Jump to content

Dreamhack 2009 Sweden


Recommended Posts

E ovako drugovi !!!

Dodjem u 9 i 30 tamo.... posto je checkin u 10. U 10 sednem za komp... i posle 5 minuta warmupa... zabode komp, nestane mu interneta.. JEDINI komp koji je zaboo je bio moj..... 2 admina svedjana.. trci, drz, nedaj....zovi support.... likovi svi igrali meceve... seo sam skoro 3 sata kasnije za kulerov komp kad je on sve zavrsio uz jedno -Ajde, zagrej se 10 minuta, pa da igras meceve-.

U to vreme, vec od gladi se raspadam, i krecu ruke da mi se smrzavaju... usao sam i odigrao preko kurca sve. Poseban momenat cu izdvojiti... kad sam igrao prvi mec protiv fazza, rezultat nesto 2-2 .... ima malo helta.. skace vadim rejl da ga zabodem.. i nemam municije.. vadim struju, nemam ni to... i ubije me... skroz krs, smorio sam se za medalju.

Ovaj Tox1c je prilicno dobar, dobio je i fazza... ali generalno sam ocekivao da su bolji likovi, posebno dkt. Da sam se shtekao izgubio bih ponovo sve samo s 2 razlike.

Eto, toliko.... drugi deo groupstage nisam ni video ko je i sta igrao i kako.

PS- To kako smo putovali i stigli tamo... komentarisacu nekad kad se vratim.

hae

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

to sutra... igraju se svi mechevi na stejdzu... malo smor sto je ujutru, al dobro, ovi kanterasi isto dolaze digraju oko tog vremena pa cu da pogledam stejdz meceve....

ovaj link sto si mi dao, nema tox1c vs stermy, zamuz vs linkin i strenx vs serak.... jel oni to nisu igrali ili nema rezultat samo

edit-

LOL za ovu sliki sto je zero okacio sto su me slikali.... na esru neko okacio tu sliku i pise ispod.. -So thats how you shoot 50% lg- hahah.

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...