Jump to content

3D Cafe Open Season 2 powered by WolfyCom


DuHast

Recommended Posts

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala svima , ispalo je onako kako smo se i dogovorili pre pocetka turnira. Zahvaljujem organizaciji na super odradjenom turniru , mada drugacije se nije ni moglo ocekivati od moja dva brata DU-a i NOsketa lepotana <3. GG Entity- i srecan put , p.S jebi Zera :) Kingy baby je zasluzio mvp nagradu :) pozdrav

znaci dogovorili ste se da ti uzmes tur ... znao sam pampure da si namazan ali ovoliko ...

Edited by krile10w

VERITAS - PRE SVEGA SMO DRUGARI :DDDD

Link to comment
Share on other sites

Nemojte da smarate za demoe , pustite ljude da odmore koji dan pa ce biti okaceni , ovo je organizacija koja ne bezi od te obaveze tako da cete da dobijete demoe uskoro dok ljudi malo iskuliraju

znaci dogovorili ste se da ti uzmes tur ... znao sam pampure da si namazan ali ovoliko ...

Tako nesto :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Manje-vishe demoi i postoje da bi ih gledali ljudi inicijatori tog mecha i kasnije ispravili svoje greshke. Ono, okej je da i "mi" obichni ljudi odgledamo koji demo i poneshto nauchimo od boljih, ali prevashodno demoi sluzhe za same te igrache, shto je i pomenuto gore u prethodnom opisu.

lol, shto kenjam. -.-

Link to comment
Share on other sites

Manje-vishe demoi i postoje da bi ih gledali ljudi inicijatori tog mecha i kasnije ispravili svoje greshke. Ono, okej je da i "mi" obichni ljudi odgledamo koji demo i poneshto nauchimo od boljih, ali prevashodno demoi sluzhe za same te igrache, shto je i pomenuto gore u prethodnom opisu.

lol, shto kenjam. -.-

uauauauaauauua tebroooo kazi mi sta uzimas pa ti toliko dobrooo!?? xDD

Kingore oplodi mi zenu da mi rodi male kingorchice...plz !! :p

Link to comment
Share on other sites

Ustadoh i ja iz mrtvih posle 72h nespavanja i kljucanja Zera (ko razume, shvatice).

GG ENTITY, svaka cast Kalanu i momcima

GG SMK, skroz lepo odigrano

GG PlayMore, moram priznati da nisam ocekivao bas ovakav kraj, ali mi je drago da jeste. Vlada je objasnio, Milan aka taktika uvek na mestu, Nemanja bratic sa one 4 glave zasluzeno uzeo MVP, i moj zgodni kineski mesar preskilovao <3! A da, SAD SI UZO TURNIS BOBICUUU, BOBICUUuuUu! xD <3

GJ Hogaru lepotanu i momcima iz clan+, trebali smo da izbacimo PM da se butcher ne kurobeca po 3Du xD :**

Svaka cast i kolegama, Mare baja decko ostavio zivot pored hlswa i foruma, svaka cast reiseru i Viktoru prodaji, i bratu TOČKi :D

GJ Bole i Deki, bratitji moi! <3

"Unka radi nesto jebo te pas!" xD

iPoz __________________/

Link to comment
Share on other sites

GG svima, posebno bih nahvalio orgu, momci su bili tu kad god smo namignuli ;), s obzirom da nismo imali nista od opreme nije im bilo lako!

Imam jednu zamerku samo na sudije, 1/8 PM cs clan+, fino smo poceli i imali smo nekih 6 ili 7:0 i jednom trenutku dolazi sudija i trazi ex_interp.

Ok to mu je posao, ali lik je jos bio u partiji i bezao je glavom bez obzira mislim da sacuva pucu i naravno posto je morao da digne konzolu ubise ga :(. Mislim da bi sudije trebale to da provere pre pocetka i da ne omateju igrace u sred meca...

Jos jednom GG playmore, simplex, smk...

Super turnir.

ps hvala saletu za podlogu stvarno je lik dobrodusan :))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...