Jump to content

Mihael Šumaher


AlexG

Recommended Posts

nisam hteo toliko da zalazim u detalje dok sam odgovarao liku koji budži postove za zoo/oglase. zapravo mu nije najveći problem ni to što je pička od čoveka ni to što je mator sa sjebanim vratom, nego to što nije pratio razvoj guma i aerodinamike nekoliko godina. gume su najveća probmena u f1 u poslednjih x godina i tu ko je ispao iz toka nema šta da traži.

kapiram da će se čak i rajkonen mučiti sa gumama ako potpiše za reno za 2011, a znamo da kimi jede staklo za doručak.

Link to comment
Share on other sites

nisam hteo toliko da zalazim u detalje dok sam odgovarao liku koji budži postove za zoo/oglase. zapravo mu nije najveći problem ni to što je pička od čoveka ni to što je mator sa sjebanim vratom, nego to što nije pratio razvoj guma i aerodinamike nekoliko godina. gume su najveća probmena u f1 u poslednjih x godina i tu ko je ispao iz toka nema šta da traži.

kapiram da će se čak i rajkonen mučiti sa gumama ako potpiše za reno za 2011, a znamo da kimi jede staklo za doručak.

mene je zachudilo da si mu uopshte odgovorio kad je evidentno da budzi :D shto se tiche razvoja guma, apsolutno se slazhemo al' to nije neshto nedostizhno.. mogu obojica da udju u fazon samo treba vremena, a pitanje je da li gazde imaju nerava za to :D

Link to comment
Share on other sites

Meni je sumi uvijek bio favorit,i omiljeni vozac,al je ostarao i kurac,a i zadnjih par godina dok se trkao,kad su postavili neke zakone o masini ( mislim da je bila samo masina u pitanju ) se pokazalo da nije toliko dobar,bez onog ferarijevog cuda,i bez njegove prljave voznje.

Iako je vozio kao picka,i vrlo ljigavo,imao bolju masinu - Ipak je bio i bice legenda F1

Btw mali OT... Sta bi sa kimijem :D?

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...