Jump to content

NationsCup XIII


krlee

Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

crp je prestao da igra tako mi rece king , a i da igra nisu nista bolji od nas uopste. Bas jedva cekam susret sa njima ako uopste i prodjemo crnogorce :/

pita

crp

prophe7

jazzman

DINOOO

Jedino su mi poznati pita i prophe7 ostale ne znam :/

mozda ovo nije tacan njivoh line up to neki lik napisao na hltv.

David - SOBLE igra bolje od vecine tu pa ne igra ne znam zasto

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

crp je prestao da igra tako mi rece king , a i da igra nisu nista bolji od nas uopste. Bas jedva cekam susret sa njima ako uopste i prodjemo crnogorce :/

David - SOBLE igra bolje od vecine tu pa ne igra ne znam zasto

zato sto su prosle godine ova repka igrali protiv domace, i naravno, ova ih je sabila, a i nije bas istina da soble igra bolje od vecine..., crp, jazzman su ti na esl-u top, a prophe7 igra za altrez tako da..

jedino mi je ovaj dino nepoznat

Edited by kOSTAMAN1
Link to comment
Share on other sites

dekija pedermana za repku !! novosadski pasaluk !!

zato sto su prosle godine ova repka igrali protiv domace, i naravno, ova ih je sabila, a i nije bas istina da soble igra bolje od vecine..., crp, jazzman su ti na esl-u top, a prophe7 igra za altrez tako da..

jedino mi je ovaj dino nepoznat

Ne slazem se sa tobom , izvini a koji su to altrez? jel imaju neki uspeh ili je random nemacka online ekipa? ja sam igrao protiv svih tih navedenih i mogu sa lakocom da kazem da igra bolje od polovine ako ne i od svih sem pite

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

sa clanbase.ggl.com postava srbije je :

andr1a Player

bata Player

c0nfy Player

k1Ng0r * Team Captain

Nap4sT Player

philip Player

saleZY Player

sewAy Player

Zeus

sad da li je tacno ili ne ja ne znam :/

@confy

gledao sam jedan mec h2k gaming vs altrez natovario ih h2k onako lagano na infernu ...

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Artlez nije nemacka ekipa, vec svajcarska organizacija, al igraci su uglavnom iz austrije.. I igraju do jaja ali online uglavnom, nisam ih video na lanu nikad :D. I ono sto sam ja video, bolji su od soblea. A realno sta mene boli dupe ko igra i ko ne igra za BiH repku, njihova stvar :D. Vise me zanima lineup nase repke, ako ce neko da obelodani, bilo bi super :D

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...