ucis malo fiziku i hemiju.

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

@Virus sto se mene tice i ti bi mogao za reprezentaciju da igras kao i zaba

Matori nije to bitno sto mene ili zabu nisi ubacio u post nego sto predlazes igrace i organizatore, a mislim da to nije tvoj posao... Iskreno na tvom mestu bi stvarno iskulirao sve to i ne bi odgovarao nikome vise nista, a ti bespotrebno nastavljas da ulazis u raspravu sa drugim ljudima na forumu.... Ako si vec admin na wc3l, zotacu gde vec, radi tamo svoj posao a ako te ne zele ovde, ne zele te i tacka....

Link to comment
Share on other sites

ja vec rekoh da necu da igram.. batalite taj hejt i ko oce da igra nek igra, ko oce da organizuje nek organizuje i ko oce da prati nek prati.

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

realno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...